konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Porady

zobacz wszystkie

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Firma MT Targi Polska, organizator Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2013, zapewnia dopasowany do zapotrzebowania rynku program wydarzeń merytorycznych towarzyszący imprezie. Podczas targów, które odbędą się w dniach 28-listopada w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie, przewidziane są bezpłatne seminaria i warsztaty dotyczące zagadnień związanych z organizacją kongresów oraz zastosowaniem nowych technologii w turystyce.

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

Kongres na światowym poziomie

Osoby podróżujące w celach biznesowych wydają w trakcie wyjazdu więcej niż typowy turysta. Dlatego też kongresy i międzynarodowe konferencje stanowią istotne źródło dochodu państw i miast, a dodatkowo generują miejsca pracy w przemyśle turystycznym oraz usługach towarzyszących. Z tych właśnie powodów branża, instytucje państwowe oraz samorządowe zainteresowane są organizacją tego typu wydarzeń.

Pierwszego dnia targów TT Warsaw odbędzie się seminarium edukacyjno-konsultacyjne Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce pt. „Architektura Kongresu”. Skierowane ono do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz korporacji zajmujących się organizacją kongresów.

Prelegenci wyjaśnią mechanizmy pozyskiwania i organizacji kongresów. Omówiona zostanie rola takich elementów jak: edukacja, networking, motywacja, dobór profesjonalnych podwykonawców, wybór i funkcjonalność sal, poszukiwanie sponsorów, marketing i komunikacja, a także budżetowanie przygotowania i przeprowadzenia kongresu. Inicjatorzy seminarium odniosą się również do problematyki związanej z nowymi technologiami, które są cennym wsparciem dla organizatorów kongresów i zarządców obiektów kongresowych.

Innowacje kluczowym czynnikiem sukcesu

Drugi dzień TT Warsaw to Dzień Nowych Technologii. Nowe technologie wraz z rozwojem Internetu oraz innych kanałów komunikacji stanowią biznesową szansę dla sektora turystycznego. Dzięki nim zapewniony jest coraz lepszy dostęp do informacji, a także łatwiejszy i sprawniejszy system sprzedaży usług turystycznych.

Podczas jednego ze spotkań zostanie zaprezentowany Polski System Informacji Turystycznej wdrażany przez Polską Organizację Turystyczną. Prof. Mirosław Nalazek, Dyrektor Departamentu Systemów Informacyjnych w POT, przedstawi system nowoczesnego zbierania i aktualizacji informacji oraz ich udostępniania turystom za pośrednictwem różnych platform, m.in.: witryny www.polska.travel, sieci infokiosków, aplikacji mobilnych oraz nowoczesnej infolinii turystycznej.

Drugi blok tematyczny pt. „Technologie mobilne kluczem do innowacyjności polskich miast" poprowadzą przedstawiciele z firmy MobileMS. Opowiedzą o tym, jak wykorzystanie kanału mobilnego może przyciągnąć turystów do danego miejsca, a także zmienić myślenie mieszkańców o w.asnym otoczeniu.

Z kolei panel przygotowany przez Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel poświęcony nowym technologiom wskaże sposoby poprawienia wydajności i jakości pracy organizatora incentive travel poprzez wykorzystanie ogólnie dostępnych narzędzi oraz możliwości jakie daje aplikacja stworzona na własne zamówienie. Pokazane zostaną także przyk.ady wykorzystania technologii w bieżących działaniach międzynarodowych firm.

Udział w wydarzeniach towarzyszących wymaga wcześniejszej obowiązkowej rejestracji, która zwalnia z opłaty za wstęp na targi.

Więcej informacji oraz formularze rejestracyjne na stronie www.ttwarsaw.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/Urlopowicze.

 

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2023) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2023 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism