konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

MeetingsPoland.pl Expo

Już po raz dwunasty w dniach 4-5 listopada 2009 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI odbywają się targi usług dla biznesu „MeetingsPoland.pl Expo”, czyli połączone targi „Business Tourism Fair” (hotele biznesowe, centra i usługi konferencyjne oraz „Adrenalina” (eventy, incentive, wellness-spa). Nowa lokalizacja w nowoczesnej hali stwarza wystawcom nieograniczone możliwości dla zabudowy, łatwość transportu, montażu i demontażu. Na powierzchni 2000 m2 spodziewanych jest 150 wystawców. Dla profesjonalistów branży MICE przygotowane są m.in. dwa otwarte seminaria. W dniu 4.11.2009 r. MPI Poland Club organizuje seminarium „Od A do Z, czyli jak zaplanować spotkanie korporacyjne”, które poprowadzi Elżbieta Czarnocka, szef ds. zakupów pionu handlowego Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. W dniu 5.11.2009 Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” i Convention Bureau of Poland Polskiej Organizacji Turystycznej poprowadzą  seminarium „Sposoby pozyskiwania kongresów międzynarodowych”. Po każdym seminarium organizatorzy zapraszają na networking przy kawie.


Dodatkowo aż trzy wystawy fotograficzne z egzotycznych wypraw zobaczyć będzie można podczas Targów Eventów i Incentive „Adrenalina” (4-5.11.2009, Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego). „Finnmarkslopet” to relacja z morderczego wyścigu psich zaprzęgów w podbiegunowych regionach Norwegii. O swojej wyprawie opowiadać będzie Dariusz Morsztyn („Biegnący Wilk”). Aleksander Ustasz, redaktor naczelny magazynu „Nurkowanie” i cyfrowego magazynu o podróżach i sportach wodnych „BlueLife” rekomenduje obejrzenie wystawy z ubiegłorocznej wyprawy nurkowej do Estonii na wrak pancernika Schleswig-Holstein. Wystawa ta na ponad 20 metrowych planszach, nawiązuje też do okrągłej, 70-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Absolutną nowością będzie wystawa fotografii z tegorocznej wyprawy w/w magazynów na Bornholm. Wyprawę zrealizowano na zaproszenie Duńskiej Izby Turystyki (VisitDenmark). Dyrektor przedstawicielstwa duńskiej turystyki Agnieszka Blandzi zapowiada zaproszenie na otwarcie Ambasadora tego kraju w Polsce.
Pełny program oraz karty zgłoszeń dla uczestników i spóźnionych wystawców na www.btf.waw.pl

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism