Zapraszamy Państwa do nowo otwartego, komfortowego hotelu - restauracji "Przystań nad Sołą". Hotel mieści się w niezwykle malowniczym miejscu w okolicach parku nad brzegiem rzeki Soły.
Dzięki swoistej lokalizacji stanowi doskonałe miejsce dla wypoczynku i zarazem idealną bazę wypadową.
"Przystań nad Sołą" przeznaczona jest dla osób podróżujących służbowo lub turystycznie, indywidualnie lub grupowo; dla osób, które wygody i atrakcje łączą umiejętnie z rozsądnymi kosztami.
Hotel "Przystań nad Sołą" oferuje 56 miejsc w 22 klimatyzowanych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, barek, telefon, telewizję satelitarną, łącze internetowe.
Obiekt przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Hotel posiada własny ogrodzony, oświetlony, monitorowany parking dla samochodów i autokarów.
Nowocześnie wyposażone, komfortowe dwie sale dla 40 i 120 osób, znajdują się na parterze Hotelu z ich okien rozpościera się widok na rzekę Sołę.
Liczba targów branżowych, które odbywają się na całym świecie, świadczy o tym, że branża MICE lubi się spotykać. Pytanie brzmi, którą z imprez wybrać i jak się wystawiać?
Organizowane od 2003 roku Między narodowe Targi IMEX we Frankfurcie zgromadziły w ubiegłym roku ponad 3500 wystawców ze 150 krajów. Targi odwiedziło blisko 9000 osób, w tym 3700 hosted buyersów z 58 krajów.
Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” jest pierwszą w historii i jak na razie jedyną ogólnopolską organizacją profesjonalistów branży spotkań. Przez dziesięć lat aktywnie uczestniczyło w rozwoju polskiego rynku MICE, ale następne dziesięć może okazać się o wiele trudniejsze.
Ósmego października przy kolacji usłyszałem dobiegające z drugiego pokoju fragmenty anglojęzycznego serwisu wiadomości telewizyjnych. Słowa spikera z trudem przebijały się przez szum czajnika ale to, co dosłyszałem było wystarczająco elektryzujące, bym wyrwał bliżej ku szklanemu ekranowi. „Nobl for ze majs” oznaczało, że w branży M.I.C.E
Witam wszystkich! Zostałem poproszony, aby na 10-lecie Stowarzyszenia “Konferencje i Kongresy w Polsce” przygotować coś w rodzaju zarysu historii. Siedzę więc i myślę… Próbuję przypomnieć sobie najważniejsze fakty, osoby, wydarzenia… W pamięci są zwykle największe wpadki, czasem tylko jakiś moment radosny. Poniżej to, co zebrałem. Miłej lektury i proszę o Wasze wpisy!