konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie 
Do końca lutego audyt hotelarski Złoty Standard z 20% rabatem
 
Jeszcze do końca lutego 2013 r. wszystkie hotele, które zgłoszą się do udziału w audycie hotelarskim Złoty Standard otrzymują 20% rabatu na tę usługę. Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata 50% wartości audytu do 5 marca 2013 roku. 
 
Audyt Złoty Standard to obiektywna, przeprowadzona przez ekspertów ocena jakości ponad 80 szczegółowych parametrów w kluczowych obszarach obsługi Klientów obiektu hotelarskiego takich jak: proces rejestracji, komunikacja w językach obcych, poziom przygotowania pokoi, poziom serwisu w restauracji oraz dostępność i atrakcyjność oferty promocyjnej i dodatkowej dla grup biznesowych, szkoleniowych i integracyjnych. Jest usługą doradczą i zarazem pierwszym krokiem do uzyskania świadczeń partnerskich programu Złoty Standard w obsłudze Gości – Hotele i Obiekty Hotelarskie.
 
Najważniejszą korzyścią z Audytu Złoty Standard jest dostarczenie menedżerowi branży hotelarskiej informacji kluczowych dla rozwoju jego obiektu obejmujących:
- ocenę pozycji obiektu na tle branży zakresie obsługi Gościa, infrastruktury obiektu, skuteczności prowadzonych działań promocyjno-informacyjnych oraz budowania potencjału organizacji,
- rekomendacje usprawnień oparte na danych zgromadzonych podczas audytu,
- przykłady dobrych praktyk zgromadzone w oparciu o doświadczenie obiektów modelowych w poszczególnych obszarach badania.
 
Obiekt, który uzyska w audycie łączną ocenę modelową we wszystkich badanych obszarach otrzymuje Certyfikat Złoty Standard. Certyfikat Złoty Standard jest dla obiektu hotelarskiego potwierdzeniem najwyższej jakości w obsłudze Gościa. 
 
Hotele i obiekty noclegowe, które zgłoszą się do audytu do 28 lutego obowiązuje cena specjalna usługi 1990 zł netto (cena regularna od stycznia 2013 r. wynosi 2500 zł netto). Termin audytu zostanie z dostosowany do oczekiwań hotelu.
 
Dodatkowo każdy obiekt korzystający z promocji otrzymuje gratis miejsce dla jednej osoby w szkoleniach eksperckich Złotego Standardu, które odbędą się w marcu 2013 w Warszawie.
 
Liczba audytów na promocyjnych warunkach jest ograniczona.
 
Zachęcamy do kontaktu z biurem programu Zloty Standard w obsłudze Gości – Hotele i Obiekty Hotelarskie telefonicznie pod numerem: + 48 883 357 209 lub poprzez e-mail na adres: a.szwajca@zlotystandard.info
 
Więcej informacji na stronie internetowej: www.zlotystandard.info.forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism