konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaObiekty › Województwo mazowieckie

zdjęcia obiektu
WOJ. MAZOWIECKIE - Dogodne położenie w centrum Polski, dobry dojazd oraz różnorodność atrakcji to główne atrybuty Warszawy. Miasto ma szansę stać się centrum turystyki biznesowej Polski i Europy.Pałac Żelechów SPA & Wellness

www.palaczelechow.pl 

ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36

08-430 , Żelechów

Tel.: 22 6658574; 506339247; 609005676

Pałac Żelechów SPA & Wellness to kameralny, luksusowy obiekt zlokalizowany w województwie mazowieckim 87 km od Warszawy. Swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. Położony jest na terenie zabytkowego ośmiohektarowego parku.

119 pałacowych pokoi oraz apartamentów, sala balowa, restauracja oraz 19 sal konferencyjno-bankietowych wyróżnia stylowa architektura o wyrafinowanym i ciepłym charakterze.

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe "Boss"

www.hotelboss.pl 

ul. Żwanowiecka 20

04-849, Warszawa

Tel.: 22 51 66 100 lub 22 51 66 200

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss*** to stylowy i elegancki hotel ulokowany w otoczeniu malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dzięki swojej lokalizacji Hotel Boss*** jest doskonałym miejscem zarówno dla Gości indywidualnych, jak i biznesowych. Wszechstronność naszego hotelu pozwala zaproponować naszym Gościom idealne miejsce do pracy i odpoczynku oraz spotkań biznesowych, firmowych, czy też organizacji imprez rodzinnych.

Puławska Residence Hotel

www.pulawskaresidence.com.pl/ 

ul. ul. Puławska 361

02-801, Warszawa

Tel.: 22 241 75 00

Hotel Puławska Residence posiada rozbudowane, nowoczesne centrum konferencyjne. Warszawa jest najważniejszym węzłem na biznesowej, naukowej i kulturalnej mapie Polski, między innymi z tego powodu wielokrotnie organizowaliśmy spotkania, sympozja, konferencje i bankiety. Doświadczenie naszego zespołu, świetnie wyposażone zaplecze i otwartość na potrzeby naszych Gości, sprawią, że pomożemy zorganizować niezapomniane wydarzenie. Hotel Puławska Residence to doskonała decyzja, jeśli wybierasz centrum konferencyjne w Warszawie. Sale szkoleniowe i konferencyjne, z dostępem do światła dziennego, znajdują się na parterze w sąsiedztwie restauracjii.

HOTEL WARSZAWIANKA ****

www.centrumkongresowe.warszawianka.pl 

ul. Jachranka 77

05-140, Serock

Tel.: +48 22 768 94 00

Hotel Warszawianka to nowoczesne centrum konferencyjno-kongresowe, od lat specjalizujące się w obsłudze spotkań biznesowych. O zadowolenie gości dba doświadczony personel, który służy pomocą w planowaniu wydarzenia, logistyce i realizacji każdej konferencji, kładąc nacisk na elastyczność, kreatywność i najwyższy poziom serwisu. Dogodna lokalizacja nad Zalewem Zegrzyńskim ok. 40 minut samochodem od Warszawy oraz rozbudowane zaplecze hotelowe z ogromną 1000 metrową Salą Kongresową, 37 salami konferencyjnymi różnych rozmiarów, 4 restauracjami oraz 294 komfortowymi pokojami, stwarzają znakomite warunki do pracy nawet kilkuset osobom jednocześnie.

PAŁAC PRYMASOWSKI Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze

www.palacprymasowski.pl 

ul. ul. Senatorska 13/15

00-075, Warszawa

Tel.: + 48 (22) 829 66 09

Pałac Prymasowski to elegancki i prestiżowy obiekt, położony w samym Centrum warszawskiej Starówki, idealny do organizacji rożnego rodzaju eventów takich jak konferencje, bankiety czy imprezy okolicznościowe.

Zabytkowe wnętrza nadadzą niepowtarzalny klimat każdemu przedsięwzięciu. Sale pałacowe różnią się od siebie nie tylko rozmiarami ale również klimatem, co pozwala na zorganizowanie eventu o dowolnym charakterze, rozmiarze i kształcie.
Uroczyste kolacje, eleganckie wystawy, bale, przyjęcia weselne, koncerty, pokazy, sympozja – to tylko niektóre z możliwości wykorzystania obiektu.

Pałac Zegrzyński

www.palac-zegrzynski.pl 

ul.
prof.Janusza Groszkowskiego 3

05-131, Zegrze

Tel.: +48 22 793 12 75

Pałac Zegrzyński położony na terenie rozległego parku, na skraju wysokiej skarpy, z której rozciąga się piękna panorama na Jezioro Zegrzyńskie, należy do rodziny Hotelu Warszawianka w Jachrance.

XIX wieczny Pałac oddalony zaledwie 30 km od centrum Warszawy i 5 km od Hotelu Warszawianka jest doskonałym miejscem zarówno do organizacji szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych i plenerowych jak również do wypoczynku rodzinnego. Pałac jest po kompletnej modernizacji.

Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne PROMENADA

www.promenadacountry.pl  

ul. Spacerowa 35

05-127 , Białobrzegi

Tel.: 22 211 51 00

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA położone w malowniczym lesie nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego, tylko 30 km od Warszawy, to idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji oraz firmowych imprez plenerowych.

PROMENADA oferuje  69 komfortowo urządzonych pokoi. Każdy pokój posiada łazienkę oraz wyposażony jest w TV i radio.

Restauracja PROMENADY gwarantuje satysfakcję dla oczu i podniebienia. Jej przestronne i eleganckie wnętrza oraz urozmaicona kuchnia sprzyjają dobrej atmosferze imprezy, konferencji, przyjęcia.

Hotel Afrodyta**** Business & Spa

www.afrodytaspa.pl/ 

ul. ul. Letniskowa 4a,Tartak Brzózki

96-325, Radziejowice

Tel.: 222128453

Hotel Afrodyta **** Business & SPA jest obiektem położonym w centralnej Polsce z bardzo dogodną infrastrukturą dojazdową dla Gości ze wszystkich stron kraju.

 
Hotel znajduje się 2 km od trasy Warszawa – Katowice oraz 10 km od zjazdu z autostrady A2. Odległość od stolicy wynosi 35 km dzięki czemu z Warszawy można do nas dojechać w niespełna godzinę.
 
Kompleks sąsiaduje bezpośrednio ze starym sosnowym lasem, należącym do rezerwatu przyrody Dąbrowa Radziejowska. Dzięki tak uroczemu otoczeniu pobyt u nas to także możliwość odpoczynku od miasta, hałasu, gwaru i codzienności.

Manor House SPA **** Pałac Odrowążów*****

www.manorhouse.pl  

ul. Czachowskiego 56

26-510 , Chlewiska

Tel.: +48 48 628 70 61, +48 44 682 12 21

Kompleks hotelowy Manor House, cenny zabytek narodowego dziedzictwa znajduje się 130 km na południe od Warszawy.
To magiczne miejsce oferuje wypoczynek w historycznych budynkach łączących tradycję z luksusem:  w pięciogwiazdkowym Pałacu Odrowążów z XV w., 4* Stajni Platera i Termach Zamkowych, otoczonych 10-cio hektarowym parkiem z licznymi pomnikami przyrody i stawami. To  świat Wellness  i Spa, to miejsce  konferencji, imprez firmowych i rodzinnych, wesel, komfortowego  wypoczynku  i relaksu. Tu tradycja  i magia łączy  się  z luksusem. To jedno z niewielu tak magicznych miejsc w Polsce, gdzie wystarczy przyjechać na chwilę, która na zawsze pozostanie w pamięci.

A1Karting – Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne

www.f1karting.pl 

ul. Jagiellońska 82

03-301 , Warszawa

Tel.: 22 290 33 88 w. 3

  F1KARTING - CENTRUM SZKOLENIOWO-KONFERENCYJNE Z ZAPLECZEM KARTINGOWYM! 

 
To jedyny taki obiekt biznesowy w Polsce, w którym uczestnicy mogą wziąć udział w sportowej rywalizacji na torze kartingowym. DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ.
 
Dysponujemy 3 salami:
- Sala konferencyjna na 428 osób
- Sala bankietowa do 200 osób
- Sala szkoleniowa/eventowa do 100 osób
Dodatkowo aranżujemy całą halę pod potrzeby wydarzenia – do Państwa dyspozycji pozostawiamy 5200 m2 obiektu do dowolnej aranżacji wydarzeń, tj. gale, pokazy mody, prezentacje, konferencje prasowe.

Hotel Borowina ***

www.borowina.com.pl/ 

ul. Gruntowa 4

05-520, Konstancin Jeziorna

Tel.: +48 22 201 19 99

Hotel Borowina to wspaniałe miejsce na organizację konferencji, imprezy integracyjnej, bankietu. Oddalony od Warszawy o kilkanaście kilometrów. 

Hotel Borowina otoczony jest wspaniałym, liczącym ok 10 000 m2 ogrodem. Pięknie zagospodarowana przestrzeń, bogata w liczne rośliny, drzewa i kwiaty oraz sąsiedztwo Chojnowskiego Parku Krajobrazowego stwarza idealne miejsce do zorganizowania spotkań integracyjnych w plenerze, wieczorów przy ognisku czy przyjęć przy grillu. Ogród wokół obiektu to także miejsce sprzyjające spokojnym spacerom, odpoczynkom wśród zieleni na hamakach znajdujących się w cieniu drzew, a także chwilom relaksu na tarasie kawiarnianym.

Hotel dysponuje 6 salami konferencyjnymi. 

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A.

www.cbf.com.pl 

ul. Nowy Świat 6/12

00-400, Warszawa

Tel.: (22) 661 72 73

 Centrum Bankowo-Finansowe to znany biurowiec w centrum Warszawy, zbudowany w czasach PRL jako siedziba KC PZPR. Obecnie CBF oferuje do wynajmu kompleks sal szkoleniowo--konferencyjnych wraz z zapleczem recepcyjnym. Pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie z możliwością nagrywania oraz dostęp do Internetu. Urządzone są w wyjątkowo prestiżowym i reprezentacyjnym stylu, co pozwala na organizację spotkań w wysokim standardzie. Zróżnicowana wielkość sal i przystępne ceny to nasz atut. Na większe wydarzenia udostępniamy dziedziniec z fontanną oraz hol główny z tarasem wychodzącym na park i Muzeum Narodowe. Gmach CBF położony jest u zbiegu Nowego Światu i Alei Jerozolimskich. Zapewnia to bardzo dobre połączenie komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami miasta.

PGE Narodowy

www.stadionnarodowy.org.pl/ 

ul. Al. Ks. J. Poniatowskiego 1

03-901, Warszawa

Tel.: +48 22 295 95 55

PGE Narodowy to nie tylko koncerty i wydarzenia sportowe. To wielofunkcyjna arena  odpowiednia dla  organizacji największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń biznesowych, konferencyjnych, targowych i wystawienniczych, oferująca nieograniczone możliwości aranżacji. PGE Narodowy to przestrzeń zaskakująca, łącząca prestiż i komfort, pozwalająca zrealizować najśmielsze wizje wydarzeń.

Wielofunkcyjne i różnorodne sale, swoboda łączenia poszczególnych przestrzeni, łatwa komunikacja pomiędzy poziomami oraz duży parking podziemny sprawiają, że PGE Narodowy w krótkim czasie stał się jednym z najważniejszych miejsc biznesowych Polski i Europy i ciągle zaskakuje nowymi rozwiązaniami.

Windsor Palace Hotel & Conference Center

www.windsorhotel.pl 

ul. Jachranka 75 nad Zalewem Zegrzyńskim

05-140, Serock

Tel.: +48 22 782 87 01

Windsor Palace Hotel & Conference Center**** to monumentalny i nowoczesny kompleks konferencyjny, położony w zaciszu
pięknego parku, w otoczeniu kompleksów leśnych nad Zalewem Zegrzyńskim, ok. 35 km od centrum WARSZAWY.

Dla organizatorów konferencji i imprez firmowych przygotowaliśmy ponad 4500 m2 przestrzeni konferencyjnej i bankietowej w 37 stylowych i bogato wyposażonych audiowizualnie salach.

Nasz Hotel udostępnia 178 pokoi i apartamentów otwartych na przyjęcie 421 Gości.

Przepiękne wnętrza, wykwintna kuchnia i profesjonalna obsługa zapewniają niepowtarzalną atmosferę eventów, bankietów, kongresów, przyjęć i wesel.

Na naszych Gości czeka bogata oferta atrakcji – SPA z Centrum Odnowy Biologicznej, kręgielnia i dyskoteka oraz ognisko i barbecue w zaciszu zieleni.

 

Zapraszamy!

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

www.palacjablonna.pl 

ul. Modlińska 105

05-110, Jabłonna

Tel.: 022 774 48 62 ; 782 54 89

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia XVIII-wiecznego zespołu pałacowo-parkowego w Jabłonnie koło Warszawy.

Czekają na Państwa reprezentacyjne sale pałacowe, stylowo wyposażone pokoje gościnne, restauracja serwująca znakomite dania kuchni polskiej i piękny angielski park krajobrazowy zapewniający doskonały wypoczynek.

Zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie to znakomite miejsce do organizacji konferencji, sympozjów i cyklicznych szkoleń. Naszym klientom udostępniamy różnej wielkości sale konferencyjne, zapewniamy nocleg w stylowo urządzonym hotelu i całodzienne wyżywienie w restauracji znajdującej się w podziemiach pałacu.

Hotel Lord

www.HotelLord.pl 

ul. Al. Krakowska 218

02-219, Warszawa

Tel.: 22 574 20 10

Lord Hotel**** & Conference Center to idealne miejsce na konferencje czy szkolenia biznesowe. Obiekt mieści się przy Międzynarodowym Lotnisku Chopina oraz w odległości zaledwie 10 minut od centrum Warszawy. Posiada 10 profesjonalnych sal konferencyjnych z czego największa może pomieścić do 350 słuchaczy.

Na kameralne szkolenia polecamy Salę Widokową z której okien można podziwiać centrum Warszawy i lotnisko. Do większych konferencji rekomendujemy salę Witrażową, która oprócz swoją wielkością zadziwia pięknem witraży. Nasz doświadczony personel pomoże w organizacji szkoleń, spotkań i konferencji. Doradzi przy logistyce i zadba o sprawny przebieg wydarzeń.


Lord Hotel & Conference Center zapewni Państwu pobyt na wysokim poziomie, a kompleksowe wyposażenie sprosta najbardziej wymagającym Gościom.

 

 

Warsaw Marriott Hotel

www.marriott.com 

ul. Aleje Jerozolimskie 65/79

00 - 697, Warszawa

Tel.: (0 22) 630 63 06

Hotel Marriott w Warszawie oferuje atrakcyjne noclegi w samym centrum stolicy.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 523  pokoi gościnnych. Jest wśród nich 95 luksusowych, stylowo urządzonych apartamentów. Na terenie obiektu znajdują się dwie kondygnacje Executive, a także podziemny parking. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację z indywidualnym sterowaniem oraz telewizję satelitarną. Po uiszczeniu dodatkowej opłaty istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu.

Każdy pokój wyposażony jest w strefę do pracy, sejf, mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Nocleg w naszym hotelu spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy jakość oferowaną przez najlepsze polskie i zagraniczne hotele.

Na terenie hotelu funkcjonuje też kasyno, ekskluzywny pasaż handlowy oraz lokale gastronomiczne, w tym słynąca z wybornej włoskiej kuchni Restauracja Parmizzano’s. Uwadze naszych Gości polecamy też mieszczący się na 40 piętrze bar Panorama Bar and Lounge, z którego można podziwiać zniewalającą panoramę miasta.

Hotel Marriott Warszawa to miejsce, w którym odbywają się konferencje i inne oficjalne spotkania. Na powierzchni przekraczającej 2600 m² znajduje się 20 kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych i wystawienniczych.

Warsaw Plaza Hotel

www.warsawplazahotel.pl 

ul. ul. Łączyny 5

02-820, Warszawa

Tel.: 22 431 08 11, 22 431 08 12

Warsaw Plaza Hotel to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz bankietów, a także świetnie nadaje się do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych – takich jak wesela, komunie, chrzciny, urodziny oraz studniówki.

Talaria Resort & SPA

www.talaria.pl 

ul. Trojanów 158

08-455, Trojanów

Tel.: +48 22 397 73 08, 511 411 189

 Talaria to wyjątkowe miejsce i jedyne tego typu na skalę kraju. Obiekt Wellness&SPA w Trojanowie stworzony został bowiem z myślą o potrzebach kobiet i to właśnie im dedykuje swą ofertę. 

 
Już od pierwszych chwil spędzonych w tym miejscu można poczuć jego wyjątkową atmosferę. Hotel zewsząd otoczony jest kojącą zielenią drzew, a także ogrodem i uroczym 25 hektarowym parkiem z kwiatami, 3 stawami, letnią altaną i ścieżkami spacerowymi. 
 
Sam budynek to równie imponujący, odrestaurowany XIX-wieczny pałac ze stylowym i kobiecym wnętrzem. Do usług odwiedzających oddaje on łącznie 34 elegancko zaaranżowane, komfortowe i przytulne pokoje, dwie restauracje - Sophie oraz Susanne, bar Catherine, herbaciarnię Essencia, Oranżerię spełniającą funkcje konferencyjne, salę kominkową oraz bibliotekę Carpe Diem. Dużą atrakcją jest tu także rozbudowane centrum Wellness&SPA z bogatą gamą zabiegów upiększających oraz strefą aktywności. 
 
Hotel Talaria Ladies SPA posiada bardzo korzystną lokalizacje. Znajduje się bowiem w pełnym uroku Trojanowie, zaledwie 93 km od Warszawy. Z jednej strony zapewnia więc szybki i komfortowy dojazd ze stolicy(łatwo dotrzeć tu zarówno z Dworca PKP jak i lotniska), a z drugiej w 100% udany wypoczynek w sielskiej atmosferze ciszy i spokoj.

Hotel Rancho Pod Bocianem

www.ranchopodbocianem.pl 

ul. Nadarzyńska 15

05-555, Przypki

Tel.: +48 22 736 99 15

Hotel Rancho Pod Bocianem to wspaniałe miejsce, w którym oferujemy Państwu kameralne spotkania biznesowe lub nawet największą konferencję pod Warszawą z możliwością wypoczynku na wielkiej zagospodarowanej 20 hektorowej powierzchni z licznymi atrakcjami.

Hotel Riviera

hotelriviera.pl 

ul. Nowodworska 32

05-124, Olszewnica Nowa

Tel.: 22 782 32 66, 22 782 32 69

HOTEL RIVIERA
Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprosić do naszego hotelu Riviera, który usytuowany jest pod lasem
wśród zieleni, co gwarantuje naszym Gościom indywidualnym, biznesowym oraz grupom turystycznym, wypoczynek
w ciszy i spokoju. Oferujemy dwie sale konferencyjno-bankietowe, 47 pokoi oraz Restauracje Oranżeria.
Gwarantujemy miłą, profesjonalną obsługę oraz ciepłą atmosferę. RECEPCJA CZYNNA 24H.

Pałac Ossolińskich

palacossolinskich.pl/ 

ul. ul. Kościelna 43

08-320, Sterdyń

Tel.: 792 002 510, 660 440 128, 606 725 567

miejsc noclegowych: 280sala konferencyjna: 140sala bankietowa: 150

Pałac Ossolińskich to miejsce niezwykłe, gdzie nowoczesność spotyka się z historią, gdzie dyskretna i zaciszna atmosfera okolicy harmonijnie współgra ze smakami regionalnych specjałów i staropolską gościnnością, to wreszcie idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wytwornych bankietów i bali, wesel, imprez plenerowych, czy też kameralnych uroczystości rodzinnych.    

Hotel Kuźnia Napoleońska

www.kuzniahotel.pl 

ul. Sochaczewska 5

96 - 515, Teresin

Tel.: (46) 861 52 13

Hotel Kuźnia Napoleońska to miejsce poświęcone konferencjom, targom, kongresom i wydarzeniom. W Kuźni rozumiemy, że specyfika i potrzeby każdego spotkania są inne i wyjątkowe, dlatego też gwarantujemy, że ten sam Koordynator Spotkań będzie z Państwem od momentu pierwszego kontaktu, po przez wszystkie ustalenia przed spotkaniem oraz w czasie Państwa pobytu w hotelu, aby zapewnić i pomagać Państwu przy osiągnięciu pełnego sukcesu.

W ręce organizatorów oddajemy obiekt unikalny w swojej kategorii, oferujący 120 pokoi, do 300 miejsc noclegowych, 15 sal konferencyjnych, salę balową o powierzchni 540 m2, możliwość grilla przez cały rok, basen i teren rekreacyjno – evenotwy o powierzchni ponad 3 ha.

Obiekt jest wygodnie położony 30 km od Warszawy przy trasie E 30 w kierunku na Poznań oraz 15 km od węzła autostrady A2, Wiskitki.

Obiekt Hotelarski Patron

www.patron.waw.pl 

ul. Al. Dzieci Polskich 20

04-730, Warszawa

Tel.: 22 815 24 51

Najniższa cena za pokój wynosi 90 zł.
Gorąco zapraszamy do obiektu hotelarskiego Patron usytuowanego w zielonej dzielnicy Warszawy, zaledwie 15 km od centrum miasta. 
Położenie w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego z dala od wielkomiejskiego zgiełku stwarza dogodne warunki do pracy, nauki i wypoczynku.
 
Do dyspozycji gości oddajemy 220 pokoi 1, 2, 3-osobowych oraz dwie sale szkoleniowe wyposażone w sieć bezprzewodowego dostępu do internetu. Goście mogą korzystać również z restauracji Golden Pub oraz baru kawowego.
 
W całym hotelu dostępny jest internet bezprzewodowy. W hotelu znajdują się windy. Bezpośrednio przy obiekcie zlokalizowany jest parking dla samochodów osobowych oraz autokarów.

Hotel***Pan Tadeusz

www.hotelpantadeusz.pl 

ul. Czesława Miłosza

05-140, Serock

Tel.: 22 782 99 00

"Pan Tadeusz" to trzygwiazdkowy hotel usytuowany w centralnej Polsce w niedużej odległości od Warszawy (około 35km). Stanowi doskonałe miejsce do organizacji wysokiej rangi konferencji, dużych i małych spotkań biznesowych, szkoleń firmowych a także imprez integracyjnych i przyjęć okolicznościowych.


Jaworowy Dwor

www.jaworowydwor.pl 

ul. Trębki Nowe 100A

05-170, Zakroczym

Tel.: +48 22 785 33 01, +48 514-490-905

Planujesz bankiet, sympozjum, szkolenie lub konferencję w okolicach Warszawy? Jaworowy Dwór to doskonałe miejsce do organizacji wszelkich imprez i wydarzeń, zarówno biznesowych, jak i mniej formalnych.

Organizujemy konferencje i szkolenia, bankiety, sympozja, imprezy integracyjne pikniki firmowe i wiele innych. Nasze doświadczenie, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół oraz indywidualne podejście gwarantują sukces każdego zrealizowanego projektu. Kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem stworzymy dla naszych gości spotkania biznesowe o najwyższym standardzie oraz wspaniałe, niezapomniane przyjęcia okolicznościowe.. Stawiamy na wygodę i dyskrecję naszych Klientów, dlatego już dla 15 osobowych grup wynajmujemy obiekt na wyłączność.

 

Pałac Kultury i Nauki

www.pkin.pl 

ul. Pl. Defilad 1

00-901, Warszawa

Tel.: 22 656 77 23

Pałac Kultury i Nauki jest największym w Warszawie miejscem kongresowym. Co roku w pałacowych salach konferencyjnych odbywa się kilkadziesiąt kongresów i szkoleń. Każdy z organizatorów szkoleń znajdzie tu salę odpowiadającą jego potrzebom: od największych na 600 osób do kilku małych sal dla 80 - 100 osób.

Pałacowe wnętrza wyposażone są w system nagłośnienia i unikatowy system bezprzewodowego dostępu do internetu. System ten pozwala na równoczesne połączenie z siecią kilku tysięcy komputerów. 

Bogate zaplecze i możliwości techniczne, windy towarowe i profesjonalna obsługa wpływają na jakość oferowanych przez Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o usług. Wysoki standard gmachu potwierdza niewątpliwie jego członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach.

Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o oferuje klientom wynajem ponad 10.000 m2 powierzchni wystawienniczej i bankietowej oraz sale na duże i kameralne koncerty. 

Dwór Konstancin ***

www.dworkonstancin.pl 

ul. Od Lasu 23

05-510, Konstancin- Jeziorna

Tel.: + 48 22 754 72 72

Dwór Konstancin*** dzięki swojej dogodnej lokalizacji, wysokim standardom i bogatemu zapleczu - zielonemu stanowi atrakcyjne miejsce do organizacji wszelkiego typu spotkań biznesowych: konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne i wiele innych.

 
Do tego typu spotkań mamy przystosowane trzy szkoleniowe w pełni wyposażone, salę Ogrodową i Salę Zegarową, Salę Małą. Oryginalny wystrój każdej z sal oraz bogate zaplecze uczynią każde spotkanie miłym i przyjemnym. Z okien sal rozpościera się piękny widok na spokojny las Chojnowskiego Parku Narodowego.

Centrum Konferencyjne
Adgar Plaza

www.adgarplaza.pl  

ul. Postępu 17A

02-676 , Warszawa

Tel.: 022 323 81 14

Centrum konferencyjne Adgar Plaza zlokalizowane zostało na Mokotowie w samym środku biznesowej części Warszawy. To idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, prezentacji oraz innych wydarzeń, które wymagają najwyższych standardów. Dysponując powierzchnią 750 m2, Centrum jest w stanie pomieścić nawet 400 osób.


Sobienie Królewskie Golf & Country Club

www.hotelsobienie.pl 

ul. Sobienie Szlacheckie

08-443, Sobienie Jeziory

Tel.: 693 328 988, +48 223702775, +48 223702772

Hotel Sobienie Królewskie - miejsce z ponad dwustuletnią historią. Obiekt usytuowany jest na powierzchni 9 hektarów, wśród sosnowych lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 30 km od Warszawy. Hotel Sobienie Królewskie został odbudowany i odrestaurowany z wzniesionego w połowie XIX wieku Pałacu, rezydencji rodziny Jezierskich. 

 
Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalną kadrę, wyśmienitą kuchnię oraz najwyższa jakość świadczonych usług.

Kompleks Sobienie Królewskie jest odpowiednim miejscem na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesoweych, a także przyjęć i bankietów okolicznościowych.

Las Woda*** Park Rekreacyjno-Biznesowy

www.laswoda.pl 

ul. Spokojna 1

08-470, Warszawa - Wilga

Tel.: 723 99 74 71

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku odnajdą Państwo swoją oazę spokoju - jest nią ekskluzywny Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda***, w skład którego wchodzi Hotel Wilga oferujący 56 miejsc gościnnych, restauracja z wyborną kuchnią europejską, kawiarnia Cafe Gwarek  oraz letni Grill Bar.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kryty basen, jacuzzi, saunę,  profesjonalną siłownię, salę bilardową, tenis stołowy, piłkarzyki oraz cztery gabinety kosmetyczne oferujące zabiegi i masaże wykonywane z użyciem wyłącznie produktów renomowanych francuskich firm takich, jak Jean d' Arcel i Peggy Sage.

Dla pragnących aktywnego wypoczynku mamy do dyspozycji wypożyczalnię rowerów, kijków do nordic walking, boisko  do siatkówki plażowej oraz kort tenisowy.

CKS Nicola

www.cksnicola.pl 

ul. Wyzwolenia 61

05-140, Serock

Tel.: +48 22 782 62 83

Jeżeli szukacie Państwo doskonałego miejsca do organizacji konferencji, szkoleń, imprez firmowych, komercyjnych lub wyłącznie odpoczynku od zgiełku dużego miasta zapraszamy do nas. Zapraszamy firmy i osoby prywatne, grupy i indywidualnych klientów.

Oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowo dostosowany i wyposażony obiekt przeznaczony do ww. celów. 
Obiekt usytuowany jest w linii brzegowej Jez. Zegrzyńskiego pośród lasów. Walory krajobrazowe i turystyczne umiejscowienia ośrodka kontrastują z odległością do centrum Warszawy, która wynosi zaledwie 35 km.
 
Posiadamy wielofunkcyjne zaplecze dydaktyczne. Oferujemy szeroki zakres usług i kompetencji przy organizacji konferencji, szkoleń i imprez. Posiadamy 9 klimatyzowanych sal wykładowych Zapewniamy sprzęt audio-wizualny: projektory, rzutniki, ekrany, tablice multimedialne, nagłośnienie, komputery i inne niezbędne narzędzia. Na terenie obiektu dostępny jest Internet bezprzewodowy. 

The Venue

www.thevenue.pl 

ul. Bobrowiecka 1 A

00-728, Warszawa

Tel.: 600 094 820;781 801 401

Oferujemy Państwu możliwość organizowania wyjątkowych imprez w wyszukanym i gustownym wnętrzu.

The Venue to ekskluzywny, a zarazem nowoczesny obiekt, mieszczący się w cichej i spokojnej okolicy niedaleko centrum Warszawy, na Dolnym Mokotowie. 
 
Wyjątkowa stylizacja budynku i jego wnętrza, w którym królują jasne marmury, kryształowe żyrandole oraz oryginalna sztukateria ścienna i sufitowa, nadaje obiektowi wyjątkowy charakter, łączący w sobie klasykę i nowoczesność. 
Uniwersalna forma Sali oraz przestronny hol dają duże możliwości stylizacji i wykorzystania. 

Hotel Batory Centrum Konferencyjno Bankietowe

www.batoryhotel.pl 

ul. Stefana Batorego 9

05-240 , Tłuszcz

Tel.: +48 29 757 24 26

 Hotel Batory to trzygwiazdkowy, nowoczesny i ekskluzywny obiekt położony 40 km od centrum Warszawy w sąsiedztwie krajowej trasy Warszawa-Białystok. Jego charakter podkreśla piękny wystrój sal bankietowych, nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych oraz bardzo wysoki standard pokoi.


Zajmujemy się obsługą gastronomiczną wszelkich uroczystości firmowych i okolicznościowych. Organizujemy je w naszych salach bankietowych, w Państwa firmie, w plenerze lub w wybranym przez Państwa miejscu.

Centrum MT Polska

www.centrummtpolska.pl/ 

ul. Marsa 56c

04-242, Warszawa

Tel.: 22 529 39 00/50

 Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do naszego obiektu, który jest idealnie przystosowany do organizowania konferencji 
oraz kongresów nawet do 10 000 osób. Centrum MT Polska oferuje nieograniczone możliwości dla organizatorów wszelkiego
rodzaju wydarzeń: targów, pokazów mody, eventów, bankietów, gali, konferencji, kongresów, zjazdów, zawodów sportowych. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BusinessRoom

www.businessroomwarszawa.pl 

ul. Grójecka 1/3

02-019, Warszawa

Tel.: 510 666 575, 22 252 27 73

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BusinessRoom

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do naszego obiektu, które oferuje idealne miejsce na konferencje, szkolenia
jak i spotkania biznesowe. Naszym atutem jest doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy.

Pragniemy zaproponować 6 komfortowych sal wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt jak projektor multimedialny,
tablica czy ekran. Oferujemy również sale szkoleniowe idealne dla kameralnych grup 6-8 osobowych.
BusinessRoom to nowoczesna aranżacja, wysoki standard,w salach dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, indywidualnie sterowana klimatyzacja.
(Możliwość różnorodnego układu stołów i krzeseł oraz dostarczenia materiałów na dzień przed planowanym szkoleniem)
Na specjalne życzenie istenieje możliwość wyposażenia sali konferencyjnej w różnego rodzaju sprzęt typu laptopy, ekrany, rzutnik folii, wizualier HD, kamerę.

Centrum Konferencyjno Aparatamentowe Mrówka

cka-mrowka.pl 

ul. ul. Przekorna 33

02-971, Warszawa

Tel.: 22 894 64 15

Zespół CKA Mrówka stworzy dla Państwa odpowiednie zaplecze do rozwijania swoich kompetencji jak również zadba o różnego rodzaju inne atrakcje oraz sferę gastronomiczną. Nasza lokalizacja, przepiękne otoczenie, cisza i spokój pomogą Państwu w osiągnięciu postawionych wcześniej celów. Powierzchnia konferencyjna, którą dysponujemy pozwala na aranżację różnego rodzaju imprez – od małych kameralnych spotkań po liczne bankiety i konferencje...

Hotel Baron

www.hotel-baron.pl 

ul. Śląska 11

06-400, Ciechanów

Tel.: + 48 23 672 92 81

  Mamy niezmierną przyjemność zaprosić Państwa do Hotelu Baron** w Ciechanowie.

 
Hotel położony jest w centrum miasta w niedalekim sąsiedztwie miejskiego Ratusza i Zamku Książąt Mazowieckich z XIV wieku.
Hotel Baron, to doskonałe miejsce do wypoczynku, organizacji przyjęć okolicznościowych, firmowych, integracyjnych, spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji.
 
Zarządzamy również Kompleksem Altan w Starym Parku oraz Pubem Fabryczna przy ul. Fabrycznej 11 w Ciechanowie.

Dwór Franciszków

www.dworfranciszkow.pl 

ul. Franciszków 70

05-240, Tłuszcz

Tel.: 29 757 24 26 lub 605 158 158

Dwór Franciszków to niezwykły ośrodek szkoleniowo-rekreacyjny, oddalony jedynie 40 km od Warszawy malowniczo położony na terenie 45hektarowej posiadłości. Dwór otaczają łąki, lasy i stawy, co sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno do skupienia i wyciszającego wypoczynku, jak i licznych zajęć o charakterze rozrywkowym i rekreacyjnym. Do Państwa dyspozycji oddajemy restaurację, salę szkoleniową, karczmę, klimatyczny dworski hol z kominkiem oraz bazę noclegową.

Centrum Konferencyjne PIAP

www.konferencjepiap.pl 

ul. al.Jerozolimskie 202

02-486, Warszawa

Tel.: 535 830 900

Centrum Konferencyjne PIAP to wyposażony w nowoczesny sprzęt multimedialny kompleks klimatyzowanych sal, o konfigurowalnej wielkości, dający możliwość przeprowadzenia spotkań o zróżnicowanej liczbie uczestników. Parterowa lokalizacja pomieszczeń, brak schodów, podjazdy i poręcze oraz specjalna toaleta umożliwiają korzystanie z niego również osobom niepełnosprawnym.

Lokalizacja Centrum, ze względu na bliskość Lotniska Okęcie oraz Dworca Centralnego, zapewnia łatwy i wygodny dojazd różnymi środkami lokomocji, w tym komunikacją miejską. Dla gości korzystających z samochodów przygotowano dużą powierzchnię parkingową pod stałym nadzorem, a w razie potrzeb także strzeżoną.

Ośrodek Szkoleniowy Allianz

www.allianz-rynia.pl 

ul. Główna 1

05-127, Białobrzegi

Tel.: 22 767 55 00, 772 53 00

 Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego miejsca na szkolenie lub imprezę integracyjną i mają wysokie wymagania, to Ośrodek Szkoleniowy Allianz w Ryni jest odpowiednim obiektem.

Wysoki standard pokoi i sal szkoleniowych, kameralna atmosfera, a także położenie nad Zalewem Zegrzyńskim i w pobliżu lasów to nięwątpliwe atuty ośrodka, które sprawiają, że chętnie się do niego wraca.  Niewielka odległość ok. 35 km od centrum Warszawy jest dodatkowym atutem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych w budynku hotelowym oraz salę widowiskowo - sportową.

informacje skrócone


 • ATM Studio

  ul. Wał Miedzeszyński 384, 03-994, Warszawa

  tel. 222956303

  miejsc noclegowych: 4sala konferencyjna: 1500

 • HIT HOTEL**

  ul. Ks. I. Kłopotowskiego 33, 03-720, Warszawa

  tel. 226189470

  miejsc noclegowych: 102sala konferencyjna: 60

 • Hotel Atena

  ul. M.M. Kolbe 76, 06-400, Ciechanów

  tel. 236723232

  miejsc noclegowych: 88sala konferencyjna: 140sala bankietowa: 240

 • Hotel Brant

  ul. Majdan 80C, 05-462, Wiązowna

  tel. 519022003

  miejsc noclegowych: 140sala konferencyjna: 400sala bankietowa: 250

 • Hotel Chopin

  ul. Traugutta 21, 96-500, Sochaczew

  tel. 468625999

  miejsc noclegowych: 90sala konferencyjna: 400sala bankietowa: 80

 • Hotel Cyprus

  ul. Mazowiecka 121a, 05-825, Grodzisk Mazowiecki/ Książenice

  tel. 0

  miejsc noclegowych: 72sala konferencyjna: 400sala bankietowa: 320

 • Hotel Ekwos

  ul. Rozwojowa 79, Grębiszew, 05-300, Mińsk Mazowiecki

  tel. 257563431

  sala konferencyjna: 160sala bankietowa: 80

 • Hotel Everest

  ul. Stefana Żeromskiego 21, 07-100, Węgrów

  tel. 257926416

  miejsc noclegowych: 44sala konferencyjna: 150sala bankietowa: 120

 • Loft

  ul. Powązkowska 44, 01-797, Warszawa

  tel. +48 664 44 80 44

  sala konferencyjna: 400sala bankietowa: 200

 • Torwar

  ul. Łazienkowska 6a, 00-449, Warszawa

  tel. 225298800

  sala konferencyjna: 4811sala bankietowa: 1600

 • Dwor Many

  ul. Many 1, 05-555, Tarczyn k. Warszawa

  tel. 508135840

  miejsc noclegowych: 46sala konferencyjna: 200sala bankietowa: 140

 • Dwor Zbozenna

  ul. Zbożenna 194, 26-400, Przysucha

  tel. 603120582

  miejsc noclegowych: 46sala konferencyjna: 70sala bankietowa: 150

 • Farma Krzyzki

  ul. Krzyczki Szumne 44, 05-190, Nasielsk k. Warszawa

  tel. 236930090

  miejsc noclegowych: 54sala konferencyjna: 70sala bankietowa: 50

 • Forteca

  ul. Zakroczymska 12, 00-225, Warszawa

  tel. 228260109

  sala konferencyjna: 350sala bankietowa: 900

 • Gosinie Wieha

  ul. Kawęczyn 58, 05-555, Tarczyn k. Warszawa

  tel. 227977777

  miejsc noclegowych: 40sala konferencyjna: 500sala bankietowa: 5000

 • Hotel "Dębowa Góra"

  ul. Nowe Rumunki 40/1, 09-520, ck k. Płock

  tel. 0

  miejsc noclegowych: 85sala konferencyjna: 150sala bankietowa: 112

 • Hotel Groman

  ul. Al. Krakowska 76, Sękocin Stary, 05-090, Raszyn

  tel. 227202555

  miejsc noclegowych: 160sala konferencyjna: 400sala bankietowa: 300

 • Hotel Harenda

  ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, 00-333, Warszawa

  tel. 228260071

  miejsc noclegowych: 50sala konferencyjna: 60sala bankietowa: 18

 • Hotel Hetman

  ul. Ks. I. Kłopotowskiego 36, 03-717, Warszawa

  tel. 225119800

  miejsc noclegowych: 123sala konferencyjna: 95sala bankietowa: 60

 • Hotel Hrabski

  ul. Droga Hrabska 50, 05-090, Raszyn

  tel. 227155000

  miejsc noclegowych: 69sala konferencyjna: 200sala bankietowa: 250

 • Hotel Karat

  ul. Słoneczna 37, 00-789, Warszawa

  tel. 228498454

  miejsc noclegowych: 60sala konferencyjna: 30sala bankietowa: 60

 • Hotel Konstancja

  ul. Źródlana 6/8, 05-510, Konstancin-Jeziorna

  tel. 227541155

  miejsc noclegowych: 73sala konferencyjna: 120sala bankietowa: 60

 • Hotel Lamberton

  ul. Poznańska 492, 05-850, Ołtarzew k. Warszawa

  tel. 227212100

  miejsc noclegowych: 191sala konferencyjna: 300sala bankietowa: 200

 • Hotel Marriott

  ul. al. Jerozolimskie 65/79, 00-697, Warszawa

  tel. 226306306

  miejsc noclegowych: 1044sala konferencyjna: 700sala bankietowa: 473

 • Hotel Marsel

  ul. Wola Łącka, 09-520, ck k. Płock

  tel. 243617400

  miejsc noclegowych: 42sala konferencyjna: 500sala bankietowa: 400

 • Hotel MDM

  ul. Plac Konstytucji 1, 00-647, Warszawa

  tel. 223391600

  miejsc noclegowych: 248sala konferencyjna: 160sala bankietowa: 100

 • Hotel Parkowa

  ul. Belwederska 46/50, 00-594, Warszawa

  tel. 228416021

  miejsc noclegowych: 65sala konferencyjna: 120sala bankietowa: 120

 • Hotel Partner

  ul. Konstytucji Trzeciego Maja 7, 05-300, Mińsk Mazowiecki

  tel. 257595600

  miejsc noclegowych: 68sala konferencyjna: 300sala bankietowa: 240

 • Hotel Sevilla

  ul. Niwna 48C, 96-200, Rawa Mazowiecka

  tel. 468146057

  miejsc noclegowych: 72sala konferencyjna: 500sala bankietowa: 400

 • Hotel Solec

  ul. Solec 28D, 05-532, Baniocha

  tel. 224994012

  miejsc noclegowych: 56sala konferencyjna: 70sala bankietowa: 50

 • Hotel TiM

  ul. Polna 3 Cekanowo, 09-472, Słupno

  tel. 243862700

  miejsc noclegowych: 60sala konferencyjna: 160sala bankietowa: 130

 • Hotel Trylogia

  ul. Poniatowskiego 46a, 05-220, Zielonka

  tel. 227718224

  miejsc noclegowych: 105sala konferencyjna: 500sala bankietowa: 350

 • Hotel Villa Estera

  ul. Al. Jerozolimskie 331, Reguły, 05-816, Michałowice k. Warszawa

  tel. 227231168

  miejsc noclegowych: 54sala konferencyjna: 180sala bankietowa: 110

 • Hotel Zacisze

  ul. Mikołajczyka 8A, 06-400, Ciechanów

  tel. 236722046

  miejsc noclegowych: 42sala konferencyjna: 80sala bankietowa: 200

 • Inter Hotel

  ul. Partyzantów 1, 07-401, Ostrołęka

  tel. 297691012

  miejsc noclegowych: 50sala konferencyjna: 60sala bankietowa: 50

 • Lipnik Park

  ul. Lipnik 9a, 07-210, Długosiodło

  tel. 297412696

  miejsc noclegowych: 50sala konferencyjna: 100sala bankietowa: 100

 • Makata

  ul. Duchnicka 3/Garażowa 5, 01-796, Warszawa

  tel. 506151642

  sala konferencyjna: 300sala bankietowa: 250

 • Melodia

  ul. Jana Pawła I16, 05-119, Legionowo

  tel. 502109213

  miejsc noclegowych: 47sala konferencyjna: 220sala bankietowa: 180

 • Mysia

  ul. Mysia 3, 00-496, Warszawa

  tel. 790780780

  sala konferencyjna: 150sala bankietowa: 200

 • Palc Zdunowo

  ul. Zdunowo 50, 09-142, Załuski

  tel. 236619800

  miejsc noclegowych: 40sala konferencyjna: 70sala bankietowa: 120

 • ROYAL HOTEL

  ul. Szpitalna 93, 05-160, Nowy Dwór Mazowiecki

  tel. 221884188

  miejsc noclegowych: 49sala konferencyjna: 250sala bankietowa: 250

 • Via Appia

  ul. Al. Krakowska 116, 05-090, Sękocin

  tel. 227209645

  miejsc noclegowych: 56sala konferencyjna: 80sala bankietowa: 80

 • Villa Cyganeria

  ul. Piaseckiego 1, 26-640, Skaryszew k. Radom

  tel. 607268836

  miejsc noclegowych: 220sala konferencyjna: 700sala bankietowa: 390

 • Zajazd Bias

  ul. Warszawska 1, 07-200, Wyszków

  tel. 297423001

  miejsc noclegowych: 60sala konferencyjna: 250sala bankietowa: 300

konferencje.com
czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism