konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieW piątek 11 grudnia 2009, Agnieszka Najberek, Dyrektor Sprzedaży & Marketingu hotelu Sheraton Sopot Conference Center & Spa została uznana za Osobowość Roku Mice Poland 2009 w kategorii Menadżer Obiektu.
Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się w Warszawie w obecności Wiceminister Sportu i Turystyki oraz przedstawicieli branży turystycznej.
Osobowość Roku MICE Poland to konkurs organizowany cyklicznie, którego celem jest nagrodzenie osób najbardziej zaangażowanych w rozwój polskiej branży spotkań. Osoby nagrodzone to profesjonaliści wyróżniający się pasją
i skutecznością, które w ostatnim roku wykazały się największą aktywnością w tym segmencie rynku.
Tytuł „Osobowość Roku MICE Poland 2009” został przyznany w trzech kategoriach:
* Organizator Roku 2009
* Zleceniodawca Roku 2009
* Menadżer Obiektu Roku 2009
Zwycięzcy zostali wyłonieni przez Kapitułę powołaną z grona autorytetów, ekspertów i praktyków z branży.

Agnieszka Najberek od listopada 2007 roku pełni funkcję dyrektora działu sprzedaży i marketingu  w hotelu Sheraton w Sopocie. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Dziennikarstwa w Warszawie. Jej specjalność to sprzedaż, marketing i public relations. Swoją karierę Agnieszka rozpoczęła w 1995 roku w warszawskim hotelu Le Meridien Bristol w dziale sprzedaży na stanowisku koordynatora
w sekcji bankietów i konferencji. W obiekcie tym pełniła również funkcje kierownika administracyjnego w dziale bankietów oraz specjalisty ds. public relations. Przez większość kariery zawodowej Agnieszka Najberek związana była z siecią Starwood, do której należą obiekty marek Sheraton, Westin i Le Meridien Bristol. Agnieszka w swojej karierze z sukcesem zarządzała także  działem sprzedaży bankietów i konferencji w hotelu Sheraton Warsaw.
Poza pracą w sieci Starwood Hotels & Resorts, Agnieszka Najberek wzbogacała swoje doświadczenie zawodowe w jednej z czołowych agencji PR oraz Polish Business Roundtable Club. Posiada również doświadczenie zagraniczne, które zdobywała w dziale sprzedaży greckiego biura podróży Grecomar.
Agnieszka mówi płynnie po angielsku. Jej pasją są podróże, a głównym wyzwaniem w nadchodzącym roku promocja Sopotu na świecie.
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism