konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie IV charytatywna kolacja „SMAKI DOBRA” 2012 w hotelu Sheraton w Warszawie za nami. 

 
W sobotę, 17 listopada 2012 roku, w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się IV charytatywna kolacja Fundacji ORIMARI i sieci Starwood Hotels & Resorts „SMAKI DOBRA”. Punktem kulminacyjnym wydarzenia była tradycyjnie już aukcja sześciu smakowitych perełek kulinarnych przygotowanych przez szefów kuchni sześciu pięciogwiazdkowych hoteli z całej Polski. Dochód z imprezy, który wyniósł 409.000 zł., przeznaczony zostanie na Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie.
Wydarzenie w wyjątkowy sposób poprowadzili – Dorota Wellman oraz Piotr Gąsowski, a uświetnił je wspaniały występ znanego na całym świecie zespołu trzech polskich akordeonistów MOTION TRIO. 
Na wydarzeniu pojawiło się wielu znakomitych gości,  a wśród nich m.in.: Kinga Rusin, Piotr Rubik z żoną, Martyna Wojciechowska. 
 
„SMAKI DOBRA 2012”, to czwarta już edycja charytatywnej kolacji, która jest pierwszym tego rodzaju wydarzeniem kulinarnym w Polsce organizowanym cyklicznie, raz w roku. Punktem kulminacyjnym kolacji była licytacja perełek kulinarnych przygotowanych przez 
6 szefów kuchni pięciogwiazdkowych hoteli, z sieci Starwood Hotels & Resorts (Bristol, The Westin Warsaw oraz hoteli Sheraton z Warszawy, Krakowa, Poznania i Sopotu). 
Największa kwota za kulinarną perełkę, jaką udało się tego wieczoru osiągnąć, wyniosła 37.000 zł, a jej autorem był Krystian Szopka– szef kuchni hotelu Sheraton Poznan.
 
Cztery smaki polskiej wołowiny w jesiennej odsłonie 
 
- Galaretka z ogonów wołowych z kiszonymi wielkopolskimi zielonkami i smażonym szpikiem 
- Consommé wołowe o smaku ziemniaka z ogniska, podane z pszennym podpłomykiem i smardzami 
- Marynowany w trawie żubrowej stek z polędwicy wołowej, podany w towarzystwie purée z pasternaku i kasztanów z sosem cielęcym i leżakującą 5 lat nalewką wiśniową 
- Duszone policzki wołowe z wędzonymi pomidorami malinowymi marynowanymi w oleju z góry św. Wawrzyńca 
 
Wieczór uświetnił występ Motion Trio, który jest ewenementem na europejskim i światowym rynku muzycznym. Mówią o sobie, że równie dobrze czują się występując w salach koncertowych, jak i na ulicy. Tych sal koncertowych w ponad szesnastoletniej karierze zespołu było wiele. Wśród nich m.in.: Carnegie Hall w Nowym Yorku, Konzerthaus w Wiedniu, Barbician Centre w Londynie, Skirball Performing Art Centre w Los Angeles. Występowali w 35 krajach świata na wszystkich kontynentach, równocześnie współpracując z takimi gigantami, jak: Krzysztof Penderecki, Bobby McFerrin, Leszek Możdzer, Michael Nyman, Tomasz Stańko, Michał Urbaniak oraz wielkimi orkiestrami symfonicznymi z całego świata. Na swoim koncie mają osiem płyt. 
 
Tego wieczoru, podczas części nieoficjalnej kolacji, wystąpił również jeden z najzdolniejszych wokalistów młodego pokolenia Rafał Brzozowski. Finalista programu ‘The voice of Poland”, którego utwór „Tak blisko” stał się przebojem tegorocznego lata. 
 
Partnerami tego wyjątkowego wieczoru byli: Starwood Hotels & Resorts, Sunreef Yachts, Alior Bank, La Pandolfa, Akordeonus
Patron medialny: Zwierciadło
 
 
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism