konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie 

W trzy dni dookoła świata, czyli nowe Warszawskie Targi Turystyczne PORDÓŻE
 
Na stołecznym Stadionie Narodowym w dniach 16-18 listopada br. odbędą się nowe Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE. Organizatorem jest spółka targowa Murator EXPO. Partnerem wydarzenia – miesięcznik „Podróże”.


 
Targi turystyczne w nowej formule
Podróżuj aktywnie – to hasło, które inspirowało nas przy tworzeniu formuły targów. Wakacyjne podróże nie mogą być nudne i bezbarwne – to okazja do aktywności - uprawiania sportów, zabawy, relaksu oraz poznawania nowych miejsc – ich historii i kultury. Chcemy promować wśród Polaków turystykę krajową i zagraniczną nie tylko przez prezentację miejsc i ich atrakcji ale przede wszystkim pokazując ciekawe formy aktywnego poznawania świata. Dlatego nasze targi tętnić będą życiem dzięki dziesiątkom pokazów i prezentacji inspirujących do uprawiania aktywnej turystyki – mówi Jacek Oryl, prezes zarządu Murator EXPO.
Do grona wystawców targów, które odbędą się w Galerii Biznesowej Stadionu Narodowego zaproszone zostały zagraniczne ośrodki promocji krajów i regionów oraz polskie regiony, biura podróży z ofertą zagraniczną i krajową, organizatorzy podroży dla aktywnych, hotele, ośrodki SPA, organizatorzy wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych dla firm, operatorzy usług agroturystycznych, firmy z ofertą zielonych szkół, ofertą turystyczną dla dzieci i seniorów. A także: przewoźnicy, producenci i dystrybutorzy odzieży i sprzętu sportowo-turystycznego, elektroniki turystycznej, wydawcy literatury turystycznej: przygodowej, dokumentalnej, przewodników i map oraz media.
Z formułą targów korespondować będzie niestandardowa organizacja przestrzeni wystawienniczej – pomiędzy stoiskami wystawców znajdować się będą miejsca demonstracyjne sprzętu sportowego i innych form aktywności turystycznych.
Ważnym ogniwem targów będą eksperci – znani podróżnicy, a także miłośnicy różnorodnych dyscyplin sportowych jak sporty wodne, sporty zimowe, wędkarstwo, wspinaczka górska, speleologia, kolarstwo górskie i treckingowe czy nordic walking. Podróżnicy i sportowcy – na wielu spotkaniach – dzielić się będą wiedzą, doświadczeniem i pasją, zachęcając w ten sposób gości targów do aktywnego spędzania ich urlopów w kraju i zagranicą. 
Wśród wydarzeń Warszawskich Targów Turystycznych wiele zorganizowanych będzie przez redakcję miesięcznika „Podróże”. Współpracownicy i goście redakcji przedstawiać będą zalety znanych a także nieodkrytych jeszcze destynacji. Targi będą też miejscem rozstrzygnięcia plebiscytu „Skarby Podróży” prowadzonego od kwietnia br. roku na łamach miesięcznika. Każdy gość targów, kupując bilet wstępu, otrzyma aktualny numer miesięcznika „Podróże” z wyczerpującymi informacjami na temat targów.
Podczas targów zwiedzający będą mieli oczywiście możliwość kupna prezentowanych przez wystawców ofert wyjazdów zimowych, noworocznych czy wakacyjnych. Listopad to również czas planowania wyjazdów egzotycznych, których również nie zabraknie podczas tegorocznej imprezy. 
 
PODRÓŻE dla Małych
Celem organizatorów jest by premierowe Warszawskie Targi Turystyczne były wielkim świętem Dorosłych i... Małych Podróżników. Wiele dziać się będzie wokół promocji różnorodnych form aktywnej turystyki i rekreacji wśród dzieci i młodzieży. 
Zaplanowane zostały strefy zabaw, spotkań i warsztatów. W programie wydarzeń targowych dla dzieci i młodzieży nie zabraknie: budzących pasje spotkań ze znanymi polskimi podróżnikami, wyjątkowych lekcji geografii, przyrody i historii odkrywających tajniki dalekich krajów i różnorodnych kultur, pokazów filmów i zdjęć z egzotycznych wypraw, warsztatów ekologicznych, targowych gier i zabaw oraz konkursów 
z atrakcyjnymi z nagrodami. Najmłodsi goście będą mogli ponadto spędzić czas 
w kąciku zabaw (targowym przedszkolu) pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Wydarzenia dziecięce w piątek zaplanowane są przede wszystkim z myślą o zorganizowanych grupach dzieci i młodzieży. W weekend z myślą o dzieciach i młodzieży w towarzystwie rodziców i opiekunów. Miłośnikom rodzinnych wakacji m.in. Ania i Tom Alboth (Rodzina bez Granic) czy Anna i Krzysztof Kobusowie opowiedzą o swoich doświadczeniach podróżowaniu z dziećmi oraz doradzą jak bezpiecznie zabierać na wyprawy swoje pociechy.
 
Wyjątkowe miejsce
Stadion Narodowy w Warszawie to obecnie najnowocześniejszy stadion sportowy w Europie, zaprojektowany tak, by pełnił rolę nie tylko stadionu piłkarskiego ale również wielkiego centrum kongresowo-wystawienniczego i hali widowiskowej. Znakomicie położony w bezpośredniej bliskości centrum Warszawy z dogodną komunikacją ze wszystkimi jej rejonami, dworcami oraz lotniskiem. 
Powierzchnia, która zostanie wykorzystana do organizacji Targów PODRÓŻE to Centrum Kongresowe i Galeria, które znajdują się we frontowej części stadionu (usytuowanej od strony ul. Zielenieckiej). Do dyspozycji wystawców jest ponad 8 000 m2 powierzchni o wysokim standardzie, z kilkunastoma salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić 1 700 osób. Te nowoczesne, świetnie wyposażone wnętrza posiadają infrastrukturę techniczną (szatnie, punkty gastronomiczne, toalety) mogącą obsługiwać blisko 60 000 publiczność.
 
Warszawskie Targi Książki czynne będą w dniach 16-18 listopada.
Piątek, 16 listopada – 10.00-17.00
Sobota, 17 listopada – 10.00-17.00
Niedziela, 18 listopada – 10.00-17.00
 
Zapraszamy!
 
Kontakt
 
Małgorzata Cholewa
Koordynator Projektu
e-mail: mcholewa@muratorexpo.pl
tel. 22 829 66 74
tel. kom. 668 544 533
 
Kinga Pisarzewska
Specjalista ds. sprzedaży 
e-mail: kpisarzewska@muratorexpo.pl
tel. 22 829 66 76
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism