konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaO serwisie
O PORTALU
 
Konferencje.com jest najstarszym serwisem branży MICE w polskim Internecie. Działamy nieprzerwanie od 2001 r., co pozwoliło nam na zdobycie bogatego doświadczenia, dzięki któremu doskonale potrafimy i wiemy  jak promować obiekty i usługi z sektora konferencyjno-eventowego. Vortalem zarządza firma IP:tourism właściciel największej sieci turystycznych stron www w Polsce. Specjalizujemy się w marketingu internetowym dla turystyki. W chwili obecnej w naszym serwisie prezentuje swoją ofertę ponad 200 obiektów konferencyjnych,a także firmy organizujące konferencje, imprezy dla firm.

Konferencje.com to miejsce spotkań branży MICE w Internecie i to właśnie do pracowników tego sektora keiruje swoje usługi. Nasz vortal to nie tylko baza firm z branży, ale także bogaty informator na temat organizacji i obsługi konferencji i eventów. Na naszej stronie publikujemy najnowsze wiadomości z rynku, ciekawe artykuły, a także informacje o najciekawszych konferencjach. W ramach vortalu działa forum, które jest giełdą informacji i miejscem spotkań branży konferencyjnej.  Na naszym forum działają dyskusyjne grupy eksperckie, gdzie profesjonaliści z dziedzin takich jak: organizacja eventów, konferencji czy obsługi artystyczej imprez, odpowiadają na pytania naszych użytkowników.

Nasz vortal to doskonałe miejsce na zaprezentowanie Państwa oferty szerokiej grupie odwiedzających. Konferencje.com są odwiedzane przez pracowników branży oraz firmy poszukujące organizatorów imprez i konferencji. 75% internautów trafia do Konferencje.com poprzez wyszukiwarki, dzięki widoczności serwisu na czołowych pozycjach  pod hasłami związanymi z konferencjami, eventami, imprezami firmowymi.

Konferencje.com oferują unikalną mieszankę rozwiązań, dzięki którym aktywnie wspiera Klientów w promocji ich usług, umożliwia Im szybkie oraz efektywne dotarcie do potencjalnych klientów.  Serwis zapewnia promocję poprzez zamieszczenie prezentacji, a także umożliwia dodatkową reklamę  obiektów hotelarsko-konferencyjnych na strona turystycznych swojej sieci.

Więcej o nas
forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2023) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2023 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism