konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie W Beskidach przybył kolejny czterogwiazdkowy hotel. Kategorię **** pod koniec lutego otrzymała nowo oddana część Hotelu Zimnik Luksus Natury w Lipowej koło Żywca. Jest to pierwszy hotel czterogwiazdkowy w powiecie żywieckim, 31. - w województwie śląskim i jak dotąd jedyny w regionie, który uzyskał tę kategorię w 2013 r.


Hotel Zimnik Luksus Natury **** zlokalizowany jest w Beskidzie Śląskim u podnóża góry Skrzyczne. Jest doskonałym miejscem dla osób preferujących wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, w warunkach łączących najwyższy hotelowy standard z pięknem natury.
 
Oferta dla rodziny i biznesu

W strukturze hotelu znalazły się 33 pokoje komfort, w tym trzy ekskluzywne apartamenty. Jeden pokój został przystosowany do potrzeb gości niepełnosprawnych ruchowo. Uwzględniając oczekiwania osób z chorobami alergicznymi, specjalny pokój zarezerwowano dla gości podróżujących ze zwierzęciem. Z myślą o rodzinach z dziećmi wyposażone zostały trzy obszerne (25 m2) pokoje dwuosobowe Family Lux z dodatkowym łóżkiem oraz apartamenty, które w razie potrzeby można zaadoptować jako studia rodzinne. 
 
Na obszarze Hotelu Zimnik Luksus Natury, funkcjonuje Restauracja Smaków z zimowym ogrodem kawiarnianym, centrum wellness: basen rekreacyjny z biczami wodnymi i przeciwfalą, sauna, łaźnia, jacuzzi, pokój relaksu, centrum SPA Luksus Natury złożone z pięciu gabinetów, Pokój Koloru - pokój zabaw i animacji dla dzieci, a także Pub Piekiełko i szałas góralski na 100 osób. Klientom biznesowym dedykowane jest Centrum Konferencyjno-Bankietowe, dysponujące 4 salami, największa z nich może pomieścić do 300 osób.
Atrakcje dla dzieci i wyciąg narciarski
 
Hotel Zimnik Luksus Natury**** uzupełnił propozycje funkcjonującego dotychczas w tej samej lokalizacji Hotelu Zimnik***, tworząc centrum hotelowe o szerokiej i zróżnicowanej ofercie.
By sprostać oczekiwaniom naszych gości, w najbliższym roku planujemy rozbudowę atrakcji dla dzieci o duży plac zabaw z parkiem linowym i oddanie własnego wyciągu narciarskiego – mówi Maciej Gubała, dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Zimnik Luksus Natury. – Zamierzamy również dostosować część standard Hotelu Zimnik *** do aktualnych standardów hoteli czterogwiazdkowych.

W 2012 r. Hotel Zimnik w Lipowej został uhonorowany Certyfikatem i Godłem Złoty Standard, potwierdzającym najwyższą jakość obsługi gości, sprawdzoną w drodze profesjonalnego audytu usług hotelarskich. 
 
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism