konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

BEST WESTERN Hotel Felix zwycięzcą konkursu TOPHOTEL 2015 w kategorii biznesowej

Obiekt stale rozszerza ofertę skierowaną do klientów biznesowych i uruchomił ostatnio dodatkową przestrzeń konferencyjną

BEST WESTERN Hotel Felix został laureatem konkursu TOPHOTEL 2015, którego celem jest wyłonienie najlepszych hoteli w Polsce. Ten warszawski, trzygwiazdkowy obiekt, należący do największej rodziny hotelowej na świecie, zwyciężył w kategorii TOPHOTEL BUSINESS. Przyznanie nagród, które odbyło się 10 września br., zbiegło się z oddaniem nowej sali konferencyjnej w hotelu.

TOPHOTEL 2015 to już siódma edycja tego ogólnopolskiego plebiscytu. Hotele nominowane są w nim w 19 kategoriach. Jedną z nich jest TOPHOTEL BUSINESS, w której ocenie podlega zaplecze biznesowe oraz dogodność lokalizacji obiektów. Jej zwycięzcą został BEST WESTERN Hotel Felix, zlokalizowany na warszawskiej Pradze Południe.

Obiekt kilka lat temu przeszedł gruntowną metamorfozę, wartą 12 milionów złotych. Jednym z jej elementów było uruchomienie nowoczesnego zaplecza konferencyjnego. Ostatnio zostało ono poszerzone o nową, przestronną salę o powierzchni 30 m2, która zlokalizowana jest na 10 piętrze hotelu. Jej cechą charakterystyczną jest energetyczna kolorystyka wnętrza, która zapewnia sprzyjające warunki do pracy. Ponadto nowością w hotelu jest odmieniona oprawa kulinarna organizowanych spotkań, której autorem jest Łukasz Gzowski - Szef Kuchni obiektu. Nowe, oparte na zdrowych składnikach menu, zostało opracowane tak, aby zapewnić gościom długotrwałą energię i dobre samopoczucie.

Całościowa oferta konferencyjna BEST WESTERN Hotel Felix składa się teraz z 4 sal konferencyjnych, a także kilku pokoi biznesowych. Są one wyposażone w klimatyzację, dostęp do światła dziennego, rolety umożliwiające całkowite zaciemnienie, a także w system nagłośnienia, projektor, ekran czy bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji gości obiekt oddaje ponadto 228 w pełni wyposażonych, jedno- i dwuosobowych pokoi. Atutem hotelu, istotnym również dla gości biznesowych, jest bliskość Stadionu Narodowego oraz dogodna komunikacja z centrum i lotniskiem Chopina.

TOPHOTEL 2015 to ważny plebiscyt w branży hotelarskiej. Wyróżnienie w nim stanowi potwierdzenie wysokiej jakości usług świadczonych przez BEST WESTERN Hotel Felix. Dzięki stosowanym międzynarodowym standardom Best Western, a także stale doskonalonej ofercie, nasz obiekt to miejsce odpowiednie do pracy i wypoczynku. Świadczy o tym rosnąca liczba rezerwacji dokonywanych zarówno przez gości z Polski, jak i z zagranicy - powiedział Mariusz Kubala, Dyrektor Zarządzający w Satoria Group SA, która jest właścicielem hotelu.

O sieci Best Western

Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, do której należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. 

* Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism