konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieOdrobina egzotyki w centrum miasta,czyli już w piątek ruszają Międzynarodowe Targi Turystyczne WROCŁAW 2009

Ponad 200 wystawców z całego świata w najbliższy weekend przyjedzie do Wrocławia, by w Hali Stulecia zaprezentować ofertę związaną z wypoczynkiem – zarówno w kraju, jak i za granicą. Będą wśród nich touroperatorzy, regiony, państwa, atrakcje turystyczne, firmy eventowe, hotele, a nawet przewoźnicy i uczelnie.

 Każdy dzień Targów poświęcony jest innej tematyce: piątek (dzień dla branży) – Turystyce Biznesowej, sobota - Podróżom bliskim i dalekim, niedziela – Wellness&SPA.

 - Warto już teraz zastanowić się, gdzie spędzimy wakacje i wybrać najlepszą ofertę – zachęca Magdalena Mańkowska, Komisarz Targów. – Pamiętajmy jednak, że urlop to nie tylko dwutygodniowy wyjazd do ciepłych krajów. Targi to miejsce, gdzie znajdziemy także propozycje wypadów weekendowych, dzięki którym w środku roku możemy nabrać więcej energii do działania.

 Podczas Targów nie zabraknie lokalnych rzemieślników, będą rycerze, ludzie z gliny, pokazy kulinarne i mnóstwo konkursów, w których do wygrania m.in. bilety wstępu do Wrocławskiego Parku Wodnego, pobyty w ośrodkach górskich, a nawet pakiety kosmetyków i bonów do wizażystów.

 Organizatorzy szczególnie polecają: występ Wojciecha Cejrowskiego, I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska MINDBALL (nowoczesną grę, w której siłą fal mózgowych należy wbić piłkę do bramki przeciwnika), a także Kryminalną Grę Terenową dla każdego „Zagubieni w czasie” przygotowaną przez firmę Exploring Wrocław. Nie można także przegapić spotkania z Bogusławem Ogrodnikiem, wrocławskim podróżnikiem, który prawdopodobnie wkrótce znajdzie się na kartach Księgi Rekordu Guinnessa. Zaprezentuje on film z wyprawy na Mount Everest i nurkowania na głębokości 163 m!

 Honorowy patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Partnerem strategicznym jest Wrocławski Park Wodny.

Targi otwarte są w piątek i sobotę w godz. 10-18, niedzielę w godz. 10-17.
Adres: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1
Kontakt: biuro@mttwroclaw.pl

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism