konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaEventy › Wyjazdy integracyjne

zdjęcia obiektu

 


Wyjazdy integracyjne - „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” - dla niektórych to dość oklepane powiedzenie, ale jakże prawdziwe w nieprzewidzianych sytuacjach. Wyciągnąć samochód terenowy z obrzydliwej mazi albo spędzić emocjonujące chwile na rafcie można tylko w doborowym towarzystwie. Takie wyjazd z przygodą na pewno zmobilizuje do pracy i współpracy.Projekt Efektywny Wyjazdy integracyjne Team building

www.projektefektywny.pl 

ul. Xawerego Dunikowskiego 10

43-300 , Bielsko-Biała

Tel.: 32 746 01 00

Witamy wszystkich amatorów wyjazdów integracyjnych dla firm. Nazywamy się Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o., jesteśmy agencją eventową oraz biurem podróży dla grup zorganizowanych. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów firmowych na terenie całej Europy. Posiadamy przeszło 10 lat doświadczenia w organizacji wyjazdów integracyjnych, realizując rocznie przeszło 250 eventów dla firm.

Wyjazdy integracyjne. 

Wyjazdy firmowe

Gry i zabawy team building

Gry terenowe

Imprezy i wieczory tematyczne

Organizacja pikników firmowych

Wyjazdy narciarskie dla firm.

Wycieczki integracyjne

Szkolenia integracyjne

Szkolenia outdoor.

Team building

Kasyno na imprezę

Maszyna Goldberga 

Integracja online

Integracja online dla firm

Gry integracyjne online

EXTREME TEAM POLSKA Sp. z o.o.

www.geographic.pl 

ul. Bajońska 6

03-963, Warszawa

Tel.: 022 617 25 45 ; 617 25 27

GRUPA EXTREME TEAM to:
Ludzie którzy swoją życiową pasję, umiejętności i kwalifikacje angażują do tworzenia wyjątkowych projektów Team buildingowych.
Trenerzy team buildingu z wykształceniem psychologicznym, oficerowie rezerwy jednostek specjalnych, instruktorzy jazdy off-road, mistrzowie polski w enduro-quad , ratownicy GOPR i ratownictwa medycznego i morskiego, trenerzy łucznictwa Compound, strzelectwa sportowego i obronnego, instruktorzy FREE JUMPING oraz lotów na parolotni posiadający wszystkie uprawnienia i wymagania bezpieczeństwa – To TEAM gwarantujący wyjątkowe spotkanie z przygodą.
Oferujemy kompleksową organizację i obsługę :

  • imprez integracyjnych, motywacyjnych i lojalnościowych
  • pikników firmowych
  • podróży incentive
  • szkoleń outdoor
  • konferencji
  • promocji, prezentacji i pokazów
  • szkoleń specjalistycznych
Nasze spotkania są prowadzone w formie aktywnego szkolenia i wypoczynku na świeżym powietrzu przez cały rok w myśl  zasady bawiąc uczyć – ucząc bawić niezależnie od warunków pogodowych.

Hotel Rancho Pod Bocianem

www.ranchopodbocianem.pl 

ul. Nadarzyńska 15

05-555, Przypki

Tel.: + 48 22 736 99 15

ATRAKCJE HOTELU RANCHO POD BOCIANEM

Dysponujemy: profesjonalnym zapleczem kulinarnym, wielkim parkingiem, bazą noclegową dla 180 os.

Oddajemy do Państwa dyspozycji teren o powierzchni 20 hektarów na którym można zaaranżować wiele ciekawych atrakcji.
podczas imprezy firmowej.

Nasi Goście mają do dyspozycji boisko do siatkówki, kometki i piłki nożnej, plac zabaw dla maluchów. Osoby, które preferują mniej aktywny wypoczynek mogą w ciszy i spokoju zrelaksować się w małych chatkach drewnianych, które znajdują się tuż przy hotelu. Na Państwa życzenie organizujemy również ogniska z pieczeniem prosiaka i muzyką, kuligo lub przejaźdzki wozami oraz biesiady staropolskie.

HIGH LEVEL GROUP

www.highlevel.pl 

ul. Balladyny 3a/25

00-910, Warszawa

Tel.: +48 22 412 28 12 lub +48 790 78 76 78

HIGH LEVEL GROUP, to jedna z najprężniej rozwijających się firm na polskim rynku MICE. Głównym atutem firmy, poza kilkunastoma latami na rynku, jest niepowtarzalny zespół realizacyjny składający się z osób posiadających ogromne doświadczenie w realizacji imprez integracyjnych i spotkań typu TEAM BUILDING. Nasi ludzie są certyfikowanymi ratownikami, instruktorami ratownictwa górskiego, instruktorami w wielu dziedzinach sportu (w tym w sportach ekstremalnych), posiadają licencje państwowe. W naszym zespole są osoby posiadające wykształcenie psychologiczne poparte dorobkiem naukowym i autorskimi programami szkoleniowymi, które są jeszcze rzadkością na polskim rynku.

QUASAR

www.quasar.net.pl 

58-512, Stara Kamienica 115

Tel.: 075/64 37 099

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu sportami ekstremalnymi i aktywnymi formami spędzania wolnego czasu stworzyliśmy Szkołę Górską „QUASAR” wraz z profesjonalnymi Ośrodkami Wysokościowymi i Parkami Linowymi w Szklarskiej Porębie i Karpaczu. Twórcą i realizatorem Szkoły Górskie Quasar jest Jerzy Borys Starszy Instruktor Ratownictwa Górskiego. Nasi trenerzy to doświadczeni, Instruktorzy Ratownictwa Górskiego, Ratownicy Górscy, Przewodnicy Sudeccy, Instruktorzy Narciarstwa, Wojskowi Instruktorzy Ratownictwa Klasycznego i Instruktorzy Ratownictwa Medycznego. I właśnie to grono ludzi pracuje dla Państwa, aby stworzyć atmosferę niezapomnianych przeżyć, emocji i zabawy zapewniając jednocześnie najwyższy stopień bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

BERGA

www.berga.pl 

ul. Noskowskiego 4/36

58-506, Jelenia Góra

Tel.: 607 838 335 ; 667 827 700

NAJLEPSZE IMPREZY INTEGRACYJNE - KARKONOSZE

BERGA jest najprężniej działającą firmą na terenie Karpacza, Szklarskiej Poręby i okolic specjalizującą się w organizowaniu IMPREZ INTEGRACYJNYCH, IMPREZ MOTYWACYJNYCH i EVENTÓW dla firm. Mamy najlepszą ofertę i najciekawsze scenariusze imprez.

Z A B A W A - P R Z Y G O D A - I N T E G R A C J A

BERGA została założona przez Ratowników GRUPY KARKONOSKIEJ GOPR. Jesteśmy dla ludzi, dla których praca zespołowa jest nierozerwalnym elementem codziennego życia, dla których integracja i motywacja zespołu decyduje o sukcesie, zwycięstwie i powodzeniu.

informacje skrócone


konferencje.com
czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism