konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

TOUR SALON coraz bliżej

W dniach 24 – 27 października br. w Poznaniu odbędzie się osiemnasta edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2007. W tych największych targach turystycznych w Polsce co roku bierze udział kilkuset wystawców z całego świata. Będzie to doskonałe miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych, a organizatorzy targów, jak co roku, przygotowują także bardzo bogaty program wydarzeń towarzyszących.

W TOUR SALON 2007 tradycyjnie wezmą udział najważniejsi przedstawiciele branży turystycznej z całego świata. Prezentować się będą między innymi narodowe organizacje promocji turystycznej, firmy z branży turystycznej – biura podróży, touroperatorzy, uzdrowiska i hotele SPA, hotele i ośrodki wypoczynkowe, przewoźnicy, przedstawiciele usług dla turystyki oraz wydawnictwa branżowe. Pojawią się także wszystkie polskie regiony, które przedstawią swoje liczne walory krajoznawcze i turystyczne. Bogata oferta wystawców pozwoli zapoznać się z wieloma nowościami, które systematycznie pojawiają się w branży.

Dwa pierwsze dni TOUR SALON 2007 będą zamknięte dla szerokiej publiczności. Aby ułatwić wystawcom nawiązywanie kontaktów biznesowych, obecni na targach będą wtedy wyłącznie specjaliści z branży turystycznej. Głównym celem wystawców biorących udział w targach jest nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i spotkania biznesowe ze stałymi i potencjalnymi klientami. To także nasz priorytet. Cel ten realizujemy już trzeci rok z kolei, przeznaczając dwa pierwsze dni targów wyłącznie na potrzeby profesjonalistów – mówi Magdalena Halicka – Gołębiowska, Dyrektor Targów TOUR SALON.

Organizatorzy tradycyjnie przygotowują bardzo bogaty program wydarzeń towarzyszących targom, a wśród nich seminaria i konferencje dla branży. Atrakcją tegorocznych targów będą dwie nowe przestrzenie: „Boat Expo” oraz „Extreme”. Na pierwszej z nich zaprezentują się przedstawiciele branży wodnej, żeglarskiej i motorowodnej. Druga z przestrzeni będzie z kolei miejscem spotkań miłośników sportów ekstremalnych, organizatorów wypraw z producentami i dystrybutorami sprzętu wykorzystywanego w sportach ekstremalnych. Nowe ekspozycje dołączą do dwóch znanych juz z poprzednich edycji przestrzeni specjalnych, takich jak „WySPA Zdrowia”, na której od kilku lat są prezentowane oferty sanatoriów, uzdrowisk, ośrodków SPA i wellness oraz „Turystyka Biznesowa” skupiająca przedstawicieli branży MICE. W ubiegłym roku sukcesem okazało się zorganizowanie po raz pierwszy projektu  BUY POLAND, który kontynuowany będzie  także podczas tegorocznej edycji TOUR SALON. Będą to spotkania biznesowe czołowych zagranicznych touroperatorów z polskimi sprzedawcami ofert turystycznych. Podczas targów nie zabraknie oczywiście Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych TOUR FILM, który cieszy się ogromną popularnością wśród uczestników targów. Już po raz 10. w ramach festiwalu nagrodzone zostaną najlepsze filmy, które w profesjonalny sposób ukazują najciekawsze zakątki wielu krajów i regionów świata.

Ważnym punktem programu TOUR SALON 2007 będzie seminarium „Incentive Travel – podróże motywacyjne”, które poświęcone zostanie turystyce biznesowej. Światowej sławy specjaliści opowiedzą o współczesnych trendach w podróżach motywacyjnych oraz perspektywach ich rozwoju. Organizatorami seminarium są Poznań Convention Bureau, Polska Organizacja Turystyczna oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na uwagę zasługiwać będą także między innymi Finał Konkursu „Turystyka – Wspólna Sprawa”, rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy produkt turystyczny, I Mistrzostwa Polski Kierowców Autobusów oraz XVI Przegląd Książki Krajoznawczej i Turystycznej.

Tegorocznym Regionem Partnerskim TOUR SALONU będzie województwo warmińsko – mazurskie, które przedstawi wszystkim zainteresowanym swoją bogatą ofertę turystyczną i zapozna zwiedzających z walorami swojego regionu. Z pewnością zachętą, by odwiedzić targi, będzie specjalna oferta, przygotowana już po raz drugi przez spółkę PKP Przewozy Regionalne, Oficjalnego Przewoźnika Targów. Goście Tour Salonu, którzy przyjadą pociągiem, będą mogli bezpłatnie wrócić tą samą linią  w to samo miejsce.

W tym samym czasie odbywać się będą Targi Wyposażenia dla Hotelarstwa i Gastronomii GASTRO-INVEST-HOTEL.

Więcej informacji: www.tour-salon.pl.forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism