konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaObiekty › Zamki i pałace

zdjęcia obiektu


Zamki i Pałace - miejsce na konferencje. W dzisiejszych czasach popularne stało się odbudowywanie zrujnowanych zabytkowych budowli i tworzenie w nich hoteli i restauracji. Takie obiekty posiadają swój specyficzny charakter, a organizowanym tu szkoleniom i konferencjom towarzyszy atmosfera wyjątkowości. 

Poniżej prezentujemy dobre i sprawdzone hotele na konferencje i ośrodki konferencyjne. Baza wyjątkowych sal konferencyjnych i miejsc na zorganizowanie eventu.PAŁAC PRYMASOWSKI Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze

www.palacprymasowski.pl 

ul. ul. Senatorska 13/15

00-075, Warszawa

Tel.: + 48 (22) 829 66 09

Pałac Prymasowski to elegancki i prestiżowy obiekt, położony w samym Centrum warszawskiej Starówki, idealny do organizacji rożnego rodzaju eventów takich jak konferencje, bankiety czy imprezy okolicznościowe.

Zabytkowe wnętrza nadadzą niepowtarzalny klimat każdemu przedsięwzięciu. Sale pałacowe różnią się od siebie nie tylko rozmiarami ale również klimatem, co pozwala na zorganizowanie eventu o dowolnym charakterze, rozmiarze i kształcie.
Uroczyste kolacje, eleganckie wystawy, bale, przyjęcia weselne, koncerty, pokazy, sympozja – to tylko niektóre z możliwości wykorzystania obiektu.

Pałac Żelechów SPA & Wellness

www.palaczelechow.pl 

ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36

08-430 , Żelechów

Tel.: 22 6658574; 506339247; 609005676

Pałac Żelechów SPA & Wellness to kameralny, luksusowy obiekt zlokalizowany w województwie mazowieckim 87 km od Warszawy. Swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. Położony jest na terenie zabytkowego ośmiohektarowego parku.

119 pałacowych pokoi oraz apartamentów, sala balowa, restauracja oraz 19 sal konferencyjno-bankietowych wyróżnia stylowa architektura o wyrafinowanym i ciepłym charakterze.

Pałac Zegrzyński

www.palac-zegrzynski.pl 

ul.
prof.Janusza Groszkowskiego 3

05-131, Zegrze

Tel.: +48 22 793 12 75

Pałac Zegrzyński położony na terenie rozległego parku, na skraju wysokiej skarpy, z której rozciąga się piękna panorama na Jezioro Zegrzyńskie, należy do rodziny Hotelu Warszawianka w Jachrance.

XIX wieczny Pałac oddalony zaledwie 30 km od centrum Warszawy i 5 km od Hotelu Warszawianka jest doskonałym miejscem zarówno do organizacji szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych i plenerowych jak również do wypoczynku rodzinnego. Pałac jest po kompletnej modernizacji.

Pałac Łazienki II w Ciechocinku

www.lazienkiresort.com 

ul. Raczyńskich 6

87-720, Ciechocinek

Tel.: +48 54 231 10 11 lub +48 501 43 77 64

  CENTRUM KONGRESOWE I KONFERENCYJNE W CIECHOCINKU

 
Centrum kongresowe Pałacu Łazienki II w Ciechocinku usytuowane jest w centrum miasta. Centrum konferencyjne tworzy zespół dwóch obiektów: Pałac, objęty opieką konserwatorską oraz przyległy do niego Pensjonat.
 
Stworzyliśmy miejsce  idealne do  przygotowania konferencji, kongresu, szkolenia czy wyjazdu integracyjnego.
 
Nasz hotel na konferencje to cztery wielofunkcyjne, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, mogące pomieścić 700 osób, restauracja, kawiarnia oraz Centrum Medical & SPA, które dają mnóstwo możliwości, a w połączeniu z lokalnymi atrakcjami, czy specjałami Ciechocińskimi, jak i najbliższych okolic, stwarzają warunki optymalne  do zadowolenia Gości o różnych preferencjach. Realizujemy zamówienia zgodnie z życzeniami klienta, służymy własnymi pomysłami i zapewniamy, że każdy realizowany projekt będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.
Każde zlecenie zostanie przez nas kompleksowo i profesjonalnie zorganizowane. Nasi pracownicy czuwają nad przygotowaniem i przebiegiem imprezy. Dla organizatorów konferencji, szkoleń, imprez firmowych i spotkań firmowych przygotowaliśmy ofertę nie tylko na wynajem sali konferencyjnej i wynajem sal szkoleniowych ale również wszechstronnych, fachowych usług według europejskich standardów.

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

www.palacjablonna.pl 

ul. Modlińska 105

05-110, Jabłonna

Tel.: 022 774 48 62 ; 782 54 89

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia XVIII-wiecznego zespołu pałacowo-parkowego w Jabłonnie koło Warszawy.

Czekają na Państwa reprezentacyjne sale pałacowe, stylowo wyposażone pokoje gościnne, restauracja serwująca znakomite dania kuchni polskiej i piękny angielski park krajobrazowy zapewniający doskonały wypoczynek.

Zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie to znakomite miejsce do organizacji konferencji, sympozjów i cyklicznych szkoleń. Naszym klientom udostępniamy różnej wielkości sale konferencyjne, zapewniamy nocleg w stylowo urządzonym hotelu i całodzienne wyżywienie w restauracji znajdującej się w podziemiach pałacu.

Manor House SPA **** Pałac Odrowążów*****

www.manorhouse.pl  

ul. Czachowskiego 56

26-510 , Chlewiska

Tel.: +48 48 628 70 61, +48 44 682 12 21

Kompleks hotelowy Manor House, cenny zabytek narodowego dziedzictwa znajduje się 130 km na południe od Warszawy.
To magiczne miejsce oferuje wypoczynek w historycznych budynkach łączących tradycję z luksusem:  w pięciogwiazdkowym Pałacu Odrowążów z XV w., 4* Stajni Platera i Termach Zamkowych, otoczonych 10-cio hektarowym parkiem z licznymi pomnikami przyrody i stawami. To  świat Wellness  i Spa, to miejsce  konferencji, imprez firmowych i rodzinnych, wesel, komfortowego  wypoczynku  i relaksu. Tu tradycja  i magia łączy  się  z luksusem. To jedno z niewielu tak magicznych miejsc w Polsce, gdzie wystarczy przyjechać na chwilę, która na zawsze pozostanie w pamięci.

Dwór Sieraków

www.dworsierakow.pl 

ul. Sieraków 233

32-410, Dobczyce

Tel.: 512 526 110

Dwór Sieraków zapewnia znakomite warunki do organizacji spotkań o różnym charakterze: konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych czy spotkań biznesowych. Zabytkowe wnętrza Dworu wprowadzają atmosferę skupienia i koncentracji.

Do dyspozycji gości oddajemy 3 eleganckie, w pełni wyposażonesale konferencyjne o różnych rozmiarach. Wszystkie salę są dekorowane i ustawiane według życzeń klienta.

Ponadto dysponujemy bardzo dobrym wyposażeniem technicznym i audiowizualnym., dyskretną i wykwalifikowaną obsługą oraz ciekawą ofertą gastronomiczną, w której skład wchodzą napoje, przekąski podczas przerw, jak i również pełne menu.

Dwór Sieraków**** oferuje Państwu 30 indywidualnie urządzonych pokoi jednoosobowych i dwuosobowych. Z okien roztacza się niesamowity widok na otaczający obiekt park. 

Zespół Dworski Hotel Sarmata***

www.hotelsarmata.pl 

ul. Zawichojska 2

27-600, Sandomierz

Tel.: +48 (15) 833 47 00

 Przywrócony do swej pierwotnej okazałości Zespół Dworski Hotel Sarmata *** oferuje 127 miejsc noclegowych oraz wnętrza na spotkania biznesowe i konferencje utrzymane w klimacie historycznym. Dla każdego spotkania biznesowego, niezależnie od jego charakteru oraz wielkości grupy, oferujemy dogodne rozwiązania. Hotel Sarmata to nowe, oryginalne miejsce na organizację konferencji w województwie świętokrzyskim oraz Sandomierzu.


Hotel Sarmata *** dysponuje kameralnym ośrodkiem konferencyjnym spełniającym najwyższe wymagania niezbędne dla twórczej pracy umysłowej jak również spotkań biznesowych w węższym gronie. 

Dwór Kresowy

www.dwor-kresowy.pl 

ul. Słowackiego 36

37-550, Radymno

Tel.: +48 532 400 100 lub +48 532 300 500

 Komfortowy, trzygwiazdkowy Hotel Dwór Kresowy położony jest poza miastem Radymno, zaledwie 20 km od przejścia granicznego z Ukrainą w Korczowej, 13 km od Jarosławia, 19 km od Przemyśla i 65 km od Rzeszowa.

W Hotelu Dwór Kresowy znajduje się:
- 55 klimatyzowanych pokoi,
- elegancka karczma/restauracja czynna 24 h,
- stylowe SPA,
- nowoczesne, w pełni wyposażone centrum konferencyjne,
- dwie sale bankietowe dla 150 i 120 osób.

Hotel Dwór Kresowy otoczony jest urzekającym ogrodem. Monitorowany parking pozostaje do dyspozycji gości przez całą dobę.

Pałac Kultury i Nauki

www.pkin.pl 

ul. Pl. Defilad 1

00-901, Warszawa

Tel.: 22 656 77 23

Pałac Kultury i Nauki jest największym w Warszawie miejscem kongresowym. Co roku w pałacowych salach konferencyjnych odbywa się kilkadziesiąt kongresów i szkoleń. Każdy z organizatorów szkoleń znajdzie tu salę odpowiadającą jego potrzebom: od największych na 600 osób do kilku małych sal dla 80 - 100 osób.

Pałacowe wnętrza wyposażone są w system nagłośnienia i unikatowy system bezprzewodowego dostępu do internetu. System ten pozwala na równoczesne połączenie z siecią kilku tysięcy komputerów. 

Bogate zaplecze i możliwości techniczne, windy towarowe i profesjonalna obsługa wpływają na jakość oferowanych przez Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o usług. Wysoki standard gmachu potwierdza niewątpliwie jego członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach.

Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o oferuje klientom wynajem ponad 10.000 m2 powierzchni wystawienniczej i bankietowej oraz sale na duże i kameralne koncerty. 

Pałac Ossolińskich

palacossolinskich.pl/ 

ul. ul. Kościelna 43

08-320, Sterdyń

Tel.: 792 002 510, 660 440 128, 606 725 567

miejsc noclegowych: 280sala konferencyjna: 140sala bankietowa: 150

Pałac Ossolińskich to miejsce niezwykłe, gdzie nowoczesność spotyka się z historią, gdzie dyskretna i zaciszna atmosfera okolicy harmonijnie współgra ze smakami regionalnych specjałów i staropolską gościnnością, to wreszcie idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wytwornych bankietów i bali, wesel, imprez plenerowych, czy też kameralnych uroczystości rodzinnych.    

Pałac Saturna

www.palacsaturna.eu 

ul. Dehnelów 2

41-250 , Czeladź

Tel.: +48 32 290 13 90

 Niewiele jest w Polsce miejsc, które z największym smakiem i przepychem łączą historię z tym, co nowoczesne i funkcjonalne, a taki właśnie jest Pałac Saturna w Czeladzi. Ten odrestaurowany budynek o ponad 100 letniej historii fascynuje  niepowtarzalną atmosferą i urzeka pięknem architektury. Dziś Pałac Saturna łączy w sobie funkcje nowoczesnego Centrum Biznesu i Konferencji, komfortowo wyposażonych Apartamentów z unikalnym miejscem  jakim są Termy Rzymskie  - Świątynia Zdrowia i Energii, gdzie można się zrelaksować i zadbać o harmonie ciała i ducha. 

Pałac Wiechlice

www.palacwiechlice.pl 

ul. Wiechlice 45B

67-300, Szprotawa

Tel.: +48 68 376 86 10

 Kompleks Pałacowy Wiechlice to miejsce z bogatą historią. Budowę Pałacu i części folwarku rodzina von Neumann zakończyła w 1795 roku, kontynuując rozbudowę w XIX wieku. Rezydowały tu wojska pruskie, carskie oraz francuskie z Napoleonem na czele. W okresie powojennym kompleks uległ całkowitej dewastacji. Przywracając go do świetności posługiwano się starymi technologiami, używając ekologicznych materiałów budowlanych.

 
Dziś Pałac Wiechlice jest idealnym tłem firmowych eventów, konferencji, spotkań rodzinnych i przyjęć weselnych.
W otoczeniu czystego środowiska, inspirowani mnóstwem atrakcji w każdym sezonie.

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Dwór Dwikozy ***

www.dwordwikozy.pl 

ul. Spółdzielcza 12

27-620, Dwikozy k./Sandomierz

Tel.: 15 834 44 46

 Centrum Konferencyjno-Bankietowe Dwór Dwikozy  to stylowy i zarazem nowoczesny obiekt położony w malowniczej scenerii Wyżyny Sandomierskiej i Gór Pieprzowych. Przygotowaliśmy dla Państwa pięknie zaaranżowane sale konferencyjno-bankietowe, wyposażone w profesjonalne rozwiązania multimedialne i architektoniczne, umożliwiające m.in. organizację spotkania jednocześnie na dwóch salach .

W części hotelowej czekają na Państwa przytulne i komfortowe pokoje oraz apartamenty. 
Restauracja Dworu Dwikozy zaprasza na wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Polecamy również znakomitą kawę i szeroki wybór trunków.

Dwór Giemzów

www.dworgiemzow.pl 

ul. Giemzów 5B

05-006, Brójce

Tel.: +48 42 22 69 103 lub 601 666 333

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Dworu Giemzów. Obiekt usytuowany jest 2 km od granic miasta Łodzi w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego, tuż obok planowanego zjazdu z autostrady A-1.  Dzięki dogodnemu położeniu można bez problemów i szybko dojechać z każdego kierunku Polski. Klasycystyczny dwór wraz ze wspaniałym malowniczym założeniem parkowym w stylu angielskim wybudowany został około 1850 roku. Dwór wraz z oficyną dysponuje pokojami i apartamentami urządzonymi w wyjątkowym klimacie o wysokim standardzie. Każdy pokój posiada osobliwe, inaczej zaaranżowane wnętrze. To idealne miejsce do organizacji i celebracji spotkań towarzyskich, wytwornych bankietów, imprez okolicznościowych, konferencji, przyjęć weselnych i garden-party. Organizujemy firmowe  jak i rodzinne spotkania integracyjne połączone z różnymi atrakcjami typu : kolacja grillowa, pikniki, ogniska , połączone z degustacją win w towarzystwie naszej pianistki grającej standardy muzyki światowej i jazzowej.

informacje skrócone


konferencje.com
czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism