konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Zmiany w serwisie Konferencje.com

Witamy w nowej, przebudowanej wersji serwisu Konferencje.com. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz coraz większym wymaganiom branży MICE, dokonaliśmy szeregu zmian w serwisie.
 W związku z dynamicznym rozwojem branży imprez postanowiliśmy rozbudować dział Eventy, dzieląc go na organizatorów różnego rodzaju imprez (konferencji, kongresów, pikników, bankietów, imprez integracyjnych oraz wyjazdów motywacyjnych), a także firm zajmujących się obsługą imprez. Nowy podział i metody wyszukiwania umożliwiają odwiedzającym szybkie dotarcie do interesujących ich ofert,a reklamodawcom zapewniają dobrą i skuteczną prezentację. Z kolei dział Obiekty pozawala na wyszukanie obiektu poprzez szereg różnych metod np. mapę, miasta,województwa, a także tematycznie. Przebudowa serwisu spowodowała także zmiany jego szaty graficznej. Mamy nadzieję, że nowa grafika przypadnie Państwu do gustu. Jednym z istotnych atutów nowej wersji serwisu Konferencje.com jest zakładka informator, w którym znajdą Państwo aktualne informacje z branży MICE, ciekawe artykuły, a także porady dla organizatorów imprez. Zachęcamy do lektury. Nieodłączną częścią naszego serwisu jest Forum Dyskusyjne, które stanowi giełdę informacji i miejsce wymiany doświadczeń. Zapraszamy do dyskusji.
Przebudowując serwis kierowaliśmy się ideą na stworzenia vortalu, który będzie miejscem spotkań ludzi pracujących w branży MICE.Chcemy być serwisem integrującym to środowisko. Mamy nadzieję, że Konferencje.com spełniają Państwa oczekiwania. Czekamy na Państwa, opinie, pytania i sugestie pod adresem info@iptourism.com

Pozdrawiamy,

Redakcja serwisu Konferencje.comforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism