konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Turystyka biznesowa na targach TT Warsaw

Targi TT Warsaw Tour & Travel obchodzą w tym roku swój jubileusz. Piętnasta edycja odbędzie się 20-22 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Polskie Stoisko Narodowe, interesująca oferta turystyki biznesowej, spotkania branżowe, Global Village – to tylko niektóre propozycje organizatorów imprezy, firmy Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.

Targi TT Warsaw to tysiące ofert, które przedstawią touroperatorzy, agencje turystyczne, ośrodki wypoczynkowe, hotele, pensjonaty, uzdrowiska i sanatoria, przewoźnicy oraz firmy internetowe i ubezpieczeniowe. Swoje największe atrakcje będą promować narodowe organizacje turystyczne, a także miasta i regiony.

Trendy w MICE
Na targach nie zabraknie turystyki biznesowej. Będzie można zapoznać się z bazą konferencyjną i incentive nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Powstanie Polskie Stoisko Narodowe, na którym zaprezentowane zostaną liczne atrakcje naszego kraju, również pod kątem turystyki biznesowej. Jak co roku, targom TT Warsaw towarzyszyć będą spotkania branżowe: konferencje, warsztaty, seminaria, a także widowiskowe prezentacje krajów i regionów.

Nowa formuła TT Warsaw

Targi zmieniają w tym roku swoją formułę. Pierwszy dzień imprezy będzie dniem branżowym, zaś drugiego i trzeciego dnia targi zostaną otwarte również dla klienta indywidualnego. Nowością tegorocznych targów TT Warsaw będzie Global Village – miejsce, w którym będzie można bliżej poznać kulturę wybranych regionów krajów z całego świata, smak regionalnych potraw oraz najpiękniejsze turystycznie zakątki, które koniecznie trzeba odwiedzić.


XV Międzynarodowe Targi  Turystyczne TT Warsaw Tour & Travel 2007

krajem partnerskim XV edycji imprezy jest Norwegia,
ubiegłoroczną edycję targów TT Warsaw odwiedziło 29928 zwiedzających, zaś swoją ofertę zaprezentowało 478 wystawców z 52 krajów,
w marcu 2007 roku Targi TT Warsaw Tour & Travel otrzymały Medal Europejski – wyróżnienie przyznawane przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club za usługi i produkty, które swoją jakością i standardem dorównują poziomowi europejskiemu.

Informacje praktyczne:

goście posiadający karnety wstępu z targów LATO 2007 będą mogli wymienić je na bezpłatne bilety na targi TT Warsaw 2007 w specjalnie oznaczonym punkcie bezpośrednio przed targami,
przy wejściu na targi obowiązuje rejestracja. Nie dotyczy ona szkół oraz gości
z karnetami targów LATO 2007.
CENY BILETÓW:
12 zł – za każdy dzień targów
20 zł – bilet na 2 dni
30 zł – bilet na 3 dni



forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism