konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Fantastyczna inauguracja CONNCECTIONS MEETINGS już za nami!

 

60 osób z branży spotkań wzięło udział w innauguracyjm evencie Connections Meetings zorganizowym według innowacyjnego modelu Meeting Design i Human to Human (H2H). Dzięki unikalnej formule każdy z uczestników mogł wybrac formę w jakiej chciał przeprowadzić rozmowy z partnerami biznesowymi. W wydarzeniu, które odbyło sie w dniach 9-12 grudnia 2015r. w Portugalii uczestniczyły 3 osoby z Polski.

 

Connections Meetings to spotkania, oferujące niepowtarzalną okazję dla planistów i dostawców usług, aby w przyjaznej atmosferze nawiązać trwale relacje i kontakty biznesowe.

Tegoroczne spotkanie w Portugalii odbyło się w dwóch wyjątkowych destynacjach. Rozpoczęło się w Lizbonie (DoubleTree by Hilton Fontana Park), a zakończyło w Quinta Do Lago (Conrad Algarve). Dzięki temu uczestniczy mieli okazję poznać walory obu tych miejsc. Podróż z Lizbony do Algrave odbyła się pociągiem w wynajętym wagonie, a podczas podróży Mike van der Vijver prowadził warsztaty szkoleniowe dotyczące Meeting Design. Każdy uczestnik otrzymał wydrukowaną, spersonalizowaną agendę spotkania, a wszystkie zdobyte dane kontaktowe uczestników przechowywane były w elektronicznych identyfikatorach Meetabout.

Przedstawiciele z Polski, Anna Górska, Business Development Director w EXPO XXI Warszawa i Prezes Oddziału Europy Centralnej ICCA, który wspierał wydarzenia, Prof. nzw. dr hab. inż. Dorota Chwieduk V-ce Dyrektor Instytutu Techniki Cieplnej Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa z Politechniki Warszawskiej i Beata Kapcewicz, Partner w Momentum Trainers, mieli okazje przekonac sie, jak taka formuła sie sprawdza.

”Teraz już tylko w taki sposób chciałabym poznawać potencjalnych klientów, nie na targach, gdzie jesteśmy zabiegani, ale podczas eventów wyjątkowych, gdzie w kameralnej atmosferze mamy czas na szersze zrozumienie własnych potrzeb i znalezienie platformy do współpracy - mówi Anna Górska. - Ja na pewno zapamiętam to spotkanie.”

Czym Connections Meetings różnią się od innych, podobnych spotkań w branży? Przede wszystkim oferowaniem różnego rodzaju wyboru formy w jakiej chcesz przeprowadzić rozmowę biznesową ze swoim partnerem. Może się ona odbyć w sali konferencyjnej, przy stole twarzą w twarz lub, tak jak w przypadku eventu w Portugalii, podczas wspólnej podróży pociągiem, podczas przejażdżki rowerami, wspólnego tworzenia biżuterii korkowej, malowania graffiti czy spaceru i „bird watching”. Spotkania takie trwają nie krócej niż 40 minut. Wszystko to daje możliwość dobrego poznania partnera, tego czym się zajmuje i znalezienia wspólnych biznesowych powiązań. Wszystko zgodnie z zasadą, która mówi, że bez emocji oraz wspólnego tworzenia, niczego nowego się nie nauczymy i nic nie zapamiętamy.

„Najbardziej w programie doceniam to, że uczestnicy mieli sesje networkingowe 1 na 1, które pozwoliły zbudować prawdziwe relacje i poznać dogłębnie wzajemne potrzeby – mówi Beata Kapcewicz z Momentum Trainers. To co zapamiętam, to fakt, że każde takie spotkanie miało swoją aranżacje, w ramach których uczestniczyło się we wspólnym doświadczeniu, które powodowało, że pojawiały się zupełnie inne przestrzenie do dyskusji i wymiany poglądów. "

Podczas prawie 3 dni w Portugalii spotkało się 60 osób, przedstawicieli organizacji turystycznych, Convention Bureaux i sieci hotelowych oraz profesjonalni organizatorzy spotkań z korporacji i stowarzyszeń.

"Jest to kolejna generacja spotkan B2B w przemyśle spotkań. Cały program program polega na networkingu i edukacji. Zaprojektowane 1:1 doswiadczenia tworzą silne więzi emocjonalne między uczestnikami. Poprzez sesje edukacyjne, posiłki oraz dowiedczenia indywidualne i grupowe każdy będzie mógł nawiązać kontakt z odpowiednimi potencjalnymi partnerami biznesowymi." - mówi David Benitez, organizator wydarzenia.

Event Connections Meetings zaprojektowany został przez Mike`a van der Vijvera, eksperta z 25-letnim doświadczeniem w branży spotkań, propagatora Meeting Design oraz współautora książki “Into the heart of meetings”. Dzięki innowacyjnej formule spotkania uczestnicy nie tylko nawiązali trwałe relacje biznesowe, ale również otrzymali niepowtarzalną dawkę wiedzy, związanej z projektowaniem spotkań.

Kolejne Connections Meetings odbędzie się w dn. 29 maja – 1 czerwca w Maladze w Hiszpanii. 

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism