konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieMiędzynarodowe Targi Gdańskie S.A. serdecznie zapraszają na 13. edycją Gdańskich Targów Turystycznych GTT, które odbędą się w terminie 16-18 kwietnia br. w Gdańsku.
Gdańskie targi już po raz czwarty znalazły się w pierwszej trójce krajowych imprez targowych dedykowanych turystyce – według rankingu opublikowanego przez „Rynek Podróży”. To jedyne w Polsce tak kompleksowe spotkanie dla branży turystycznej odwiedza rokrocznie ponad 10 000 gości.

Targom GTT ponownie towarzyszył będzie Salon Organizatorów Imprez EVENT Expo, Salon Łodzi Turystycznych i Rekreacyjnych KAJAK Expo. Miło nam poinformować, że odbędzie się po raz pierwszy – Salon Rowerowy NORDBIKE. Ten nowy temat idealnie pasuje do tematyki targów tym bardziej, ze turystyka rowerowa jest dynamicznie rozwijającą się formą aktywnego wypoczynku w Polsce, a Gdańsk – miastem,  które posiada największą długość ścieżek rowerowych w Polsce.
W ramach targów KAJAKEXPO jedynej w Polsce imprezie poświęconej wyłącznie branży kajakowej spotkają się pasjonaci kajakarstwa i najważniejsi uczestnicy tego biznesu w Polsce.

W targach GTT przedstawią swoją ofertę turystyki przyjazdowej i wyjazdowej. - touroperatorzy, biura podróży, regionalne i lokalne organizacje turystyczne, regiony turystyczne i miasta z Polski i zagranicy Zaprezentują się m.in. Norwegia, Niemcy, Dania, Chorwacja, Turcja, Tunezja, Indonezja,  egzotyczne oferty z Meksyku, Chin i całej Azji ! oraz Polska - regiony: Podkarpackie, Podlaskie, Pomorze – najliczniej reprezentowane (Gdańsk, Malbork, Kaszuby, Mierzeja Wiślana, Ziemia Słupska, Ziemia Kwidzyńska), Mazowsze, Śląsk, Kujawsko - Pomorskie, Świętokrzyskie, Wielkopolska, a także Warmia i Mazury, Żywiecczyzna, Sądecczyzna.

Nasz atut to autorski program targów tworzony przez Radę Programową zgodny ze zmieniającymi się tendencjami i rozwijającymi segmentami na rynku. Zapraszamy na liczne branżowe spotkania i konferencje:
- I FORUM REGIONÓW „Turystyka – rewitalizacja – sport. Forum - Fundusze UE i dobre praktyki” – organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Smartlink Sp. z o.o., Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.,
Uroczystość ogłoszenia przez Ministra Rozwoju Regionalnego nominacji w III edycji Konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego „Polska pięknieje  7 cudów Funduszy Europejskich”,
- Konferencja „Turystyka kulturowa a rozwój gospodarczy w Rejonie Morza Bałtyckiego” - organizator:  Stowarzyszenie Europejski Szlak Gotyku Ceglanego, Urząd Miasta Gdańska
Debata  „Polityka rowerowa szansą zrównoważonego rozwoju regionu” – organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Pomorskie Stowarzyszenie Wspólna Europa
- Międzynarodowe Forum Turystyki Studenckiej: 1) Euro 2012, Polska – Ukraina” - organizator: Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku”, 2) „ Turystyka zdrowotna” – organizator Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Siła promocyjną targów w Gdańsku  to również renomowane konkursy.

Tradycyjnie już rozstrzygnięty zostanie konkurs dla wystawców na najlepszy produkt turystyczny prezentowany na targach, najlepszy katalog i stronę internetową o medal  „MERCURIUS GEDANENSIS” zarówno w turystyce przyjazdowej jak i wyjazdowej. Natomiast Rada Programowa Targów wybrała laureatów w konkursie na „Najlepszą promocję turystyki woj. pomorskiego 2009”.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program imprez dla publiczności m.in. – pokazy w basenie, miasteczko z atrakcjami turystyki aktywnej, pokazy akrobacjo rowerowych i wiele innych


Zapraszamy na wiosenny weekend z turystyką do Gdańska!!!!!
Wstęp dla gości branżowych bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie www.gtt.pl

Kontakt
Dorota Solochewicz
Dyrektor Projektu
d.solochewicz@mtgsa.com.pl
www.gtt.plforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism