konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkieStowarzyszenie Branży Eventowej informuje o wznowieniu rekrutacji na studium podyplomowe z zakresu Event Managementu organizowanych wraz z Wydziałem Zarządzanie Uniwersytetu Warszawskiego. 


 
Program studium powstał przy współpracy Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Stowarzyszenia Branży Eventowej. Podstawowym celem jest przekazanie szerokiej wiedzy dotyczącej Event Managementu czyli zarządzania projektami eventowymi.  Cykl edukacyjny będzie się składał z dwóch semestrów a zjazdy dla studentów będą odbywały się przeciętnie 1-2 razy w miesiącu, w soboty i niedziele.
 
„ Podnoszenie kwalifikacji osób związanych zawodowo z branżą czy ugruntowanie i popularyzacja zawodu Event Managera to dwa z głównych celów statutowych SBE. Projekt Studium Event Management to pierwsze w Polsce studium podyplomowe z zakresu tematyki eventowej. Oprócz silnej kadry UW udział w projekcie potwierdzili eksperci z branży MICE w Polsce. Ogromnie cieszy nas również zadeklarowana pomoc przy udziale w tym niezwykłym przedsięwzięciu praktyków z rynku brytyjskiego.” - deklaruje Anna Nowakowska, Kierownik Zespołu ds. Edukacji, Członek Zarządu SBE,
 
Wykłady prowadzone będą zarówno przez przedstawicieli branży eventowej: właścicieli agencji eventowych, osoby zarządzające obiektami eventowymi, specjalistów CSR oraz przez kadrę naukową Wydziału Zarządzania UW. Podzielą się oni swoją wiedzą zdobywaną przez wiele lat przy organizacji wydarzeń różnej skali w Polsce oraz za granicą. Swój udział potwierdzili m.in. : Katarzyna Pacholak (Visionhouse), Krzysztof Celuch (Prorektor WSTiR, Kierownik Poland Convention Bureau), Michał Czerwiński (Indreams, Prezes Zarządu SOIT), Michał Kozak (Dyrektor Zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** oraz Mazurkas Catering). A także  Paweł Lewicki (El Padre, pomysłodawca Konkursu Kreatywny w Branży Eventowej), który dodaje :  "Studium Podyplomowe z zakresu Event Managementu to zdecydowanie kolejny krok milowy w historii branży Event Marketingu w Polsce. To projekt, który w jednoznaczny sposób przypieczętuje dążenie branży do równouprawnienia w obszarze najwyższego biznesu. Uniwersytet Warszawski i Wydział Zarządzania to idealne miejsce do budowania nowej, lepszej przyszłości dla nas osób będących w branży od wielu lat, a przede wszystkim ludzi którzy poprzez zdobytą tu wiedzę będą stanowić o Event Marketingu w naszym kraju"

Poznaj wykładowców : http://sbe.org.pl/studium

Zajęcia będą się koncentrowały przede wszystkim na praktycznych aspektach zawodu event managera jednak z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami. Program studiów obejmuje m.in. następująca zagadnienia:
 
- Marketing/Komunikacja                
- Wstęp do prawa cywilnego/administracyjnego
- Zarządzanie projektami/procesowe
- Przywództwo i zarządzanie ludźmi
- Prawo w marketingu i eventach
- Public Relations/Sponsoring
- Wystąpienia publiczne /prezentacje
- Psychologia i socjologia w eventach                    
- Negocjacje/Analiza konkurencji
- Internet i social media w eventach
- Brief – od kreacji do ewaluacji
- Charakterystyka i rodzaje eventów                                 
- Event w strategii firmy
- Event jako narzędzie sprzedaży
- Event jako narzędzie HR
- Obiekty eventowe  - charakterystyka, wymagania, współpraca                      
- Scenotechnika: światło, dźwięk, multimedia, scenografie
- ROI w eventach
- Zarządzanie klientami/Account Management/Team Management
- Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe
- Kurs pierwszej pomocy
- CSR
- Organizacja Cateringu
- Warsztaty organizacji imprez
- Incentive travel jako efektywne narzędzie biznesoweInternet i social media w eventach
 
 
Ponadto odbywać się będą liczne spotkania i panele dyskusyjne z przedstawicielami różnych sektorów branży, podczas których uczestnicy studiów będą mogli nie tylko zaczerpnąć praktycznej wiedzy, ale również nawiązać bezpośrednie kontakty. 
 
Planowane są również sesje wyjazdowe do hoteli i innych obiektów eventowych, (na miejscu spotkanie z pracownikami i poznanie miejsc "od kuchni").
 
Studium skierowane jest zarówno do osób, które są zainteresowane pracą w zawodzie Event Managera jak i tych, które zajmują się już organizacją wydarzeń na co dzień i chciałyby usystematyzować i poszerzyć swoje kompetencje z tego zakresu. W szczególności zajęciami powinni zainteresować się pracownicy agencji eventowych, reklamowych i PR, firm HR, pracownicy korporacji, hoteli i obiektów eventowych, przedstawiciele administracji publicznej oraz właściciele małych i średnich przedsiębiorstw.
 
„Studium z Event Managementu to przede wszystkim praktyczny warsztat wiedzy, którą przekazywać będą ludzie bezpośredni z branżą związani. To jedyna okazja do zapoznania się z sektorem MICE od kuchni i zobaczenie go bez makijażu” – zaprasza Nowakowska.
 
W  jaki sposób się zgłosić i jakie są opłaty ? 
Aby dokonać zgłoszenia na studia należy złożyć wymagane dokumenty:
- odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych (licencjat/magister)
- podanie o przyjęcie na studium (wzór na stronie SBE – link)
- kserokopia dowodu osobistego
- 2 fotografie o formacie 35 x 45 mm
 
Punkt Rekrutacyjny WZ UW, 02-678 Warszawa, ul. Szturmowa 1/3
pon.-pt.: 10.00 - 18.00
sob.: 10.00 - 14.00
tel.: 022 55 34 100, 022 55 34 026
mail: zgloszenie@mail.wz.uw.edu.pl
 
Czesne: 6000 zł za 2 semestry (6200 zł płatne w 2 ratach lub 6400 zł płatne w 4 ratach)
 
Wszelkich informacji na temat rekrutacji udziela Stowarzyszenie Branży Eventowej: Anna Nowakowska, Kierownik Zespołu ds. Edukacji, Członek Zarządu SBE
 tel. 600 175 291 anna.nowakowska@sbe.org.pl 
 
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism