konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieW dniach 4-5 listopada 2009 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się doroczna impreza adresowana do kadr menedżerskich z Polski i zagranicy pod nazwą MeetingsPoland.pl Expo & Forum (w roku ubiegłym pod nazwą Warszawskie Spotkania Biznesowe).

W ramach Expo & Forum odbędą się:
- XII Targi Obiektów i Usług Konferencyjno-Szkoleniowych CEE BTF
- V Targi Eventów i Incentive ADRENALINA
- IV Środkowoeuropejskie Forum Ekonomiczne

Celem imprezy jest wdrażanie w praktyce wizerunku Polski, jako lidera regionu Europy Środkowej oraz Warszawy, jako idealnego „meeting point” (miejsca spotkań) dla wszystkich partnerów ze świata zainteresowanych współpracą w tej części Europy. Spotkanie obejmuje część ekspozycyjną, sesje tematyczne oraz warsztaty spotkań biznesowych. Jest to jedyne jak na razie tak duże spotkanie branży spotkań w Polsce.

Kilkuletnia tradycja pokazała, iż w efekcie synergii w/w wydarzeń i wzajemnego wspierania efektów promocji, co roku w spotkaniu uczestniczy łącznie kilka tysięcy osób, w tym dyrektorów, szefów sprzedaży, marketingu i szkoleń firm, banków, izb gospodarczych, a stoiska targowe zajmują łącznie ok. 2000 mkw.

Podczas targów zostanie zrealizowana giełda kooperacyjna pod nazwą MEETINGS SUPERSTORE zapewniająca bezpośrednie rozmowy zainteresowanych partnerów – zleceniodawców i planistów konferencji, kongresów i eventów (Buyers) oraz realizatorów konferencji – hoteli i biur obsługi (Sellers). Uczestnikami będzie sześćdziesięciu zaproszonych oferentów imprez (Hosted Buyers), w tym 30 z zagranicy. Organizatorzy skierowali już zaproszenia do zagranicznych touroperatorów branży spotkań, planistów konferencji i imprez motywacyjnych z  firm zainteresowanych zleceniem organizacji konferencji i eventów i lokowaniem ich w tej części Europy, w szczególności w Polsce

Projekt programu Forum przewiduje udział wybitnych mówców–ekspertów ekonomicznych krajowych i zagranicznych oraz przedstawicieli władz państwowych i samorządowych. Tematy sesji dotyczyć będą zagadnień ekonomicznych, współpracy naukowej i organizacji społecznych, współpracy miast i regionów, spraw marketingu i komunikacji oraz zarządzania kadrami.

Organizatorom zależy, aby impreza przyczyniła się do maksymalizacji konkurencyjności ofert usług biznesowych Polski, a uczestnikom zapewniła konkretne korzyści: wiedzę, kontakty biznesowe, możliwość załatwiania wymiernych interesów. Organizatorzy zachęcają wszelkich partnerów do skoordynowania z terminem Forum przyjazdów delegacji gospodarczych, misji handlowych, wizyt regionów partnerskich.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowanej zeszłorocznej edycji oraz fotorelacją. Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy przy tegorocznej MeetingsPoland.pl Expo & Forum zapraszamy do kontaktu z organizatorem – btf@btf.waw.pl, tel. 022 810 86 89.


 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism