konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Hotel Afrodyta **** Business & SPA otwiera Studio Kulinarne dla Biznesu

Studio kulinarne to nowość na rynku spotkań biznesowych w hotelu. Do dyspozycji gości został  oddany nowy budynek z otwartą kuchnią, z drink barem, przestrzenią restauracyjną i parkingiem.  
 
Studnio kulinarne to dedykowana przestrzeń na integrację zespołów biznesowych wokół idei dobrego smaku i jedzenia. Studio posiada piec opalany drewnem, specjalne stoły restauracyjno-barowe z wentylacją mechaniczną doprowadzoną do stołów, na których odbywają się warsztaty. Studio wyposażone jest w klimatyzację i  wentylację mechaniczną, piec konwekcyjno-parowy 2/3 GN, grill i kuchnię gazową. 
 
„Wiemy, że biznes wymaga specjalnych warunków do organizacji spotkań integracyjnych. Stworzyliśmy unikatowe rozwiązanie na rynku hotelowym. Obserwujemy zmianę trendu na rynku spotkań firmowych. Zauważyliśmy, iż organizatorzy spotkań oraz sami pracownicy oczekują przestrzeni do pogłębiania relacji, więzi, ale w sposób naturalny i w odpowiednich warunkach. Podobno najlepsze rozmowy i klimat powstają podczas wspólnego posiłku. A jeśli dołożymy do tego kuchnię otwartą z możliwością wspólnego przygotowania posiłku to mamy sukces biznesowy i integracyjny. – Mówi Dyrektor  Maciej Straus odpowiedzialny za rozwój marki Hotel Afrodyta **** Business & SPA” 
 
Obiekt stanowi część kompleksu budynków Hotelu ale posiada oddzielny wjazd, parking, zaplecze sanitarne, chłodnie.  Studio zostało stworzone również do promocji marek technologicznych i sprzętu AGD. Stanowi idealną przestrzeń do nagrywania spotów i reklam oraz organizacji eventów dla biznesu związanego z promocją rynku gastronomicznego. 
 
Warsztaty  dla biznesu organizowane są dla grup do 40 osób, jednakże tematyka warsztatów i kwestie techniczne są każdorazowo omawiane z uczestnikami. Hotel Afrodyta**** Business & SPA zapewnia fartuchy i wszelkie narzędzia  niezbędne do pracy w kuchni. Do wykorzystania jest także drink bar, gdzie mogą odbywać się pokazy i szkolenia barmańskie. Na zakończenie warsztatów, uczestnicy degustują swoje dania, a od Szefa Kuchni otrzymują autorskie przepisy przygotowanych potraw. Warsztaty prowadzone są przez Szefa Kuchni Hotelu Afrodyta**** Business & SPA - Waldemara Kosowskiego.
 
Motyw przewodni warsztatów kulinarnych uczestnicy wybierają sami. Hotel Afrodyta**** Business &SPA w stałej ofercie proponuje: 
⦁ kuchnię hiszpańską, 
⦁ kuchnię włoską, 
⦁ kuchnię polską, 
⦁ warsztat lepienia pierogów, 
⦁ świąteczne inspiracje kulinarne, 
⦁ wariacje na temat ryb i owoców morza, a jesienią przetwory i domową spiżarnię.
 
Warsztaty kulinarne dla biznesu to forma integracji zespołu. To także podróż kulinarna do krainy smaku, zapachu i koloru. Uczestnicy zgłębiają wiedzę na temat technik kulinarnych, wykazują się kreatywnością, zdolnościami manualnymi, a jednocześnie dobrze się bawią.

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism