konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaObiekty › Poznań

zdjęcia obiektu
 


Poznań
- miejsce na konferencje. Miasto Targów i biznesu. Stolica Wielkopolski. Potencjał konferencyjny Poznania to obok centrum kongresowego również ok. 100 innych obiektów dysponujących salami dla organizacji konferencji, sympozjów i spotkań biznesowych. Idealne miejsce na event.

Poniżej prezentujemy dobre i sprawdzone hotele na konferencje i ośrodki konferencyjne. Baza wyjątkowych sal konferencyjnych i miejsc na zorganizowanie eventuCentrum Kongresowe Poznań-Targi

www.konferencje.mtp.pl 

ul. Głogowska 14

60-734, Poznań

Tel.: +48 61 869 23 42

Centrum Kongresowe Poznań-Targi oferuje wynajem 24 doskonale wyposażonych sal w 5 pawilonach konferencyjnych, które łącznie pomieścić mogą 5 tysięcy osób. Oferta przystosowania pawilonów wystawienniczych do indywidualnych potrzeb oznacza możliwość adaptacji sali mogącej pomieścić kilka tysięcy uczestników (nawet 10 tysięcy).

Oprócz wynajmu sal Centrum Kongresowe Poznań - Targi oferuje kompleksową organizację kongresów - posiada certyfikat Profesjonalnego Organizatora Turystyki Biznesowej w Polsce nadany przez Polską Organizację Turystyczną.

Domina Poznań Residence

www.dominahotels.com 

ul. Św. Marcin 2

61-803, Poznań

Tel.: 061 859 05 90

Domina Poznań Residence oferuje wysoki poziom świadczonych usług. Dysponuje 41 eleganckimi, nowoczesnymi apartamentami z telewizją kablową, telefonem, bezpłatnym Internetem, mini-sejfem oraz w pełni wyposażoną kuchnią i łazienką, zapewniając tym samym wygodę i poczucie komfortu. Do dyspozycji gości przeznaczony jest również podziemny parking, z windą dla samochodów, ochrona, całodobowa recepcja, concierge oraz sklepy na parterze i pierwszym piętrze.

Atrakcyjne położenie w samym centrum Poznania, bliskość Starego Rynku, niewielka odległość od lotniska i dworca kolejowego są niezaprzeczalnymi atutami

informacje skrócone


konferencje.com
czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism