konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Co nowego na Targach BTF+ADRENALINA? (Warszawa, PKiN, 19-20.11.2008)

Targi coraz bardziej biznesowe

Znane od 11 lat targi turystyki biznesowej BTF w coraz większym stopniu profilowane są jako impreza dla środowisk biznesowych. Cztery lata temu dołączyły do BTF niezwykle widowiskowe Targi Eventów i Incentive ADRENALINA z ofertami imprez  biznesowych, cieszące się wzrastającym zainteresowaniem firm. Wyrazem ambicji, aby impreza miała wymiar regionalny, było przyjęcie nazwy Central Eastern European Business Tourism Fair. A od trzech lat organizatorzy wielki nacisk kładą na przygotowanie w tym samym czasie i miejscu Środkowoeuropejskiego Forum Ekonomicznego, na które składa się kilka sesji tematycznych i debat. Zbiorcza nazwa całego przedsięwzięcia to Warszawskie Spotkania Biznesowe. Cel jest jeden: umacnianie pozycji Polski, a zwłaszcza Warszawy, jako naturalnego miejsca spotkań biznesowych całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. A więc nie tylko Davos i Krynica, ale też Warszawa!
  
Sesje, debaty i networking

Organizatorzy zapewniają niezwykle atrakcyjny program debat dla biznesmenów. Pięć sesji tematycznych przebiegać ma pod wspólnym hasłem „Jak dziś zmierzyć się z wyzwaniami burzliwego świata?”, odnosząc się do ostatnich zawirowań na światowych rynkach finansowych. Uczestnicy debat z korporacji, firm, stowarzyszeń i uczelni będą mieli okazję do networkingu przy stolikach i w Klubie VIP, nie powinno zabraknąć im okazji do rozmów na stoiskach z wystawcami.

Po pierwsze gospodarka!

Sesja inauguracyjna podejmie zagadnienie: „Warszawa jako ekonomiczny hub Europy Środkowej i Wschodniej”. Gospodarz tego panelu, Fundacja Warsaw Destination Alliance, będzie poszukiwać odpowiedzi na pytanie, czy jest to jedynie wizja promocji kraju czy realna perspektywa gospodarcza? Moderatorami dyskusji będą Andrzej Jonas, redaktor naczelny The Warsaw Voice oraz Alex Kloszewski, prezes Fundacji WDA.

Nowe technologie w służbie biznesmena

Kolejna sesja poświęcona będzie natomiast nowym technologiom IT oraz możliwościom ich zastosowania przez biznesmenów. Gospodarz: Torell, jedna z wiodących firm oferujących rozwiązania dla firm, ale także hoteli i restauracji.

Klient w centrum uwagi

Sesję dotyczącą trendów w marketingu i sprzedaży poprowadzą przedstawiciele magazynu  Brief. Jedną ze specjalności Brief jest marketing miejsc oraz marketing miast i regionów.

Czy będziemy gotowi na EURO?


II edycja konferencji naukowo-praktycznej poświęconej współdziałaniu samorządu gospodarczego z władzami Warszawy i Mazowsza bierze na warsztat właściwe przygotowanie stolicy do EURO 2012. Wśród mówców będą prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców Waldemar Piórek, rektor Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie Ireneusz Michałkow, a zagraniczne opinie o Polsce komentować będą przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz dziennikarze i twórcy emigracyjni.

Nowoczesne zarządzanie kadrami 


Zagadnienie nowoczesnego zarządzania nowymi kadrami omawiać będą aż cztery znane i cenione firmy szkoleniowe: Instytut Rozwoju Biznesu, F5, Edustacja.pl, Training Partners.
Honorowi Ambasadorowie Polskich Kongresów
Zgodnie z tradycją, w jednym z warszawskich hoteli odbędzie się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich. Począwszy od 2008 roku, jej program objąć ma swoim patronatem Marszałek Sejmu RP.

Goście ze Wschodu (także Dalekiego)

Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód, jeden z patronów Warszawskich Spotkań Biznesowych 2008, przygotowuje spotkania z biznesmenami z krajów wschodnich sąsiadów Polski. W tym gronie znajdą się dyplomaci, przedstawiciele izb gospodarczych, poszukujący miejsc dla realizacji misji gospodarczych i konferencji. Spodziewana jest także delegacja z Korei.

Odpowiedzialność i troska

W gonitwie spraw biznesowych nie zapominamy o potrzebach poszkodowanych przez los. Organizatorzy Warszawskich Spotkań Biznesowych zwracają się do Wystawców i Gości o pomoc Fundacji „Mam Marzenie” w realizacji marzeń dzieci nieuleczalnie chorych. Podróże to jedno z najczęstszych marzeń najmłodszych...  

Ekstremalne przeżycia w relacjach


Zaprezentowana zostanie wystawa fotografii z ekstremalnej wyprawy Dariusza Morsztyna, polskiego entuzjasty psich zaprzęgów. Będzie też można spotkać podróżnika globtrotera Marka Kamińskiego.

Late Night Adrenalina Event

Po udanym dniu targowym wystawcy spotkają się na zasłużoną rozrywkę w Klubie muzycznym. Będzie głośno i adrenalinowo!

Nocna adrenalina za kierownicą

Pierwszy dzień targów zakończy  Nocny Rajd Adrenaliny organizowany przez Automobilklub Centrum. W programie przewidującym dziesięć prób sportowych weźmie udział ok. 50 załóg amatorów oraz zaproszonych zawodników.

Wzmocniona promocja
Dziennik ”Rzeczpospolita” jest nie tylko patronem medialnym Warszawskich Spotkań Biznesowych. W dniu 6 listopada ukaże się dodatek tematyczny „Polska – kraj kongresów i konferencji” w nakładzie 100.000 egz. Specjalne publikacje zapowiedziały także: Gazeta Prawna, MICE POLAND, TTG. 

Rekordowa wielkość

Tegoroczne Targi BTF+ADRENALINA zapowiadają się jako najważniejsze z dotychczasowych. Ekspozycja zajmie aż cztery sale – całe piętro Pałacu Kultury i Nauki.
Ciebie też nie może tu zabraknąć! forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism