konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Saunowanie nocną porą? – pomysł na niezapomnianą integrację firmowąSzukasz oryginalnej atrakcji, która zacieśni więzi między pracownikami, a przy tym pozwoli im się zrelaksować? Nocne saunowanie to ciekawa propozycja firmowej integracji.


Afrykańskie bębny. Poligon. Kręcenie filmu. Drużynowe zawody sportowe… Wszystko to już było? Często trudno wymyślić kolejną interesującą propozycję na integrację firmową. Pamiętajmy, że chodzi nie tylko o dobrą zabawę, ale też  i poprawę relacji między pracownikami oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników. Zdarza się, że event jest dla nich pierwszą okazją do poznania się na stopie pozazawodowej. Często zacieśnienie prywatnych więzi wpływa na poprawę atmosfery w miejscu pracy, przez co zmienia się nastawienie pracowników, wzrasta lojalność i poczucie przynależności do firmy, zmniejsza się też stres w pracy, a rośnie motywacja do działania. 


Oryginalną propozycją na integrację firmową, która równocześnie niesie uczestnikom moc wrażeń i korzyści dla zdrowia, jest nocne saunowanie. Naturalne kąpiele saunowe dobroczynnie wpływają na organizm, to swoisty rytuał, podczas którego można prawdziwie wypocząć. Saunowanie pomaga zredukować nagromadzony stres i zmęczenie, dzięki czemu jest doskonałym pomysłem na wspólny relaks po całym dniu pracy czy też szkoleniach. A późna pora sesji w Łaźniach Rzymskich dodaje spotkaniom dreszczyku emocji. 

„Nocne saunowanie to filozofia kąpieli, która niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla ciała i ducha. Żeby móc skorzystać w pełni z dobrodziejstw kąpieli saunowych,  powinny one odbywać się bez tekstyliów. Nocne saunowanie z szefem czy też współpracownikami może być dla niektórych krępujące, dlatego w naszym hotelu odbywają się one w specjalnych płótnach, dzięki którym ciało swobodnie oddycha i przyswaja olejki eteryczne, przy równoczesnym zachowaniu strefy intymności” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA i dodaje: „Nasze doświadczenie pokazuje, że zainteresowaniem firm cieszą się różne propozycje na integrację. W naszym kompleksie od lat sprawdza się zabawa w poszukiwanie skarbu w zabytkowym parku, chodzenie po rozżarzonych węglach, czy słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce ® SPA”.


Nocne saunowanie to sposób na niekonwencjonalne spędzenie wieczoru, który skierowany jest zarówno do miłośników kąpieli saunowych, ale i osób, które wcześniej nie uczestniczyły w tego typu wydarzeniach.  W hotelu Manor House SPA dla wielbicieli filozofii wellness i gorących kąpieli wprowadzono niepowtarzalne weekendy z nocnym saunowaniem. W soboty począwszy od godziny 22.00 trwają w kompleksie Łaźni Rzymskich specjalne rytuały:  wmasowywanie olejku magnezowego w okolice karku 
i ramion, ziołowe kompresy w saunie parowej na czoło  i stopy, cytrynowy peeling do ciała w łaźni parowej, ziołowe napary saunowe, lodowe gejzery o zapachu lasu w saunie fińskiej, aromatyczne kąpiele w jacuzzi,  a do picia woda z owocami i soki ekologiczne. Można również korzystać z bezchlorowego basenu z ożywioną woadą Grandera. Wszystko to wprowadza uczestników ceremonii saunowych w nowy wymiar relaksu i odprężenia.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

 

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism