konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie  
Przepis na udany event na Targach Event 2012
 
Niebanalne pomysły na niezapomniane eventy i szereg produktów, usług czy rozwiązań potrzebnych do organizacji różnorodnych imprez – to wszystko zostanie zaprezentowane podczas tegorocznych Targów Event 2012. To jedyne w Polsce wydarzenie tego typu, które w całości jest dedykowane przedstawicielom branży eventowej. Będzie dla nich okazją do zdobycia cennej wiedzy na temat rozwijającego się w Polsce rynku wydarzeniowego, zweryfikowania aktualnych trendów i nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Oprócz kompleksowej oferty produktów i usług, podczas targów nie zabraknie też spektakularnych pokazów atrakcji eventowych, które wzbogacą i ożywią niemal każde wydarzenie. IV Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów odbędą się w dniach 3-4 października w centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 54c w Warszawie. 
 
- Targi Event 2012 już na stałe wpisały się w kalendarz każdego event managera, niezależnie od tego, czy pracuje w dużej korporacji, czy agencji. Stanowią niezastąpioną skarbnicę wiedzy i pomysłów na event, który ma szansę zaskoczyć uczestników i na długo pozostać w ich pamięci.  Poza bogatą ofertą pełną nowinek technologicznych Targi Event zapewniają też bogaty program wydarzeń i konferencji, które poruszą najbardziej aktualne zagadnienia na rynku. Nic dziwnego, że co roku impreza ta gromadzi liczne grono branżowych zwiedzających. Przyjeżdżają tu bowiem przedstawiciele świata marketingu, eventów i PR w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań eventowych oraz dostawców różnorodnych produktów i usług. Dla wystawców to znakomita okazja, by przedstawić samym zainteresowanym najbardziej aktualną ofertę na rynku eventowym, nawiązać cenne kontakty handlowe i w efekcie pozyskać nowych klientów. Zachęcamy więc firmy do zapewnienia sobie stoiska podczas imprezy. Tym bardziej, że tylko do końca lipca na wystawców czeka specjalna oferta – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska, organizatora Targów Event. 
 
 
Źródło pomysłów na dobry event
Co roku na Targach Event swoje kompleksowe oferty oraz gotowe rozwiązania służące przygotowaniu udanego eventu prezentuje ponad 1oo wystawców. Również tym razem będą obecni podczas imprezy, by inspirować zwiedzających do organizacji nietuzinkowych wydarzeń. Na stoiskach przedstawione zostaną propozycje obiektów eventowych, hotelowych i konferencyjnych. Wystawiać się będą również hale targowe, widowiskowe, stadiony i centa rozrywki. Nie zabraknie również sprzętu technicznego, w tym nowinki technologiczne, multimediów, oświetlenia i scenografii. Tegoroczna edycja targów event przedstawi jeszcze więcej pomysłów i ofert grup i agencji artystycznych, firm zajmujących się dostarczaniem atrakcji eventowych, a także usług cateringowych i barmańskich, agencji fotograficznych, tłumaczy, modelek i hostess. Na stoiskach zaprezentują się też firmy świadczące usługi w zakresie bezpieczeństwa i porządku, w tym ochrony imprez i oprawy medycznej. Co więcej, Targi Event dla przedstawicieli branży stanowić będą aktualny przegląd najciekawszych form reklamy. Pojawią się tu bowiem propozycje nieszablonowych produkcji BTL, jak flagi czy reklama pneumatyczna oraz oferty różnorodnych gadżetów, które można wykorzystać przy okazji eventów. 
 
Z myślą o współpracy
Targi Event to platforma biznesowa, która sprzyja nawiązywaniu kontaktów handlowych między podwykonawcami i organizatorami różnego rodzaju wydarzeń. Wystawcy mogą w jednym miejscu i czasie przedstawić swoje propozycje przedstawicielom agencji eventowych, reklamowych i PR-owych, którzy na targach będą poszukiwać pomysłów na różnorodne wydarzenia, a także podwykonawców do realizacji różnorodnych usług. Z ofertą prezentowaną na stoiskach chętnie zapoznawać się będą również organizatorzy targów, zjazdów, konwentów i kongresów, a także wydarzeń sportowych, politycznych czy kulturalnych. Nie zabraknie też event managerów korporacji i dużych firm, przedstawicieli samorządów, odpowiedzialnych za przygotowanie imprez w miastach, gminach i dzielnicach, a także agencji zajmujących się kompleksową organizacją wesel. 

Szczegóły: www.targievent.pl forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism