konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie 
 
Najlepsi mówcy w Polsce przyjadą do Warszawy, by zaprezentować swoje umiejętności i zainspirować środowisko biznesowe do ciekawych i porywających przemówień. 28 września w Bibliotece Narodowej odbędzie się II edycja Festiwalu Inspiracji. 

Podczas Festiwalu zawodowi mówcy pokażą, jak właściwie przygotować się do wystąpienia, jak używać historii, jak motywować, jak sprzedawać i być zapamiętanym, jak nie dać się pokonać tremie i jak mówić, by trafić do każdego słuchacza. Festiwal skierowany jest głównie do managerów odpowiedzialnych za komunikacją, pracowników kadr, organizatorów konferencji, eventów firmowych dla kadry menadżerskiej oraz handlowców. Będą oni mogli podpatrzeć, jak przemawiają najlepsi. - Do uczestnictwa zaproszeni są jednak wszyscy. Skuteczne i interesujące przemawianie to umiejętność, która przyda się każdemu, np. podczas wznoszenia toastu podczas wesela, czy przed gronem kluczowych klientów – tłumaczy Jerzy Zientkowski, organizator Festiwalu Inspiracji. 
W zeszłorocznej edycji Festiwalu Inspiracji wzięło udział ponad 200 uczestników - szefowie i właściciele firm, menadżerowie odpowiedzialni za komunikację, marketing, PR, sprzedaż, zasoby ludzkie i organizacje eventów. - Festiwal spełnił swoją funkcję i zainspirował do rozwoju oraz pracy nad swoją prezentacją. Uczestnicy nauczyli się również jak „przełamywać lody” na konferencjach i  mikserach biznesowych, budując w ten sposób szeroką sieć kontaktów biznesowych. Sesje networkingowe odbędą się również podczas tegorocznego Festiwalu – dodaje Grzegorz Turniak, przewodniczący Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. 
 
Najlepsi z najlepszych 
Wśród tegorocznych prelegentów znaleźli się najwięksi eksperci w dziedzinie prezentacji oraz pasjonaci nowych idei biznesowych - Dariusz Milczarek, Robert Krool, Robert Noworolski, Jacek Walkiewicz, Grzegorz Turniak, Robert Jasiński, Romeo Grzębowski, czy też Jerzy Zientkowski. W swoich wystąpieniach podejmą oni m.in. takie tematy jak osiąganie osobistego mistrzostwa, wyławiania talentów, budowanie zwycięskich zespołów, czy też umiejętność widzenia szczegółów, pomijania tego co nieistotne i odkrywania okazji.

Prelegenci i tematy przemów:
- Dariusz Milczarek – „Nie rozsypuj swoich cukierków w holu”
- Robert Krool – „Be heard”
- Robert Noworolski - " Mechanika zysku i szczęścia – praktyczne wskazówki"
- Jacek Walkiewicz – „O ważności uważności”
- Grzegorz Turniak – „Talent we mgle”
- Robert Jasiński – „Mistrzostwo Osobiste, czyli słów kilka o ciągłej drodze”
- Romeo Grzębowski – „Budowanie zwycięskich zespołów w sporcie i biznesie”
- Jerzy Zientkowski – „Matematyka przemówień”
 
Organizatorzy i patroni: Organizatorem Festiwalu Inspiracji jest Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców oraz Speakerslair. Festiwalem Inspiracji swoim patronatem objął Klub Integracji Europejskiej, Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Patronami medialnymi są Harvard Business Review, Network Magazyn, proto.pl, nf.pl, konferencje.pl, treco.pl, knowbox.pl oraz konferencje.com
Złotym sponsorem Festiwalu Inspiracji jest firma FilmKwadrat, która przygotuje reportaż filmowy z wydarzenia. 
Termin Konferencji „Festiwal Inspiracji”: 28 września 2012, godz. 9:00 – 17:30 
Miejsce: Gmach główny Biblioteki Narodowej w Warszawie, al. Niepodległości 213, 02-086 Warszawa

***
Dzień po konferencji „Festiwal Inspiracji”, 29 września w Yerbaciarnii Terere (ul. Bartosiewicza 11, Warszawa) odbędzie się szkolenie pt. Jak stworzyć lepszą prezentację biznesową. Uczestnicy dowiedzą się m.in. na co czeka widownia, jaki jest cel prezentacji oraz jak zbudować dobrą historię. Nowopoznane umiejętności będą mogli przećwiczyć również praktyce. forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism