konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieConrego dla MPI Poland Club 

MPI Poland Club, polski oddział międzynarodowego stowarzyszenia branży eventowej, w połowie lutego rozpoczął współpracę z firmą CDN, twórcą systemu rejestracji i obsługi uczestników konferencji Conrego. To początek partnerstwa, w ramach którego system będzie użytkowany w czasie konferencji organizowanych przez MPI Poland. Umowa obowiązuje do końca roku 2011.

Conrego i MPI Poland 

Współpraca między partnerami zakłada dostarczanie przez firmę CDN usług wdrożeniowych i konfiguracyjnych systemu Conrego na potrzeby wszystkich spotkań organizowanych przez MPI w roku 2011. Ponadto CDN gwarantuje Stowarzyszeniu pomoc techniczną i merytoryczną w zakresie korzystania z ich systemu. 

Stowarzyszenie MPI Poland będzie organizować cykl konferencji mających na celu budowanie globalnej społeczności, działającej na rzecz rozwoju przemysłu spotkań na całym świecie. Podczas tych eventów zostanie wykorzystany właśnie system Conrego. CDN przygotuje dedykowane moduły, które ułatwią i skrócą proces planowania oraz organizacji konferencji, zgodnie z potrzebami specyfiką MPI Poland.

Zależy nam po pierwsze, na skróceniu czasu pracy podczas organizowanych przez nas konferencji. Po drugie, sądzimy, że jako światowa organizacja, MPI Poland Club powinno iść z duchem czasu i wdrażać nowoczesne technologie podczas tak znaczących wydarzeń – mówi Agnieszka Faracik-Leśniak, członek Komisji Edukacyjnej MPI Poland Club.

System Conrego znacząco usprawnił proces organizacji pierwszego eventu MPI Poland, rozpoczynającego ten cykl konferencji. Jak podkreślają organizatorzy, największą korzyścią, która jest konsekwencją wykorzystania internetowego systemu jest łatwiejsza i szybsza rejestracja uczestników, usprawnienie weryfikacji danych gości i ich łatwe przetwarzanie. Ponadto, Stowarzyszenie ceni sobie przejrzystość informacji, jakie daje Conrego oraz intuicyjność posługiwania się tym rozwiązaniem. 

Dlaczego współpraca z MPI Poland? 

Inicjatorem współpracy  była pani Agnieszka Faracik-Leśniak z DMC Poland. 

Pani Agnieszka zaproponowała byśmy dołączyli do MPI Poland, bo to grupa wspaniałych ludzi związanych z branżą eventową – mówi Tomasz Chrościechowski, właściciel systemu Conrego. –  Zanim jednak zdążyliśmy przystąpić do organizacji padła propozycja umowy partnerskiej. Z radością przyjęliśmy propozycję współpracy, bo tak jak MPI Poland dostrzegliśmy obustronną korzyść – dodaje Chrościechowski. 

W poprzednich latach Stowarzyszenie MPI Poland Club posługiwało się uproszczonym rozwiązaniem polegającym na wysyłce rejestracji przez uczestników poprzez formularz na stronie internetowej MPI. 

Proces manualnej rejestracji był dla nas bardzo pracochłonny. – powiedziała Agnieszka Faracik-Leśniak, członek Komisji Edukacyjnej MPI Poland Club. – Przyjmowanie pieniędzy, ich bieżące zarządzanie i fakturowanie było uciążliwe i skomplikowane. Dzięki wdrożonym modułom Conrego proces ten został uproszczony do minimum wymaganej pracy. – dodaje Agnieszka Faracik-Leśniak.

W ramach podpisanej umowy partnerskiej, już 17 marca w Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie odbędzie się pierwsza wspólna konferencja „II GENERAL ASSEMBLY & ANNUAL CONFERENCE “Reboot your business – a chance to work differently”, która będzie realizowana w oparciu o internetowy system Conrego. 

 

   forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism