konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieHotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie zwycięzcą Spa Prestige Awards

 

Zakończyła się kolejna, siódma już edycja prestiżowego plebiscytu Spa Prestige Awards. Klienci i sympatycy spa & wellness wybrali najlepsze obiekty. W kategorii Najlepszy Hotel Spa zwyciężył hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Ostródzie.

Walka o pierwsze miejsce w najważniejszej kategorii − najlepszych hoteli spa w 2012 roku − była bardzo wyrównana. Pierwszy obiekt uzyskał 7,54 proc. głosów, kolejne 7,42 proc. i 7,3 proc. Najlepszym hotelem spa został hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Ostródzie, drugie miejsce przypadło Arce Medical Spa Hotel**** w Kołobrzegu, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Malinowy Zdrój Hotel**** Medical Spa w Solcu Zdroju.

Najlepsze obiekty hotelarskie o profilu spa oraz day spa walczyły w 10 kategoriach. Poza najlepszym hotelem spa wybrano również najlepszy resort spa – pierwsze miejsce dla Malinowego Dworu Hotel**** Medical Spa w Świeradowie Zdroju; najlepszą destynację spa – hotel Leda Spa**** w Kołobrzegu; najlepsze medi spa – Malinowy Zdrój Hotel**** w Solcu Zdroju; najlepsze kosmetyczne med. spa – hotel Royal Balic 4* Luxury Boutique w Ustce; najlepsze femi spa – hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Ostródzie; najlepsze ślubne spa – Mera Spa Hotel w Sopocie; najlepsze konferencyjne spa – Arka Medical Spa Hotel**** w Kołobrzegu; najlepsze holistyczne spa – Pensjonat Afrodyta Spa w Ośnie Lubuskim; najlepsze spa dla mężczyzn – hotel Spa Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju; najlepsze baby spa – hotel Lubicz Wellness & SPA w Ustce; najlepsze day spa – Instytut Glamour w Przeźmierowie. 

Faworytami plebiscytu Spa Prestige Awards 2012 były hotele należące do grupy obiektów dr Ireny Eris – w roku 2011 najlepszym hotelem był obiekt z Krynicy Zdroju, w latach 2010 i 2009 roku hotel w Ostródzie zajął drugie miejsce. Świadczy to o wysokiej pozycji marki nie tylko jako producenta kosmetyków, ale również na rynku usług hotelarskich związanych z branżą spa & wellness. 

Wręczenie nagród dla zwycięskich obiektów odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych Na Styku Kultur w Łodzi już w lutym.

Osoby, które oddały głos na swój ulubiony obiekt, wzięły udział w losowaniu wielu wartościowych nagród, w tym weekendowego wyjazdu do jednego z hoteli spa – informacje o wygranej dotrą do laureatów drogą mailową najpóźniej 30 stycznia. 

Organizatorami siódmej edycji plebiscytu Spa Prestige Award są portal Spa-Info oraz magazyn „Eden”. Sponsorami nagród w konkursie są XIX Międzynarodowe Targi Turystyczne Na Styku Kultur, laboratorium kosmetyczne Norel Dr Wilsz, Eye Slices Professional, Collagen, Revitalash oraz Ismile. 

 

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism