konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

Hotel Stary – najpiękniejsze wnętrze hotelowe Europy!

W konkursie Prix Villegiature, w kategorii „Najlepszej architektury wnętrza hotelowego w Europie 2007”, zwyciężył Hotel Stary z Krakowa. Zabytkowy obiekt grupy hotelowej Likus. Hotele i restauracje pokonał w finale wyselekcjonowane, najpiękniejsze hotele w Europie.
Po raz pierwszy w historii konkursu nagrodzono hotel w Polsce.

Wieczorem 22 października 2007 roku, w reprezentacyjnych salonach Park Hyatt Paris Vendôme w Paryżu, przyznano - po raz piąty w historii - prestiżowe nagrody Villegiature 2007.
Zgodnie z tradycją konkursową, dyrektorzy trzech renomowanych hoteli oraz grupa 20 dziennikarzy wiodących światowych mediów wybierali najpiękniejsze hotele Starego Kontynentu. Jury w składzie: Ezio Indiani z hotelu Principe di Savoia w Mediolanie, Jacqueline Secchi z hotelu Baltimore w Paryżu, Alain Aster, z hotelu Raphael w Paryżu, wraz z jurorami-dziennikarzami uznali, że w kategorii „Najlepszej architektury wnętrza hotelowego w Europie 2007” („Meilleure architecture intérieure d’hôtel en Europe 2007”) zwyciężył Hotel Stary z Krakowa.
Krakowski obiekt pokonał znakomitą konkurencję. Po kilku etapach selekcji w ścisłym finale stanęło w szranki sześć starannie wybranych hoteli. Konkurentami Starego były: Pand Hotel z Brugii, paryski Fouquet, Château Les Crayères z Reims, Monte Carlo Bay Hotel & Resorts z Monako oraz budapesztański New York Palace.
Dotychczas żaden polski hotel nie został nagrodzony w konkursie Villegiature. Dwa lata temu krakowski Copernicus, również hotel braci Likus, był nominowany do ścisłego finału, lecz przegrał z hotelem w Amsterdamie.
Uroczystość odbyła się, tradycyjnie, w obecności towarzyskiej elity Paryża, członków korpusu dyplomatycznego, świetnych architektów, artystów, wydawców, ludzi świata mediów oraz właścicieli luksusowych sieci hotelarskich. Nagrodę dla Starego odebrała Katarzyna Likus.
Otwarty wiosną 2006 roku Hotel Stary, położony 20 metrów od krakowskiego Rynku, mieści się, podobnie jak wszystkie hotele sieci, w budynku zabytkowym. Jest idealnym połączeniem wieków tradycji i najwyższych standardów hotelarskich XXI wieku.

Stary jest jednym z kilku obiektów sieci grupy Likus. Hotele i restauracje. Należą do niej Copernicus (jedyny w Polsce hotel zrzeszony w ekskluzywnej sieci Relais et Châteaux), najstarszy w Krakowie Hotel pod Różą, legendarny katowicki Hotel Monopol oraz, doprowadzany właśnie pieczołowicie do stanu przedwojennej świetności i uroczystego otwarcia w 2008 roku, kolejny Monopol, nieopodal wrocławskiego Rynku. 

Więcej wiadomości o Hotelu Starym na stronach internetowych: www.hotel.com.plforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism