konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie Hotel z historią w tle.

 
W czerwcu, na poznańskich Naramowicach, zostanie oddany do użytku jeden z bardziej interesujących obiektów przestrzeni miejskiej. Restauracja Fortezza, bo o niej mowa, w niesamowity sposób łączy historię z nowoczesnością. Budynek, obok restauracji mieści także przestronne sale konferencyjne i część hotelową. Bez wątpienia jednak sercem obiektu, jest pochodzący z XIX wieku schron wojsk piechoty, będący częścią Twierdzy Poznań. Tego miejsca nie wolno przeoczyć, studiując poznańską mapę zabytków kultury.
 
Marzył nam się obiekt, który będzie atrakcyjny nie tylko dla osób odwiedzających nasze miasto, ale także dla mieszkańców Poznania - mówi Piotr Nowakowski, prezes Ferguson Sp. z o.o Chcieliśmy, aby obok funkcji użytkowych, które niewątpliwe powinna spełniać restauracja i nowoczesny hotel, podkreślony został historyczny charakter tego miejsca. Mamy nadzieję, że XIX – wieczny schron otrzymał odpowiednią oprawę, którą docenią nasi goście. 
 
Budynek zlokalizowany przy cichej, otoczonej zielenią ulicy, zaspokoi wymagania poszukujących odpoczynku gości, pragnących uciec od szumu centrum miasta. Na dachu schronu, który łączy dwie kondygnacje, powstał klimatyczny taras, restauracja dysponuje także zacisznym ogródkiem pełnym kwiatów.
Na klientów czeka piwniczka win, umieszczona w jednej z nisz schronu i ogromny piec do wypieku pizzy wykonany z lawy Wezuwiusza -  najbardziej znanego wulkanu świata. Odwiedzający będą mieli okazję na bieżąco obserwować proces przygotowania i wypieku pizzy.
 
Zapraszamy już wkrótce!
 
Autorem projektu jest biuro architektoniczne ASPA&ZAPA, realizacją inwestycji zajmuje się Skanska S.A.
 
   
   
 forum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism