konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

TOUR SALON już za chwilę!

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2008, które odbędą się w dniach 16 – 18 października 2008r. w Poznaniu. W tych największych w Polsce targach turystycznych weźmie udział ponad 700 wystawców z 40 krajów – wszystkie polskie regiony, ekspozycje narodowe, biura podróży i touroperatorzy, gestorzy bazy noclegowej, organizacje i stowarzyszenia turystyczne, hotele i ośrodki wypoczynkowe, przewoźnicy, firmy oferujące usługi dla turystyki, Turystyka Aktywna - Extreme itd. Na targach tradycyjnie wyodrębniona zostanie specjalna przestrzeń ekspozycyjna „Turystyka Biznesowa”, na której prezentować się będą przede wszystkim obiekty kongresowe i konferencyjne, a także hotele wyposażone w profesjonalne sale do spotkań biznesowych. Po raz czwarty także targom towarzyszyć będzie „WySPA Zdrowia” – ekspozycja specjalna sanatoriów, uzdrowisk, hoteli i obiektów z ofertą SPA oraz wellness.

ECO MICE

 Jednym z najważniejszych punktów programu będzie III Seminarium Turystyki Biznesowej pt. „ECO MICE – ekologiczne rozwiązania w przemyśle spotkań”, organizowane przez Poznań Convention Bureau, Polską Organizację Turystyczną oraz Międzynarodowe targi Poznańskie. Seminarium poświęcone będzie zagadnieniom „zielonych" możliwości w branży MICE. Prelegentami będą specjaliści od lat zajmujący się kwestią ekologii w przemyśle spotkań. Dale Hudson, Kierownik Projektu IMEX omówi najnowsze wyniki badań dotyczących wpływu globalnego ocieplenia na branżę spotkań. Prezentacja Fiony Pelham, Dyrektor Zarządzającej firmą Organise This, skoncentruje się na znaczeniu równowagi ekologicznej i sposobach jej przestrzegania w wymiarze międzynarodowym oraz na możliwych przyszłych tendencjach jej rozwoju w przemyśle spotkań. Graham Keene, współtwórca i prezes Worldevents opowie z kolei o sposobach ograniczania „śladów”, które pozostawiają po sobie imprezy i o opracowywaniu programów wspierających Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Jako studium przypadku posłuży wielokrotnie nagradzany projekt  budowy tanich  budynków mieszkalnych w wiosce w RPA.

Przyszłość w eventach

Podczas targów TOUR SALON odbędzie się także konferencja „Przyszłość w eventach”. Wydarzenie to skierowane jest przede wszystkim do organizatorów oraz zleceniodawców spotkań i eventów. Tematy poruszane podczas konferencji dotyczyć będą głównie nowoczesnych rozwiązań i technologii, służących łatwiejszej organizacji eventów, ich wizualizacji czy spektakularnemu przekazowi, który sprawi, że dane wydarzenie zapisze się na długo w pamięci uczestników.
Oprócz przemyślanego, ciekawego scenariusza eventu dostosowanego do potrzeb zleceniodawcy i specyfiki grupy  to waśnie sposób podkreślenia charakteru imprezy i komunikatu , który ma zostać dzięki niemu pokazany, będzie w przyszłości odgrywał coraz większą rolę - mówi Monika Krusiewicz, założycielka Event Managers Club. Służyć temu będą mi.n multimedia, zaskakujące efekty sceniczne, rozwiązania umożliwiające przekazy online czy zapachy i dźwięki podkreślające specyfikę przedsięwzięcia – dodaje.
Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się m.in. o najnowszych trendach w branży spotkań,  technologiach multimedialnych i oświetleniowych,  zastosowaniu aroma marketingu podczas eventów oraz  rozwiązaniach stosowanych w hotelach w celu łatwiejszej organizacji imprez. Zobaczą też jakie efekty podczas eventów daje wykorzystanie hologramów. Prelegentami będą przedstawiciele wiodących w Polsce firm związanych z dostarczaniem rozwiązań organizatorom imprez. Organizatorami konferencji są Event Managers Club oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.


 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism