konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaObiekty › Kraków

zdjęcia obiektu

Kraków - miejsce na konferencje. Niezwykle atrakcyjne i przyjazne miejsce dla turystów. Znaczna część z nich to turyści biznesowi, czyli osoby biorące udział w konferencjach, kongresach, spotkaniach służbowych i szkoleniach.
Kraków posiada bogatą ofertę obiektów konferencyjnych- od nowoczesnych, przez zabytkowe i historyczne, do niekonwencjonalnych oraz bardzo zróżnicowaną bazę obiektów na imprezy towarzyszące. 

Poniżej prezentujemy dobre i sprawdzone hotele na konferencje i ośrodki konferencyjne. Baza wyjątkowych sal konferencyjnych i miejsc na zorganizowanie eventu.Ośrodek Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych

www.oies.up.krakow.pl 

ul. Jęczmienna 9

31-268, Kraków

Tel.: 12 662 79 33

Zapraszamy do klimatyzowanej sali konferencyjnej, która umożliwia organizację konferencji na 100 osób
(powierzchnia sali: 122,89 m2). W sali możliwe jest również prowadzenie tłumaczeń symultanicznych w dwóch językach jednocześnie (dwie kabiny tłumaczeniowe). Pomieszczenie jest także wyposażone w nowoczesny system wideokonferencyjny.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!

Galaxy **** Hotel

www.galaxyhotel.pl 

ul. Gęsia 22A

31-535, Kraków

Tel.: 12 342 81 00, 12 294 26 82

Hotel Galaxy to obiekt będący częścią Jordan Group położony przy ulicy Gęsiej 22a nad Wisłą, w pobliżu starej dzielnicy żydowskiej – Kazimierz. W ok. 10 minut można dotrzeć do historycznej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, a przyjemny spacer wiślanymi bulwarami do Wawelu zajmuje ok. 20 minut. 

205 pokoi w kilku kategoriach, centrum konferencyjne o powierzchni 1550 m2, przestronna Restauracja Andromeda mieszcząca do 270 osób, strefa wellness z basenem, sauną suchą i parową, fitness room, jak i wszystkie rozwiązania technologiczne w hotelu dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas pobytu.

Queen Boutique Hotel ****

www.queenhotel.pl 

ul. Józefa Dietla 60

31-039, Kraków

Tel.: 12 433 33 03

 Queen Boutique Hotel**** stanowi owoc wieloletniego doświadczenia oraz rodzinnej pasji do wszystkiego, co piękne i najwyższej jakości. Naszym celem jest zapewnienie każdemu z naszych Gości komfortu, satysfakcji i niezapomnianych wrażeń wyniesionych z pobytu w Queen Boutique Hotel ****. Hotel posiada 30 dwuosobowych pokoi i 1 apartament, 3 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, wyśmienitą Restaurację Amarylis oraz ekskluzywne Beauty&SPA. Gościom oferujemy możliwość zarezerwowania prywatnych wycieczek, w ramach których podziwiać mogą największe atrakcje Krakowa i okolic, jak również innych miast Polski.

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek ****

www.hotelwitek.pl 

ul. Handlowców 14

32-085 , Kraków - Modlnica

Tel.: 12 66 23 500

12 sal konferencyjnych jakimi dysponuje CHK Witek gwarantuje swobodę wyboru odpowiedniej sali do określonego rodzaju spotkań czy imprez – od kilku do ponad 400 osób. Na naszych gości czeka również ponad 350 bezpłatnych, monitorowanych 24h miejsc parkingowych.
69 komfortowych pokoi (131 miejsc noclegowych) stwarza możliwość zorganizowania kilkudniowych konferencji poza centrum miasta, w malowniczej okolicy Jury Krakowsko-Częstochowskiej; wieczorami istnieje możliwość zorganizowania grilla czy imprezy biesiadnej w Witkowej Chacie.
Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający profesjonalne prowadzenie spotkań. Komfortowe, eleganckie i klimatyzowane wnętrza sprzyjają zarówno prywatnym jak i służbowym zebraniom. Doświadczony zespół konferencyjny z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze sali, menu przerw obiadowych czy kawowych, oraz organizacji wolnego czasu.
Większość z sal ma bezpośrednie wyjście na zewnątrz, co umożliwia zorganizowanie przerwy kawowej na świeżym powietrzu.

Best Western Premier Kraków Hotel ****

www.bestwesternkrakow.pl 

ul. Opolska 14a

31-323, Kraków

Tel.: +48 12 37 63 700

8 sal, składane ściany  możliwość łączenia sal, po połączeniu 690 m2, do 600 osób  Największe Centrum Konferencyjne w Krakowie!

Takich możliwości konferencyjnobankietowych nie ma żaden inny hotel w Krakowie!

169 pokoi (w tym 4 luksusowe apartamenty), basen, sauna, restauracja i bar, ogrodzony parking na 230 samochodów, bezpłatny dostęp do internetu, przestronne lobby o pow. 350 m2.

Efekt Express Hotel

www.krakowexpress.pl 

ul. Opolska 14

31-323, Kraków

Tel.: +48 12 61 45 700; +48 12 61 45 766

Świetnie zlokalizowany hotel z 6 zróżnicowanymi i klimatyzowanymi salami szkoleniowo– konferencyjnymi i restauracją. Duży parking!

181 klimatyzowanych pokoi, pełne wyposażenie sal konferencyjnych, dogodny dojazd, parking na 230 samochodów, bar i restauracja, pełna obsługa gastronomiczna imprez
 

RT Hotels*** Kraków

www.rthotels.com.pl 

ul. BEST WESTERN Kraków Old Town, ul.Św.Gertrudy 6
RT Regent, ul.Bożego Ciała 19
BEST WESTERN Hotel Galicya, ul. Rzemieślnicza 4

Kraków

Tel.: 12 269 14 08, 12 269 21 13

Serdecznie zapraszamy do wyjątkowych hoteli w Krakowie. Sieć RT Hotels gwarantuje doskonałą lokalizację, nowoczesne wyposażenie, profesjonalną obsługę, spokój i bezpieczeństwo. Nasze hotele w Krakowie to idealny wybór dla podróżujących w interesach, turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.
Dysponujemy 4 profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, przystosowanymi do organizacji szkoleń, konferencji, bankietów czy imprez okolicznościowych.
BEST WESTERN Kraków Old Town*** - gdzie teraźniejszość wplata się w historię
dwie sale konferencyjne: Parkowa na 60 osób i Kameralna na 45 osób
RT Regent*** - w kameralnym stylu butik
jedna sala konferencyjna: Kominkowa na 30 osób
BEST WESTERN Hotel Galicya*** - gwarantujący jakość w przystępnej cenie
jedna sala konferencyjna: Słoneczna na 90 osób 

Hotel**** Kossak

www.osti-hotele.pl 

ul. Plac Juliusza Kossaka 1

31-106, Kraków

Tel.: +48 12 379 59 00

Żeby z okien pokoju hotelowego móc zobaczyć Wawel w promieniach wschodzącego słońca, a w pogodny dzień napawać się krajobrazami miasta i okolic z tarasu widokowego wystarczy zamieszkać w Hotelu Kossak. Design wnętrz łączy w sobie Stary Kraków i Kraków nowoczesny. Hotelowe wnętrza komfortowe i nowoczesne ozdobiono fotografiami miasta sprzed wieków a nad łóżkami powieszono reprodukcje obrazów Juliusza i Wojciecha Kossaków. XX-wieczna kamienica przy najstarszym domu handlowym została wyremontowana w 2009 roku tak, aby oddać do dyspozycji gości 60 pokoi. Hotelowa Restauracja Percheron każdego ranka zaprasza do bufetu śniadaniowego, a od 12.00 na specjalności kuchni europejskiej i fusion. W Cafe Oranżeria z tarasem widokowym delektować się można nie tylko widokami, ale również carpaccio przygotowywanym na wiele sposobów i finezyjnymi deserami. Goście hotelowi korzystają bezpłatnie z fitnessu i sauny hotelowej, Internetu Wi-Fi i LAN, zestawu do kawy i herbaty a na życzenie z prasy codziennej dostarczonej do pokoju. Piętro konferencyjne służące spotkaniom do 170 osób oferuje powierzchnie 140 m2 dającą się podzielić na 3 oddzielne sale oraz foyer z przeznaczeniem na przerwę w trakcie konferencji, kawę i poczęstunek. Pełne audiowizualne wyposażenie sal pozwala przygotować konferencje, szkolenia, narady od formy najprostszej do najwyższej rangą. Lokalizacja na rogu ulicy Zwierzynieckiej i Placu Kossaka zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych punktów w mieście. Pod hotel podjechać można samochodem i zatrzymać się na czas wyładowania bagaży. Najbliższe parkingi publiczne i strzeżone znajdują się w niewielkiej odległości od hotelu. Przy hotelu korzystać można z parkingu miejskiego (w strefie ograniczonego postoju) wykupując kartę postojową.

Hotel Wit Stwosz***

www.hotelws.pl 

ul. Mikołajska 28

31-027, Kraków

Tel.: (+48 12) 429-60-26

HOTEL WIT STWOSZ położony tuż przy Rynku Głównym, największym średniowiecznym placu Krakowa i Europy. Od nas wszędzie blisko. Na wawelskie wzgórze, do „Damy z łasiczką" Leonarda daVinci, do Sukiennic z maszkaronami, do kościoła Mariackiego z cudownym ołtarzem Wita Stwosza,  do renesansowych kamieniczek otaczających Rynek, a szczególnie do tej niepowtarzalnej atmosfery magicznego Krakowa. XIV wieczna kamienica przy ulicy Mikołajskiej 28 od zawsze należała do Bazyliki Mariackiej i po zakrętach historii znowu do niej wróciła. Dla Państwa zabytkowe wnętrza zamieniliśmy na kameralny Hotel, gdzie króluje spokój i ukojenie.

informacje skrócone


konferencje.com
czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism