konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieKim są Kreatorzy? To ujawniliśmy już rok temu. Teraz do tego elitarnego grona wybornych specjalistów wybraliśmy kolejnych – równie kreatywnych i kompetentnych. Kreatorzy z powodzeniem organizują profesjonalne konferencje, kameralne spotkania biznesowe, wyśmienity catering, niezapomnianą oprawę muzyczną, niezawodne zaplecze techniczne.

Katalog Kreatorzy to przygotowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły baza danych prezentująca firmy działające w branży MICE. Niezwykłe pomysły, profesjonalizm w działaniu, spore doświadczenie, orientacja na Klienta – takie są cechy charakterystyczne Kreatorów, których realizacje można poznać w najnowszym Katalogu Wydawnictwa Na Czasie.

Skąd oni to wiedzą, jak oni to robią? Szósty zmysł, trzecie oko, niesamowita intuicja? Zapewniamy, że Kreatorzy zadbają o powodzenie każdego eventu z jednego prostego powodu – są po prostu najlepszymi specjalistami. W Katalogu Kreatorzy znajdują się informacje na temat organizatorów eventów wraz z wybranymi prezentacjami tworzącymi ich portfolio. W celu jak najpełniejszego przedstawienia możliwości Kreatorów przykłady zrealizowanych imprez uzupełnione zostały zdjęciami i krótkimi sprawozdaniami.

Nie pomijamy żadnego szczegółu, Kreatorów przedstawiamy z każdego punktu widzenia: Ludzie, Firmy, Pomysły, Eventy.
Album Katalog Kreatorzy został starannie zaprojektowany i wydany w eleganckiej oprawie. Informacje w Katalogu Kreatorzy mają służyć jako źródło inspiracji, pomysłów, a przede wszystkim pomoc w organizacji idealnego eventu. Katalog Kreatorzy skierowany jest do osób i firm, które planują organizację wyjątkowego eventu i chcą powierzyć jego realizację profesjonalistom.

Kreatorzy oczywiście nie odnieśliby takiego sukcesu gdyby nie patroni medialni, m.in.: Wirtualnemedia.pl, info-PR.pl, laMODE.info, konferencje.com. Partnerzy strategiczni Katalogu Kreatorzy to m.in.: MICE Poland, Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego, MT Targi. Tegoroczna edycja Katalogu Kreatorzy jest zdecydowanie piękniejsza, ponieważ nad pięknem tego wydania czuwa wyjątkowa patronka – fotograf Lidia Popiel.

Kreatywność, profesjonalizm, doświadczenie.
KREATORZY!
Oni zajmą się Twoim eventem. Ty pozwól im działać.


Więcej: www.na-czasie.plforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism