konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkiePonad 186 tys. zwiedzających w MT Polska w 2012 roku

 

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie od stycznia do grudnia 2012 roku odwiedziło ponad 186 tys. zwiedzających. W tym okresie na terenie obiektu odbyło się 260 różnorodnych wydarzeń, z czego 25 stanowiły imprezy targowe, które gromadzą zazwyczaj tysiące osób, a ponad 160 - konferencje, seminaria, kongresy i szkolenia. Dodatkowo w centrum zorganizowano też przeszło 70 różnych eventów, konkursów, koncertów i pokazów. W kalendarzu MT Polska na 2013 rok pojawiło się już 25 dużych imprez wystawienniczych, w tym trzy nowe przedsięwzięcia. 

- MT Polska to obiekt wszechstronny, dostosowany w pełni do organizacji różnorodnych wydarzeń. Jak co roku odbyło się tu wiele konferencji i kongresów, a także duże imprezy targowe. Wśród nich nie zabrakło wydarzeń, które na stałe wpisały się już w grafik obiektu i premierowych inicjatyw z sukcesem rozpoczynających swoją historię. Pokazuje to, że cały czas cieszymy się ogromnym zaufaniem ze strony aktualnych klientów i wciąż zyskujemy nowych partnerów, którzy decydują się zaufać naszym możliwościom i z nami organizować swoje imprezy. Na ten rok już mamy zarezerwowane terminy na ponad dwadzieścia imprez targowych. Po sukcesach wydarzeń, które organizowaliśmy w naszym centrum po raz pierwszy w 2012, mamy już pomysły na kolejne i będziemy je chcieli do końca roku zrealizować – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska. 

Przez dwanaście miesięcy minionego roku Centrum MT Polska gościło 25 różnych imprez wystawienniczych, zarówno branżowych, jak i nastawionych na klienta indywidualnego. Ogromnym zainteresowaniem w 2012 roku cieszyły się premierowe Targi Produktów Regionalnych „Regionalia” i organizowane równolegle, już po raz XVII, Targi Turystyki i Wypoczynku LATO, które zgromadziły ponad 25 tys. osób, głównie Warszawiaków. Wielu zwiedzających przyciągnęły również największe w Polsce wydarzenie dla branży HoReCa – EuroGastro, Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw, które w tym roku świętowały jubileusz 20-lecia, Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów, Targi Expo Sweet, a także imprezy dla profesjonalistów ze świata kosmetyki - Beauty Forum oraz Beauty Forum & Spa. Po raz kolejny z sukcesem zorganizowana została największa impreza targowa w całości dedykowana współpracy biznesowej na linii Polska-Chiny – China Expo Poland, a także Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event. Premierę miały natomiast Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4x4 OffRoad Show Poland i już od pierwszej edycji cieszyły się dużą popularnością. Dla miłośników motoryzacji atrakcją były również Targi Auto Nostalgia, podczas których prezentowano zabytkowe samochody. W Centrum MT Polska gościły też m.in. targi EuroLab, pierwsze Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej Crimelab, Hubertus Expo dla myśliwych i miłośników łowiectwa, Targi Przedszkolaka, Kids Biz i Rodzinne, Stacja Paliw, WorldHotel, Infrastruktura, ślubne Bridal Fashion, targi dla branży automatów sprzedających - Vending Poland i Organic Marketing Forum. Odbyły się także 163 konferencje, seminaria, kongresy i szkolenia oraz 72 różnego rodzaju eventy, wystawy, pokazy i konkursy. 

Na 2013 rok w Centrum MT Polska zarezerwowane zostały już terminy dla 25 dużych, kilkudniowych imprez targowych, które gromadzą tysiące zwiedzających. W kalendarzu pojawiły się też nowe inicjatywy. Po raz pierwszy zorganizowane zostaną Targi Sportu Samochodowego i Tuningu MotoSport & Tuning dla fanów szybkich samochodów, Targi Agroturystyka, które dopełnią ofertę Targów Regionalia o prezentację gospodarstw agroturystycznych stanowiących alternatywę do przeważającej dotychczas formy turystyki masowej oraz Targi Wyposażenia Archiwów, Muzeów, Bibliotek i Kancelarii Dziedzictwo 2013, jedyne tego typu wydarzenie w Polsce kierowane do osób z branży archiwów, bibliotek i muzeów i kancelarii.

Nowoczesne Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska położone jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Na miejsce można dostać się transportem własnym, a także środkami komunikacji miejskiej. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek, a w sąsiedztwie kursuje 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy oraz pociągi Kolei Mazowieckich i SKM ze Śródmieścia oraz Dworca Wschodniego.

 

 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism