konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Hilton Garden Inn w Polsce

W Rzeszowie zostanie uruchomiony pierwszy w Polsce hotel sieci Hilton Garden Inn. Otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2008 roku. Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów będzie częścią kompleksu handlowo- rozrywkowo- biurowego Millennium Hall.

Na centrum złoży się m.in. 180 sklepów oraz restauracje, zaplecze konferencyjne i koncertowe oraz multipleks. Będzie to największe centrum tego typu w regionie. - Jako że jesteśmy pierwszą międzynarodową siecią hoteli w Rzeszowie, spodziewamy się bardzo pozytywnego przyjęcia ze strony osób podróżujących lokalnie oraz po całym świecie. Po udanym otwarciu pierwszego hotelu Hilton w Warszawie wiosną tego roku, przekonaliśmy się, że istnieje w Polskich miastach znaczne zapotrzebowanie na wysokiej jakości hotele w przystępnych cenach - powiedział Wolfgang Neumann, Prezydent Hilton Hotels na Europę. Neumann zwrócił też uwagę, że liczne zabytki oraz rozwój ekonomiczny wraz ze strategicznym położeniem miasta sprawiły, że Rzeszów był oczywistą lokalizacją dla hotelu sieci Hilton Garden Inn. Poza tym dodał, że są tu doskonałe połączenia kolejowe oraz lotnicze z innymi miastami Polski, a także Ukrainą, Niemcami i resztą Europy Zachodniej.


W rzeszowskim Hilton Garden Inn znajdą się 102 pokoje. Hotel będzie się znajdował w strefie biurowej Millennium Hall. W obiekcie znajdzie się centrum fitness, restauracja, bar, sale konferencyjne. Goście hotelu będą mogli korzystać z darmowego parkingu. - Powstanie Hilton Garden Inn Rzeszów, kolejnego hotelu w europejskiej gałęzi naszej sieci wskazuje na zapotrzebowanie na wysokiej jakości pokoje hotelowe - poinformował Adrian Kurre, Wiceprezydent ds. Zarządzania Marką Hilton Garden Inn. Zamierzamy oferować gościom pełny pakiet usług, wysoką jakość obsługi oraz udogodnienia takie jak łóżko Garden Sleep System, fotel Mirra oraz darmowy bezprzewodowy Internet i całodobowe centrum biznesowe - dodał Adrian Kurre.


Planowane otwarcia tworzą znakomity klimat do szybkiego rozwoju ekonomicznego zarówno Rzeszowa jak i całego regionu. - Jesteśmy dumni, że tak prestiżowa sieć hoteli zdecydowała się podpisać swoją pierwszą umowę w Polsce właśnie z nami. Jest to bardzo ważny projekt, dzięki któremu przyciągniemy do Rzeszowa biznesmenów i turystów. Marka Hilton Garden Inn jest rozpoznawalna na całym świecie i bardzo się cieszymy, że pojawiła się w południowej Polsce. Jednocześnie jestem przekonany, że otwarcie Hilton Grden Inn Rzeszów będzie wielkim sukcesem - powiedział Bogdan Pawłowski, jeden z inwestorów Millennium Hall.


W marcu tego roku miało miejsce otwarcie pierwszego hotelu Hilton w Polsce, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre. Korporacja ma obecnie w Europie trzy hotele Hilton Grden Inn - Hilton Garden Inn Florence Novoli; Hilton Garden Inn Rome Airport; Hilton Garden Inn Stuttgart - a niedawno ogłosiła zamiar otwarcia kolejnych pięciu, w tym rzeszowskiego, w ciągu najbliższych dwóch lat.


Hilton Hotel Corporation jest wiodącą korporacją hotelową na świecie. W jej ramach znajduje się 2,8 tys. hoteli oraz 480 tys. pokoi, które funkcjonują w 76 krajach.

źródło: horeca.pl 18.09.2007

 

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism