konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt


obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaObiekty › Hotel**** KossakHotel**** Kossak

apartamentpełny węzeł sanitarnyudogodnienia dla rodzin z dziećmiakceptujemy zwierzętaudogodnienia dla niepełnosprawnychdostęp TV / sala TVinternet / WiFiakceptujemy karty kredytowekawiarnia, bar, bufetrestauracjasala konferencyjnasala sportowasaunabasen
Nazwa obiektu : Hotel**** Kossak
Adres : Kraków, Plac Juliusza Kossaka 1
Telefony : Tel: +48 12 379 59 00
Fax: +48 12 379 59 10
E-mail : kossak@hotelkossak.pl
Strona WWW : http://www.osti-hotele.pl
Czas otwarcia : całoroczny
Liczba miejsc : 120
Cena osoba/dzień : Od 270 do 640

Opis obiektu

Opis obiektu:

Hotel Kossak (otwarty w kwietniu 2009) zlokalizowany jest w centrum miasta, na rogu ulicy Zwierzynieckiej i Placu Kossaka 1, vis a vis Zamku Królewskiego na Wawelu. W wyremontowanej kamienicy z lat 30-tych XX wieku przygotowano 55 standardowych pokoi 2-osobowych i 5 apartamentów oraz centrum konferencyjne i wielofunkcyjną Oranżerię z tarasem widokowym. Nowoczesne wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać dyskrecję, dobre samopoczucie i komfort pobytu gościom, którzy planują zwiedzić miasto, pracować, odbywać spotkania, zorganizować lub uczestniczyć w spotkaniach biznesowych. Obiekt jest klimatyzowany. Imponujący widok z pokoi hotelowych, sal konferencyjnych oraz tarasu na Zamek Królewski, Zakole Wisły, Stare Miasto aż po Nową Hutę dostarcza niezapomnianych emocji. W hotelowych piwnicach goście mogą korzystać z fitnessu i sauny. Bardzo wygodna lokalizacja jest atutem hotelu bez względu na motyw pobytu. Przyjęte standardy obsługi oparto na zdobytym przez lata doświadczeniu w zarządzaniu Hotelem Senacki (ul. Grodzka 51), na opiniach i sugestiach gości. Doświadczenie personelu i umiejętność kompleksowej organizacji zjazdów, konferencji i szkoleń wraz z bogatą ofertą towarzyszącą, rozpoczynając od organizacji transportu gości, przez udostępnienie i przygotowanie sal konferencyjnych, po organizację zwiedzania, uroczystej kolacji, bankietu, wieczoru integracyjnego, daje możliwość obsługiwania spotkań najwyższego szczebla.

Sale konferencyjne:

CENTRUM KONFERENCYJNE znajdujące się na 6 piętrze hotelu zajmuje powierzchnię blisko 200 m2 z przeznaczeniem dla  łącznej liczby 170 osób. Do dyspozycji uczestników szkoleń, konferencji, sympozjów, pokazów i prezentacji oddajemy 3 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 140 m2 oraz foyer z funkcją wypoczynkową i cateringową. Sale konferencyjne można ze sobą łączyć za pomocą ścian przesuwnych. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Nowoczesne rozwiązania audiowizualne, system kina domowego, szerokopasmowy przewodowy i Wi-Fi internet pozwalają na realizację spotkań na najwyższym poziomie.

Na centrum konferencyjne hotelu składają się też 2 apartamenty biznesowe w pełni wyposażone w sprzęt biurowy ułatwiający organizatorom spotkań merytoryczne i praktyczne przygotowanie spotkań a biznesmenom prowadzenie interesów podczas pobytu w hotelu.

Ostatni poziom Hotelu to WIELOFUNKCYJNA ORANŻERIA Z TARASEM WIDOKOWYM. Taras zajmuje powierzchnię 150 m2 natomiast pozostała powierzchnia użytkowa 92 m2 pod szklanym zadaszeniem, wyposażona jest wielofunkcyjne:

-  kawiarnia z barkiem
-  z przeznaczeniem na organizację kameralnych spotkań służbowych lub okolicznościowych z możliwością aranżacji powierzchni tanecznej.

Kawiarnia z tarasem jest  miejscem, gdzie będzie można zorganizować przyjęcie weselne, inną imprezę taneczną, elegancki obiad ale również odpocząć przy popołudniowej kawie, koktajlu, deserze. Wyposażony jest w sprzęt audio-wizualny i system kina domowego.

Największym atutem naszego CENTRUM KONFERENCYJNEGO ORAZ  ORANŻERII Z TARASEM jest  możliwość podziwiania niepowtarzalnych widoków na Wzgórze Wawelskie wraz z Zamkiem Królewskim, Panoramy Starego Miasta w otoczeniu Plant oraz pięknych okolic Krakowa.

Restauracja:

O catering konferencyjny dba hotelowa restauracja „Percheron”. W ramach dodatkowej oferty personel hotelu dokona dla uczestników rezerwacji w innych restauracjach, klubach, zakupi bilety na koncerty. Zadba również o to, aby goście opuszczając hotel otrzymali upominki i pamiątki z Krakowa.
Przerwa kawowa z szerokim wyborem refreszmentu znajdować się może w foyer sal konferencyjnych jak i w oranżerii, gdzie przy kawie, podziwiać można z tarasu widoki na Stare Miasto. Standardowe poczęstunki kawowe oraz te urozmaicone ciastami własnego wypieku i deserami owocowymi będą specjalnością w menu konferencyjnym. Skład bufetów kanapkowych, zestawów lunchowych, zakąsek i dań gorących, ustala się szczegółowo z organizatorem spotkania.

Pokoje hotelowe:

Pokoje standardowe (55 pokoi, w tym pokoje z łóżkiem małżeńskim i pokoje z dwoma oddzielnymi łóżkami) wyposażone są w:

    * telewizor LCD 26”
    * system VOD (video na żądanie)
    * radio
    * telefon
    * mini-bar
    * sejf
    * coffee-tea set
    * kącik wypoczynkowy
    * biurko
    * deskę do prasowania i żelazko na życzenie
    * szerokopasmowy Internet przewodowy i Wi-Fi
    * klimatyzację sterowaną indywidualnie


Pokoje Suite  (2 pokoje 'Suite business' i 3 pokoje 'Suite Classic' ) (5 apartamentów) wyposażone są w:

    * telewizor LCD 20” w sypialni
    * telewizor LCD 37-42” w salonie
    * system VOD (video na żądanie)
    * radio
    * sejf
    * telefon w sypialni
    * toaletkę w sypialni
    * telefon w salonie
    * mini-bar
    * coffee-tea set
    * kącik wypoczynkowy
    * biurko w salonie
    * deskę do prasowania i żelazko na życzenie
    * szerokopasmowy Internet przewodowy i Wi-Fi
    * klimatyzację sterowaną indywidualnie

2 pokoje 'Suite business' (1 i 2 piętro) mogą posiadać na życzenie gościa dodatkowe wyposażenie w:

    * komputer
    * drukarkę
    * kopiarkę
    * fax
    * zestaw audio
    * telefon oraz na życzenie mobilny 'bussines set' (kserokopiarka, laptop, projektor i materiały biurowe do przygotowania materiałów szkoleniowych).

Galeria
czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2023) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2023 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism