konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Zielone EXPO XXI

Warszawskie Centrum EXPO XXI, jako pierwszy obiekt targowy w Polsce rozpoczął realizację strategii ekologicznej „Zielone EXPO XXI”. Celem strategii jest ochrona środowiska w ramach prowadzonej działalności, popularyzacja problematyki ochrony środowiska w branży targowej oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań ekologicznych w obiekcie.

EXPO XXI od kilku już lat wykorzystuje rozwiązania proekologiczne w swoim obiekcie:
stosuje selektywną zbiórkę śmieci, energooszczędne oświetlenie, ekologiczne artykuły biurowe, separatory tłuszczu oraz odzyskuje materiały wtórne.

W najbliższym czasie EXPO XXI zamierza poszerzyć gamę działań proekologicznych
i stworzyć rozwiązania systemowe zmierzające do skonsolidowania i skoordynowania działań wszystkich podmiotów biorących udział w procesie organizowania i wykonania imprez targowych i eventowych. Jednym z wyjściowych działań jest opracowanie vademecum ekologicznych targów dla organizatorów i zwiedzających imprezy targowe.
Na stronie internetowej EXPO XXI powstanie specjalna zakładka Zielone EXPO XXI gdzie będzie można dowiedzieć się o kolejnych, planowanych projektach oraz zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami ekologicznymi stosowanymi w obiektach targowych na całym świecie.
Istotnym elementem, który poprawi selektywną zbiórkę odpadów, będzie umieszczenie na terenie obiektu specjalnie oznakowanych koszy ułatwiających segregację śmieci,
a także wybiórcza zbiórka materiałów w trakcie montaży i demontaży stoisk i dekoracji.
W najbliższym czasie Warszawskie Centrum EXPO XXI planuje wymianę freonu starego typu we wszystkich urządzeniach klimatyzacyjnych na jego nowy, ekologiczny odpowiednik.

„Ekologia, ochrona środowiska, dbałość o przyrodę to jedne z najważniejszych kwestii nowego wieku. Niewiele trzeba, żeby dużo zrobić.  Warto się zaangażować, bo nawet małe kroki prowadzą do dużych zmian. Branża targowa i ośrodki konferencyjne są miejscami odwiedzanymi przez  miliony osób – ich edukacja, uświadamianie i wyczulanie na problem ochrony środowiska stały się naszym priorytetem”- mówi Żaneta Berus, Dyrektor Zarządzająca Warszawskiego Centrum EXPO XXI.

Działania proekologiczne są z powodzeniem wdrażane w ośrodkach targowych na całym świecie. Rośnie również świadomość ekologiczna organizatorów targów i klientów
w Polsce – aż 60% proc. z nich chciałoby prezentować swoje produkty w obiektach ekologicznych.


 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism