konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieEVENTY NA PÓŁNOC OD WARSZAWY


Toruń wieczorową porą w towarzystwie Mikołaja Kopernika, pachnące pierniki własnego wyrobu, niezwykłe miejsca konferencyjne, nietypowe szkolenia. To tylko kilka z wielu atrakcji, jakie czekały na planistów kongresów i eventów biznesowych podczas trzydniowego wyjazdu szkoleniowo-poznawczego pod nazwą „Eventy i kongresy jadą na północ”, który odbył się w dniach 19-21 marca 2010 roku
.

Biuro Konferencji i Doradztwa Turystki Biznesowej MeetingsPoland.pl wraz z partnerami: hotelem Filmar, hotelem Dolina Charlotty, Centrum Kongresowym Opery Nova i Training Partners zorganizowało study tour, który miał na celu promowanie północnych rejonów Polski, jako terenów atrakcyjnych dla organizacji wyjazdów firmowych, eventów i szkoleń. Doborowe grono ponad 40 uczestników wyjazdu tworzyli menedżerowie działów szkoleń i eventów z wielkich korporacji, banków, firm ubezpieczeniowych i medycznych. Program umożliwił poznanie trzech miejsc kongresowo-konferencyjnych i eventowych: w historycznym Toruniu, malowniczej Dolinie Charlotty koło Słupska i w dynamicznie zmieniającej się Bydgoszczy. W trakcie przejazdu do poszczególnych miejsc autokar zamieniał się w salę szkoleniową, co pozwoliło wykorzystać czas i zrealizować wykłady w nowatorskiej formule „University on Wheels”.

Uczestnicy mieli okazję do osobistego zapoznania się z ofertami odwiedzanych obiektów, nie na podstawie komputerowych prezentacji a osobiście i namacalnie. Wszystko było ocenianie i poddane analizie. Dotknąć, poczuć, przeżyć osobiście - to najbardziej cenna wiedza. Uczestnicy wyjazdu potwierdzili, iż idea wyjazdu była trafiona. Pozwoliła odkryć miejsca północnej Polski, a spotkanie ludzi z branży eventowej wzbogaciło wiedzę na temat tego środowiska pozwoliło na nawiązanie kontaktów biznesowych, zintegrowanie branży i poznanie nowych obiektów.

Poniżej opinie uczestników:

„Mogłam poznać wielu wartościowych ludzi. Zawrzeć ciekawe znajomości. Poznać nowe, atrakcyjne miejsca. Miejsca warte tak ponownego odwiedzenia, jak i z pełnym przekonaniem, polecenia ich innym organizatorom wydarzeń naukowych i szkoleniowych. Nam, którzy przeważnie jesteśmy po drugiej stronie tego "lustra", możliwość spojrzenia oczami klienta, dla którego świadczymy nasze usługi, pozwoliła przyjrzeć się swojej pracy z innej perspektywy. Spojrzeć oczyma widza, który dostrzega to, czego nie zawsze zauważy aktor przejęty odgrywaną przez siebie rolą. Perfekcjonizm i elegancja, z jakimi spotkaliśmy się w Toruniu, swoboda i naturalność w Dolinie Charlotty, wytworność i gospodarność władz miasta Bydgoszcz pokazały nam ich jakże różny w swojej formie, ale też podobny w celach, potencjał. Potencjał, który gotów jest sprostać najwybredniejszym oczekiwaniom klienta.”
Anna Maliszewska, ET Logistik

„Wszystko było świetnie zorganizowane, możliwość wymiany doświadczenia z kolegami z branży pozwoliła na wzbogacenie wiedzy odnośnie organizowania konferencji, a ciekawe i wartościowe szkolenia w autokarze były świetnym pomysłem na umilenie jazdy. Atmosfera była rewelacyjna.”
Sylwia Kołodyńska, Henkel Polska

Dynamika, jaką charakteryzuje się branża spotkań wymaga ciągłego kształcenia, podnoszenia kwalifikacji i zbierania doświadczenia. Obiekt konferencyjny, hotel czy już konkretna konferencja, to nie „zamknięty i gotowy produkt” kupiony w sklepie wielobranżowym. To żywioł, który bez braku odpowiedniej wiedzy i praktyki może łatwo wymknąć się spod kontroli. Brak znajomości wielu atrakcyjnych i różnych pod wieloma względami miejsc prowadzi do zaszufladkowania. Profesjonalista nie może sobie na to pozwolić. Biuro MeetingsPoland.pl przygotowuje już kolejne wyjazdy studyjne dla planistów konferencji, kongresów i eventów.  

Autor: Radosław Rychlik
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism