konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt


obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaEventy › Alpha Vision Event EngineeringAlpha Vision Event Engineering

Nazwa obiektu : Alpha Vision Event Engineering
Adres : Warszawa, Piastów Śląskich 49
Telefony : Tel: 22 497 80 00 ; 601 672 874; 603 525 742
Fax: 22 465 96 98
E-mail : info@alphavision.pl
Strona WWW : http://www.alphavision.pl
Czas otwarcia :
Liczba miejsc :
Cena osoba/dzień : Brak danych. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Opis obiektu

Alpha Vision Sp. z o.o. - istnieje na polskim rynku eventowym od 2004r. Specjalizuje się  w wynajmie rozwiązań audiowizualnych i kompleksowej obsłudze multimedialnej  eventów. Przez 8 lat naszej działalności dostarczaliśmy sprzęt na imprezy klubowe, plenerowe, integracyjne, biznesowe, szkolenia, targi, kongresy, akcje promocyjne produktów i usług. Obsługujemy zarówno pojedyncze wydarzenia jak i całe cykle imprez.

 
Na stałe współpracujemy z kilkunastoma stałymi Partnerami – agencjami reklamowymi, eventowymi, koncertowymi, organizatorami targów i szkoleń, działami marketingu firm, fundacjami oraz instytucjami pozarządowymi. 
 
W relacjach Alpha Vision – Klient, kluczowym słowem jest dla nas „kompleksowość” i nie jest to tylko pusty slogan ponieważ naszą działalność opieramy na trzech podstawowych komponentach:
 
Doradzamy – uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta i staramy się dobrać najbardziej optymalną pod względem sprzętowym i cenowym ofertę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom obsłużonych eventów, doskonale odnajdujemy się nawet w najbardziej skomplikowanych i wymagających realizacjach. Każdą wycenę dostosowujemy do zakładanego budżetu,
 
Instalujemy – dostarczamy i instalujemy zamówiony sprzęt zawsze na czas bez względu na jego ilość, porę montażu (dzień/noc) czy miejsce odbywania się eventu. Instalacji dokonują tylko wysoko wykwalifikowani technicy na stałe współpracujący z nami od wielu lat. Szczególną uwagę zwracamy na estetykę naszych realizacji oraz prestiżowy wygląd sprzętu,
 
Obsługa techniczna – zapewniamy stałą obsługę techniczną podczas trwania eventu, dzięki czemu w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych problemów wyeliminowanie ich będzie szybkie i łatwe. Do każdej realizacji wyznaczamy odpowiedzialne i kompetentne osoby.
 
 
 
 

             Głównym nurtem działalności, na którym się obecnie skupiamy jest wprowadzanie na polski rynek niestandardowych nowinek technologicznych. Jako pierwsza firma w Polsce zaproponowaliśmy naszym klientom takie produkty jak:


  • systemy interaktywnych powierzchni prezentacyjnych „iFloor”,
  • gry kinowe „Human Joystick”,
  • piramidy holograficzne 3D,
  • wirtualne rysowanie na budynkach „Virtual Painting”,
  • monitory transparentne,
  • wpływanie na animację/grę za pomoca ruchów rąk i dłoni tzw. "sterowanie gestami"
 

 Poza standardowym sprzętem multimedialnym takim jak projektory, ekrany projekcyjne, monitory plazmowe, nagłośnienie, oświetlenie, kamery, laptopy itd., w naszej ofercie znajdziecie także interaktywne stoły, interaktywne witryny, akrylowe ekrany holograficzne, interaktywne postacie iShape, ekran mgłowy Fog Screen, podłoga LED, folie projekcyjne Light UP.

 

 


W naszych działaniach nie ograniczamy się tylko do produktów, które już posiadamy. Przygotowujemy także dla naszych klientów dedykowane aplikacje realizując ich pomysły. Masz wizję lub pomysł na fajne, niestandardowe rozwiązanie multimedialne? Napisz do nas – na pewno pomożemy!

 
Dzięki dawno wprowadzonym i ściśle przestrzeganym procedurom możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a stale rosnąca rzesza zadowolonych i wracających do nas klientów jest tego najlepszym wyznacznikiem.
 
 
W 2009r. swoją działalność rozpoczął także dział Alpha Vision Instalacje, zajmujący się stałymi instalacjami systemów audio-video. Instalujemy: monitory plazmowe i LCD, projektory, ekrany projekcyjne, ekrany bezszwowe, telebimy diodowe, infomaty, monitory dotykowe, oświetlenie, nagłośnienie, a także wszelkiego rodzaju interaktywne nośniki reklamy (systemy interaktywnych ścian, barów, podłóg).
 
 
 
Galeria
czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism