konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Homary na Remadays

Tegoroczne targi Remadays stały pod zanakiem marketingu hotelowego.
260 firm z Polski, Belgii, Włoch, Niemiec oraz Czech, blisko 10 tys. zwiedzających to dane dotyczące II Międzynarodowych Dni Marketingu i Reklamy Remadays. Swoje oferty zaprezentowały głównie     agencje ATL i BTL, producenci i sprzedawcy upominków reklamowych oraz firmy poligraficzne i drukarnie. Wśród wystawców znalazły się również podmioty związane z branżą MICE, m.in. Forsali Yachting Incentive Travel, Jet Events, Horizon Travel, Infrared i Centroom.
- Spodziewaliśmy się większej liczby zwiedzających. Wśród osób, które odwiedziły nasze stoisko, było kilku zainteresowanych organizacją eventów. Nawiązaliśmy również kontakty z agencją eventową z Ukrainy, która była zainteresowana naszą działalnością oraz możliwością współpracy dotyczącej wymiany bazy artystów czy hoteli – mówi Łukasz Kruk z agencji Jet Events.
Podczas targów odbyła się również Akademia Briefu, zorganizowana przez miesięcznik „Brief”. W czasie trzech dni uczestnicy Akademii mogli m.in. dowiedzieć się o nowoczesnych rozwiązaniach w marketingu. Szczególnie dużo miejsca poświęcono monitoringowi mediów i marketingowi internetowemu.

Imprezą towarzyszącą targom była I Konferencja „HoMar – Marketing Usług Hotelarskich”, zorganizowana przez Hotel & Restaurant Academy.
Szczególnie duże zainteresowanie wzbudziła prezentacja Tomasza Dowigiałło z hotelu Anders w Starych Jabłonkach, który przedstawił wykorzystanie event marketingu w hotelach, jako narzędzia promocji. Wydarzeniem, które zostało zorganizowane w Starych Jabłonkach  był Puchar Świata w Siatkówce Plażowej. 100 tys. widzów oglądających turniej na trybunach, udział 212 dziennikarzy z całego świata, transmisja telewizyjna z Jabłonek w 56 krajach, 31 mln widzów przed telewizorami to efekt wydarzenia. - Zorganizowanie tak medialnego eventu wpłynęło przede wszystkim na promocję Polski, Mazur, a także naszego hotelu, czego efektem był wzrost obłożenia w ciągu dwóch lat o 8 % - mówi Tomasz Dowgiałło.
O programach lojalnościowych w hotelach mówił Jacek Piasta, doradca hotelowy.
- Lojalność wobec marki buduje się poprzez działanie na emocje i jest to proces, który trwa latami – podkreślał Piasta- Istotna w usługach hotelarskich i konferencyjnych jest ich jakość, na którą składają się zarówno czynniki materialne, jak wyposażenie sal, catering czy pokoje hotelowe, ale również niematerialne, tj. profesjonalny personel zorientowany na klienta - - podkreślał w swoim wystąpieniu Jerzy Wróbel, konsultant w Hotel & Restaurant Academy. O roli, znaczeniu oraz perspektywach rozwoju portali rezerwacyjnych w Polsce i na świecie mówili m.in. Dariusz Pałęcki z Polish Travel Quo Vadis oraz Jacek Giżejewski z Horizont Travel.
Konferencji towarzyszyło wręczenie nagród „HoMar Confero” za skuteczny marketing w roku 2005. Pierwszą nagrodę otrzymał hotel Anders w Starych Jablonkach.forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism