Hotel położony w finansowym i kulturalnym centrum miasta, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Starego Miasta, około 0,5 km od dworca PKP i 7 km od lotniska ŁAWICA.
Posiada 470 klimatyzowanych pokoi jedno- i dwuosobowych, 10 luksusowych apartamentów, pokoje dla osób niepełnosprawnych i piętra dla niepalących. Każdy pokój jest wyposażony w mini bar, telewizję satelitarną, dostęp do Internetu, bezpośrednią linię telefoniczną, płatną telewizję, usługę room service (24h).
Na piętrach biznesowych – superior – pokoje wyposażone są w bezpłatny dostęp do Internetu, zestaw do parzenia kawy i herbaty, dodatkowy zestaw akcesoriów i kosmetyków w łazience oraz sejf.
Hotel posiada własny parking podziemny.
Restauracja ,,The Garden Brasserie’’ zaprasza na wykwintne dania kuchni regionalnej i europejskiej oraz bogaty i urozmaicony bufet śniadaniowy, a dla najmłodszych specjalne ,,Dolfi Menu’’. Hotel oferuje również usługi cateringowe w dowolnie wybranym miejscu nawet do kilku tysięcy osób. Z oferty aperitif baru, business centre i siłowni można korzystać przez całą dobę.
Hotel dysponuje również salami wielofunkcyjnymi o metrażu od 20m2 do 824m2, które posiadają idealne warunki do organizowania spotkań, konferencji i bankietów nawet do 800 osób. Sale posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością pełnego zaciemnienia oraz wyposażone są w sprzęt audiowizualny, kopiarki, fax .
Na terenie hotelu znajduje się również biuro wynajmu samochodów, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, kiosk z prasą oraz punkt z upominkami.
Rośnie rola mediów społecznościowych jako kanału marketingowego w branży eventowej. Narzędzia te wykorzystywane są zarówno do promocji agencji, jak i poszczególnych wydarzeń, ale efekty mogłybybyć o wiele lepsze.
Hungaroring dzięki Robertowi Kubicy stał się znanym wśród polskich amatorów rajdów torem do jazdy samochodami sportowymi. Firma Henkel postanowiła właśnie tam zabrać swoich współpracowników. Wyjazd zorganizowało Biuro Podróżników Flugo, które od 10 lat współpracuje z firmą Henkel. Na miejsce imprezy, której główną atrakcją były wyścigi Formuły 1, wybrano Budapeszt.
Firma ALPHA VISION oferuje swoim klientom niestandardowe rozwiązania, które bez wątpienia urozmaicą każdy event. Interaktywną grę kinową - Human Joystickoraz Piramidę Holograficzną.
Aby dostać pozwolenie na przprowadzenie imprezy masowej, wystarczy złożyć jeden wniosek. Brzmi sielankowo. Systuacja komplikuje się jednak, kiedy trzeba zdobyć wszystkie załączniki potrzebne do tego żeby został rozpatrzony.