konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieHotel Remes Sport &SPA w Opalenicy koło Poznania już przyjmuje gości…i to w rekordowej ilości. Działający od początku kwietnia obiekt może pochwalić się w czerwcu prawie 100- procentowym obłożeniem. W następnych miesiącach frekwencja w hotelu jest równie wysoka.
-Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz hotel cieszy się taką popularnością wśród grup biznesowych - mówi Mateusz Zieliński, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Hotelu Remes Sport&SPA.

-Każdego dnia przychodzi kilkanaście zapytań dotyczących różnego rodzaju spotkań firmowych do największych firm w Polsce, a te firmy, które były już u nas – wracają. To dowód na to, że nasz obiekt spełnia wymagania klientów i budzi coraz większe zainteresowanie
, dodaje Mateusz.

Ponadto Hotel Remes Sport &SPA uzyskał pozytywną rekomendację od UEFA i został uznany za oficjalny ośrodek pobytowy podczas Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2012 .

-Bardzo się cieszymy, że nasz hotel został wysoko oceniony przez UEFA i, że będziemy mogli gościć drużyny piłkarskie grające podczas mistrzostw, mówi Mateusz Zieliński - Ostatnio wizytował u nas Lucas Ackermann - wizytator UEFA, odpowiedzialny za organizację Euro 2012 i uznał nasz hotel  za najlepiej przygotowany obiekt spośród obiektów w Polsce i na Ukrainie - dodaje Mateusz Zieliński.

Przy wyborze ośrodków pobytowych organizatorzy Euro 2012 kierują się m.in. standardem obiektów i ich lokalizacją.
Hotel Remes Sport &SPA to czterogwiazdkowy obiekt położony 30 km od Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 pozwalającej na szybki dojazd zarówno z Poznania i Warszawy jak i Berlina. Atutem hotelu jest również bliskość międzynarodowego portu lotniczego Ławica. Hotel oferuje 147 miejsc w 58 komfortowych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizję satelitarną, Pay TV, mini bar, sejf, internet. Do dyspozycji gości jest 20 boisk sportowych m.in. do piłki nożnej, rugby, footballu amerykańskiego, siatkówki plażowej i siatkonogi, ściana do ćwiczeń celności strzałów, górkę treningową, podbiegi, korty tenisowe i strzelnicę sportową. W pobliżu hotelu znajduje się tor do quadów oraz stadnina koni. Bliskość lasów i terenów zielonych zachęca do spacerów, wędrówek po okolicy, stwarza warunki do uprawiania joggingu, nordic walking i innych form aktywnego wypoczynku. Do dyspozycji gości jest restauracja a la carte z częścią kawiarnianą. Za kilka tygodni oddany do urzytku zostanie dwupoziomowy Pub z bowlingiem oraz basen. Ponadto hotel oferuje 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 600 m2, mogących pomieścić ponad 500 osób. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Goście mogą zrelaksować się również w SPA, które oferuje zabiegi wykonywane 65 technikami z najbardziej egzotycznych zakątków świata.
www.hotelremes.plforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism