konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Znamy Hotelarzy Roku 2015 !

W trakcie uroczystej gali w hotelu Sofitel Warsaw Victoria zostali ogłoszeni laureaci drugiej edycji konkursu Hotelarz Roku. W konkursie organizowanym przez "Hotelarza" i Horwath HTL wybrano zwycięzców w siedmiu kategoriach. Gala odbyła się w ramach największej konferencji hotelarskiej w regionie - Hotel&Tourism Trends Poland 2015, której sponsorami strategicznymi są: Grupa Hotelowa Orbis oraz Samsung Electronics.


Prowadzący galę Rafał Szubstarski, redaktor naczelny "Hotelarza" oraz Dariusz Futoma, dyrektor w firmie doradczej Horwath HTL podkreślali, że celem konkursu jest promowanie ludzi - najlepszych profesjonalistów i wyróżnianie ich dokonań najbardziej prestiżową nagrodą w polskiej branży hotelarskiej.
Od momentu powstania pomysłu na konkurs dbamy o to, aby laureaci byli wyłaniani w sposób bezstronny i na podstawie ściśle określonych kryteriów, od których nie ma odstępstw. Takie podejście gwarantuje też dobór kapituły. Tworzą ją branżowi eksperci - szefowie sieci, prezesi hoteli, członkowie zarządów i dyrektorzy regionalni, a także specjaliści z różnych obszarów hotelarstwa. Zaprosiliśmy do niej również zwycięzców zeszłorocznej edycji konkursu. Dokonując wyboru najlepszych hotelarzy, jurorzy brali pod uwagę wiele aspektów, ale przede wszystkim oceniali dotychczasową aktywność zawodową i projekty zrealizowane przez kandydatów, przeprowadzone restrukturyzacje, a także plany biznesowe hoteli, za rozwój których odpowiadają. – powiedział po gali Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawca Hotelarza.

Pracom 22 członków Kapituły przewodniczył Rafał Szubstarski, redaktor naczelny "Hotelarza". Analizie poddane były zgłoszenia kilkudziesięciu kandydatów, a każdy z jurorów mógł oddać po jednym głosie w każdej z 7 kategorii.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: 

- Osobowość Roku - Gilles Clavie, Dyrektor Generalny Orbis SA. 

- Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego - Anna Olszyńska, General Manager, andel's Hotel Łódź 

- Dyrektor Generalny w Hotelach Niezależnych - Elżbieta Nitsze, Dyrektor Generalny, Airport Hotel Okęcie 

Dyrektor Sprzedaży Hotelu Sieciowego - Tymoteusz Skuza, Dyrektor Sprzedaży w Puro Hotels 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Hotelach Niezależnych - Kamil Lipski, Dyrektor Sprzedaży w Mera Spa Hotel  
 
- Hotelarz do 35 Roku Życia - Radosław Fischbach, Dyrektor Gastronomii Hotelu Arłamów 

- Revenue Manager - Rafał Burski, Dyrektor ds. E-commerce w Satoria Group. 

O sukcesie projektów hotelowych, przeprowadzanych zarówno przez sieci jak i hotele niezrzeszone, decydują w dużym stopniu ludzie. Ich zaangażowanie, umiejętności zarządcze, wiedza branżowa. Polska kadra menedżerska jest kreatywna, zmotywowana i ma coraz lepszą wiedzę oraz doświadczenia. Jej atutem jest znajomość lokalnego rynku i oczekiwań jego uczestników, na które coraz szybciej reaguje z wyprzedzeniem. - dodał Dariusz Futoma, dyrektor w Horwath HTL. - Świetnie radzą sobie w polskich hotelach niezależnych, ale też coraz więcej sieci międzynarodowych przekonuje się, że można zaufać polskim hotelarzom i „ oddać” im swoją markę.forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism