konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Forum Events Solutions – gratka dla branży MICEBranża MICE (Meetings, Incentive, Conferences, Exhibitions) doczekała się imprezy z prawdziwego zdarzenia. W dniach 16-18 lutego 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się pierwsza edycja EVENTS SOLUTIONS Forum.


Forum będzie okazją do integracji i czerpania inspiracji dla organizatorów eventów. W ciągu trzech dni swoją ofertę zaprezentują firmy dostarczające produkty, technologie i usługi dla branży eventowej. Events Solutions Forum to pierwsze wydarzenie o tak szerokim zasięgu tematycznym skupione na branży MICE i zrzeszające środowisko organizatorów eventów.


Biorąc pod uwagę tempo rozwoju branży MICE przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę spotkań i warsztatów tematycznych. Szkolenia poprowadzą między innymi Mateusz Grzesiak, który przedstawi „20 sposobów na generowanie kreatywnych pomysłów”, a Jerzy Owsiak udzieli porad dotyczących organizowania dużych eventów. . Udział w nich pomoże Państwu w planowaniu działań
zmierzających do rozwoju danego sektora działań eventowych. Głównym partnerem merytorycznym wydarzenia jest Meeting Planner – innowacyjny portal dedykowany przedstawicielom branży spotkań (MICE).


W dniach 16-18 lutego 2016roku w PTAK WARSAW EXPO odbędą się również Targi E-Solutions dla biznesu internetowego oraz MiędzynarodoweTargi Reklamy i Poligrafii RemaDaysWarsaw. Warto dodać, że jest to największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. W trakcie 3 dni, na powierzchni około 35 000 m2 spotyka się 15 000 praktyków.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe PTAKWARSAW EXPO w Nadarzynie jest największym tego typu obiektem w Europie Środkowej. Nowoczesne hale z pionierskim systemem wystawienniczym oraz doskonała lokalizacja sprzyjają organizacji targów i wydarzeń na światowym poziomie.
Więcej informacji na temat EventsSolutionas Forum 2016 oraz program imprezy dostępne są na
www.events-solutions.pl

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism