konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Starwood wprowadza program lojalnościowy dla organizatorów spotkań i wyjazdów służbowych

 


SPG poszerza swoje portfolio o organizatorów spotkań i profesjonalistów z zakresu zaradzania podróżami, aby pozyskać większy udział na globalnym rynku transakcji B2B. 

Każdy obecny uczestnik programu SPG, który zarezerwuje grupowy wyjazd biznesowy otrzyma za tę rezerwację punkty Starpoints. 

Starwood kieruje swoje działania marketingowe na sektor B2B inwestując 30 milionów dolarów w promocję SPG PRO. 
 
 
 
 
Starwood Preferred Guest® (SPG®), wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy sieci Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc. (NYSE: HOT), po raz kolejny rewolucjonizuje branżę wprowadzając SPG Pro, zupełnie nowy, kompleksowy program lojalnościowy dla organizatorów spotkań i branży podróży biznesowych.
 
Debiutujący w październiku 2014 roku nowy program, będzie oferował profesjonalistom od organizacji spotkań oraz podróży służbowych status SPG Elite, możliwość podwyższenia kategorii pokoju i punkty Starpoints za wszystkie rezerwacje z segmentu B2B dokonane 
w ponad 1200 hoteli sieci Starwood na całym świecie. Dodatkowo w przyszłości każdy gość SPG, który zarezerwuje pobyt grupowy, przyjęcie czy konferencję, niezależnie od tego czy jest specjalistą od podróży służbowych czy nie, otrzyma punkty Starpoints za tę rezerwację.  
 
Frits van Paasschen, prezes sieci Starwood Hotels & Resorts powiedział, że SPG Pro został zaprojektowany w ten sposób, aby wykorzystać siłę programu SPG, który to generuje już ponad 50% obłożenia hoteli sieci i stale przyciąga nowe rzesze gości indywidualnych do obiektów Starwooda. 
 
„Praca, którą włożyliśmy w transformację SPG w najlepszy program lojalnościowy dla segmentu elite w branży, udowodniły, że jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwą i długoterminową relację z naszymi kluczowymi gośćmi i czerpać korzyści biznesowe 
z zadowolenia naszych klientów"- powiedział van Paasschen. „Wprowadzając SPG Pro, skupiamy nasze siły na segmencie B2B, aby kontynuować budowanie coraz silniejszych i bardziej osobistych relacji z naszymi klientami na całym świecie, którzy dostarczają gości naszym hotelom." 
 
Obecnie, segment B2B stanowi prawie 70% przychodów z pokoi sieci Starwood i składa się na niego biznes podróży służbowych, spotkań firmowych, wydarzeń specjalnych oraz rezerwacji grupowych i indywidualnych. Działy sprzedaży sieci Starwood liczące ponad 5000 pracowników, zarządzają na co dzień relacjami z 1200 klientów na całym świecie w 30 biurach zlokalizowanych w 30 krajach. Według Christie Hicks, wiceprezes ds. sprzedaży sieci Starwood, 1% najwyższych rachunków, napędza 40% przychodów B2B Starwood. 
 
„SPG Pro jest całościowym narzędziem umożliwiającym sieci Starwood nagradzanie klientów na całym świecie, zapewnianie im bardziej spersonalizowanych usług w hotelach, a także jeszcze lepsze poznanie i zrozumienie biznesu, który nasi klienci nam dostarczają” - powiedziała Hicks. „SPG Pro pomoże nam także rozszerzyć działalności poza grono klientów, z którymi już współpracujemy i pozyskać nowe firmy, organizacje regionalne oraz specjalistów ds. organizacji podróży służbowych. Obecnie nasze przychody są w większości 
 
 
generowane przez segment podróży służbowych, rezerwacji grupowych i indywidualnych oraz spotkań biznesowych i każdy 1% wzrost w tym obszarze, zwiększa nasze obroty o 80 milionów dolarów”. 
 
Lojalność wychodząca poza pokój hotelowy
 
Oprócz korzyści skierowanych do specjalistów od rynku podróży służbowych, Starwood zachęca również swoich lojalnych gości do współpracy. Według Marka Vondraska, wiceprezesa ds. dystrybucji, lojalności i marketingu partnerskiego, 34% gości SPG o statusie Platinum to przedstawiciele najwyższej kadry kierowniczej, właścicieli małych i średnich firm, którzy rezerwują spotkania i wydarzenia specjalne w hotelach sieci.  
 
„Gdy umocniliśmy relacje z naszymi najlepszymi klientami poprzez SPG, okazało się, że jedna trzecia naszych elitarnych gości to de facto decydenci w segmencie B2B. Starwood jak na razie posiada 40% udziału w ich budżetach” - powiedział Vondrasek. „Zdaliśmy sobie sprawę, że jest to wspaniała okazja, aby podejść do działalności naszych gości holistycznie, czyli wyjść poza mury pokoju hotelowego. Nagradzając rezerwacje biznesowe takie jak spotkania, premiery produktowe czy nawet prywatne takie jak wesela, budujemy jeszcze lepsze relacje z naszymi gośćmi."
 
Starwood wyda 30 milionów dolarów na lifestylową kampanię marketingową promującą SPG Pro
 
Wprowadzenie SPG Pro na rynek, na którego promocję sieć wyda 30 milionów dolarów, 
to najdroższa w historii Starwooda kampania marketingowa skierowana do sektora B2B. 
W swoich najnowszych działaniach promocyjnych Starwood odchodzi od dotychczasowej strategii marketingu usług B2B, stosując lifestylową kampanię obfitująca w angażujące fotografie i bazująca na wykorzystaniu wizerunku prawdziwych specjalistów od rynku podróży służbowych. 
 
„Relacje z naszymi klientami to znacznie więcej niż rezerwowanie w ich imieniu sal i pokojów” – powiedziała Hicks. „Nasi klienci tworzą wyjątkowe doświadczenia dla podróżnych dla których pracują, a naszym zadaniem jest wspólnie z nimi wdrożyć wizję w życie. Kampania SPG Pro ma za zadanie pokazać to zaangażowanie i zaprezentować naszym partnerom, ale również finalnym klientom ile kreatywności i pasji wymaga ich praca".
 
Zdjęcia zostały przygotowane przez nowojorskiego fotografa Jima Franco, którego dzieła są publikowane w wiodących magazynach podróżniczych i modowych. Sama kampania ma za zadanie zaprezentowanie dnia pracy profesjonalistów z branży organizacji spotkań i podróży służbowych. 
 
Jeszcze więcej nagród za rezerwacje w hotelach Starwood 
 
Już od teraz organizatorzy spotkań i podróży biznesowych mogą zarejestrować się do programu na stronie www.spg.com/pro. Zarówno zarejestrowani specjaliści, jak i uczestnicy programu SPG, którzy złożą rezerwację na imprezę lub grupowy pobyt służbowy otrzymają za nią punkty Starpoints od października 2014 r. 
 
Dodatkowo, SPG Pro jest pierwszym programem sieci, który umożliwi agentom podróży zbieranie punktów SPG oraz uzyskanie statusu elitarnego. 
 
 
Więcej informacji na temat programu znajduje się na stronie www.spg.com/pro.forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism