konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieMPI od kilku lat współpracuje z European Event ROI Institute w celu przeszkalania organizatorów spotkań. Celem tych szkoleń jest nauczenie jak eventy, konferencje i targi mogą być jeszcze bardziej zyskowne. MPI stosuje metodologie ROI na wykazanie konkurencyjności spotkań w stosunku do innych elementów marketingu mix.

MPI Poland Club przygotował niepowtarzalną okazję! Już 22 marca 2010 roku, będzie możliwość uczestniczenia w 1-dniowym kursie, który poprowadzi światowej sławy autorytet, konsultant wielu europejskich koncernów - Elling Hamso. Oparł on metodologię ROI na badaniach spotkań przeprowadzonych przez Jacka Philipsa, lidera ROI w zarządzaniu.


Podczas tego szkolenia nauczą się Państwo, jak stosować metodologię ROI, jako narzędzie do efektywnego planowania wydarzeń i spotkań, jak również mierzyć ich rezultaty w stosunku do celów, na różnych poziomach planowania.
Kurs dostarczy wiedzy na temat wszystkich aspektów i poziomów oceny spotkań. Od najprostszych ocen badania satysfakcji, do kompletnej oceny - finansowego pomiaru ROI. Ocena taka, jest potrzebna  podczas organizacji dużych i kosztownych wydarzeń, aby pokazać zleceniodawcom zasadność wydawanych na nie środków finansowych.

KTO POWINIEN UCZESTNICZYĆ?
Kurs skierowany jest do organizatorów spotkań, którzy planują i organizują spotkania zarówno w korporacjach, stowarzyszeniach i w agencjach eventowych, jak również do dostawców usług, czyli managerów obiektów konferencyjnych i hoteli.
Dużym atutem szkolenia jest bardzo atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z programem na stronie MPI Poland Club i namawiamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji!

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim.
Rejestracja na stronie:  www.mpiweb.pl
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism