konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

5 edycja event katalog na 2015 rok!

 

Eventowa Polsko, wkraczamy właśnie w nowy 2015 rok, czyli piąty, kolejny rok w którym towarzyszymy Wam w codziennej pracy przy organizacji imprez, konferencji, spotkań branżowych. Przez te lata branża ewoluowała, widać wyraźne ożywienie gospodarcze, ucichły już echa rozdmuchanego na wyrost kryzysu. Dziś z nieskrywaną dumą patrzymy na nasz rodzimy rynek eventowy, który w niczym nie ustępuje jakościowo zagranicznemu. Nowoczesna infrastruktura hotelowa, kreatywna oferta atrakcji eventowych i obiektów gastronomicznych, innowacje technologiczne - jest w czym wybierać. Branża rośnie w siłę, a my razem z nią! Jest się z czego cieszyć, bo na przestrzeni ostatnich czterech lat staliśmy się najbardziej rozpoznawalnym tytułem na rynku eventowym w Polsce. Obejmujemy patronatem medialnym coraz większą ilość imprez branżowych, gdzie śledzimy nowe trendy i wsłuchujemy się uważnie w bicie serca rynku eventowego w Polsce. Ożywiony puls branży widać już na przykładzie powiększającej się z roku na rok objętości naszego rocznika. Jest to najlepszym obrazem tego, że firmy chcą inwestować w event, że mają pomysł na biznes w tym sektorze. Jest także świetnym dowodem na to, że branży kreatywności i inwencji nie brakuje, bo w obszarze organizacji imprez pojawiło się w tym roku dużo nowości, które wytyczają zupełnie nowe horyzonty rozwoju rynku.
 
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ten kto stoi w miejscu, ten się cofa, więc i my przygotowaliśmy trochę innowacji. Siła Internetu coraz częściej wygrywa z papierem, jednak konsekwentnie i świadomie stoimy przy wersji drukowanej, bo wiemy o tym, iż najlepsze tytuły w takiej formie zawsze będą pożądane na rynku. Żeby jednak zwolennicy lektury w sieci nie czuli się zaniedbani, jak co roku, szeroko propagowana będzie również wersja internetowa katalogu. Dotychczas w ten sposób docieraliśmy do 20 tysięcy internautów, natomiast dzięki nawiązaniu współpracy z nowymi partnerami branżowymi edycja 2015 dotrze w ten sposób do ponad 30 tys. biznesowych odbiorców!
Oczywiście, nieprzerwanie w trakcie całego roku rocznik można pobrać na specjalnie do tego przygotowanych platformach internetowych, a już niebawem w sieci będzie miała swoją premierę nowa, interaktywna odsłona wydawnictwa. Mocno rozpychamy się łokciami, by event, jako narzędzie promocji, był postrzegany równorzędnie z reklamą ATL czy Public Relations. 
 
Cieszy nas fakt, że przez te wszystkie  lata jesteście z nami, że jesteśmy główną dźwignią promocji i źródłem praktycznych informacji o rynku eventowym. Zgromadziliśmy wokół siebie śmietankę firm z branży, a nieustannie dołączają do nas kolejne firmy, które także chcą być w czołówce eventowego maratonu. Katalog z roku na rok prezentuje coraz szerszą ofertę, bo wachlarz usług i możliwości polskiej branży jest naprawdę imponujący. Jesteśmy dumni, iż będzie to już piąty rok w którym stymulujemy rozwój event marketingu w Polsce i dostarczamy czytelnikom cennych narzędzi, ułatwiającym im codzienną pracę. Wierzymy, że kolejna edycja katalogu będzie jeszcze obszerniejsza i lada moment czeka nas prawdziwy eventowy boom!
 
Cennik reklam 2015: www.e-eventkatalog.pl 
Zgłoszenia: redakcja@exem.pl 
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism