konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Nowy hotel w Krynicy Zdroju

Hotelarska baza Krynicy-Zdroju powiększyła się o kolejny nowoczesny obiekt. W centrum uzdrowiska "wyrósł" hotel Renesans, do którego powstania przyczyniła się spółka Galicjanka II Q w Powroźniku.

Uroczystość otwarcia obiektu połączono z obchodami jubileuszu 10-lecia Galicjanki. W sobotę zaproszeni goście - gospodarze Krynicy-Zdroju, Muszyny, Piwnicznej-Zdroju, Starego Sącza i innych gmin, jak również przedstawiciele firm czy przedsiębiorstw współpracujących z Galicjanką - mieli, jako jedni z pierwszych, okazję zobaczyć obiekt o standardzie równym hotelom czterogwiazdkowym. Poświęcił go ks. dziekan Bogusław Skotarek, proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP. Przekazał prezesowi spółki również specjalne błogosławieństwo papieża Benedykta XVI.

Blisko 10 lat temu Galicjanka II Q kupiła od prywatnej osoby pensjonat Renesans, który powstał w 1934 roku. Modernizacja starego budynku była żmudna. Do niego dobudowano nowe skrzydło. Dziś znajdują się w nim restauracja, pub, kawiarnia oraz dwupoziomowe parkingi.

- Oddajemy do użytku nowoczesny obiekt, który z pewnością takim będzie w przyszłości - mówi Andrzej Mąka, dyrektor hotelu. - Może on przyjąć do 150 gości. Hotel liczy 50 pokoi, 8 apartamentów. Osobie, która zechce się u nas zatrzymać gwarantujemy wygodę i komfort wypoczynku. Postawiliśmy na nowinki informatyczne. Zadbaliśmy o klimat, jaki budynek miał w czasach swojej świetności. Atutem hotelu jest również jego położenie. Hotel przyjmie pierwszych gości w okresie sylwestrowo-noworocznym. Wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane.

Prezes Galicjanki Ryszard Potoniec nie ukrywa, że zamierza budować następne hotele w Krynicy i okolicy.

Radości z otwarcia kolejnego nowoczesnego hotelu nie krył burmistrz uzdrowiska Emil Bodziony.

- Boom inwestycyjny na tego typu obiekty o wysokim standardzie zaczął się w 2003 roku i trwa do tej pory - przyznaje Bodziony. - To mnie, jako gospodarza uzdrowiska, oczywiście bardzo cieszy. Oznacza bowiem, że zainteresowanie inwestorów tego typu przedsięwzięciami jest bardzo duże. Krynica potrzebuje miejsc dla gości, których jest u nas coraz więcej.

Sobotni jubileusz był okazją do uhonorowania przez założyciela Galicjanki kilkudziesięciu osób, firm, przedstawicieli banków współpracujących ze spółką za promowanie jej na rynku. Wyróżnieni otrzymali specjalne grawertony, medale i dyplomy uznania. Podziękowania za długoletnią współprace otrzymali również burmistrzowie Krynicy-Zdroju, Piwnicznej-Zdroju, Muszyny i Starego Sącza.

Źródło: Dziennik Polski Nowosądeckiforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism