konferencje.com
o portalu | Partnerzy | reklama | kontakt

obiekty
miasta
menu

Warszawa (271)
okolice (29)
woj. mazowieckie (421)

lista Kraków (9)
okolice (3)
woj. małopolskie (20)
menu Poznań (2)
okolice (7)
woj. wielkopolskie (10)
lista Trójmiasto (11)
okolice (6)
woj. pomorskie (25)
lista Wrocław (3)
okolice (1)
woj. dolnośląskie (10)
inne:
tematyczny podział
nad morzem nad morzem
nad jeziorami</a>
		</td> nad jeziorami
w górach w górach
zamki i pałace zamki i pałace
ośrodki jeździeckie ośrodki jeździeckie
plener plener
uzdrowiska uzdrowiska

Strona głównaInformator › Informacje z branży

zobacz wszystkie

GOLD STANDARD 2008. TURYSTYKA - badanie satysfakcji klientów

GOLD STANDARD 2008. TURYSTYKA
Badanie satysfakcji klientów
Ruszają niezależne, profesjonalne badania satysfakcji klientów Gold Standard dla sektora turystyki. Do końca lutego OBOP będzie prowadził badania dla firm z tego sektora w zakresie satysfakcji klientów z usług i produktów branży turystycznej.
Badane będą następujące podsektory:

  • Linie lotnicze
  • Biura podróży 
  • Hotele
  • Obiekty konferencyjne
  • SPA

Badania zostaną przeprowadzone metodą CATI. W przypadku linii lotniczych będą to wywiady f2f na lotnisku). Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 19 marca 2008 na konferencji prasowej w hotelu InterContinental w Warszawie. Nagrodzone marki zostaną odznaczone specjalnym godłem promocyjnym.

Celem programu GOLD STANDARD jest wyróżnianie produktów i usług oferowanych na polskim rynku, które dają użytkownikom pełną satysfakcję z ich używania. Projekt ruszył w 2007 roku. Wówczas badaniami objęte zostały następujące branże: Telekomunikacja, Samochody, Finanse, RTV/AGD. W 2008 roku badania rozszerzono o nowe kategorie: Turystyka oraz Sektor Publiczny.
W badaniach GOLD STANDARD badani są wyłącznie użytkownicy danego produktu lub usługi. Badania prowadzone przez TNS OBOP, jednego ze światowych liderów badań satysfakcji klientów, odpowiadają przyjętym na rynku światowym standardom badawczym. Najczęściej są to reprezentatywne próby ogólnopolskie, badania z losowanej bazy Klientów danej firmy lub próba systematyczna (np. ankietowanie co 10-ej osoby wychodzącej z danego sklepu). Łącznie w 2008 roku przebadamy około 20 tysięcy respondentów. W każdej kategorii produkty i usługi oceniane są na 3 do 5 kluczowych wymiarach z punktu widzenia użytkownika danego produktu/usługi. Dobór wymiarów wykorzystanych w konstrukcji wskaźnika satysfakcji Gold Standard odbywa się przed rozpoczęciem właściwej fazy badania. Dla każdej badanej kategorii stworzona została ekspercka lista wymiarów satysfakcji, która następnie zostaje poddana ocenie konsumentów. Mają oni za zadanie wskazać te wymiary, które ich zdaniem mają największy wpływ na ich satysfakcję z danego produktu, bądź usługi.
Badanie jest prowadzone wyłącznie na klientach firm włączonych do badania. Włączenie do badania jest płatne. Udział w badaniu umożliwia uzyskanie certyfikatu GOLD STANDARD, który oznacza, że dany produkt lub usługa daje jego użytkownikom PEŁNĄ SATYSFAKCJĘ.

Szczegóły: www.biznes.goldstandard.pl/turystyka
Organizator: www.mmt.net.plforum

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CNCKAD V17.3.284 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CMG Suite 2020.101 x64 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

»

CLC GENOMICS WORKBENCH 12.0.3 (..)

czytelnia

8 zasad skutecznego event managera

"...Efektywna komunikacja to 80% sukcesu. Skuteczny event manager sprawnie komunikuje się ze współpracownikami, dostawcami, ekspertami oraz innymi osobami zaangażowanymi w organizację eventu..." 

 (..)
więcej

Badania dowodzą, że poniedziałek jest najmniej produktywnym dniem tygodnia

Badania dowodzą, że Europejczycy padają ofiarą „poniedziałkowego doła”. Aż 65% ankietowanych uważa, że poniedziałek to najmniej produktywny dzień tygodnia, wielu z nich potwierdza, że to najdłuższy dzień pracy. Połowa respondentów twierdzi, że przez smartfony ich dzień pracy stał się o 2 godziny dłuższy, a granica pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym zaciera się. Jedna na dwie osoby uważa, że ich życie osobiste cierpi przez pracę.

 (..)
więcej

zamów biuletyn
newsletter konferencje

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży
zapisz się!


porady

5 POMYSŁÓW NA ZASTOSOWANIE TRANSMISJI NA ŻYWO

Bezpośredni przekaz nie powinien mieć na celu tylko udostępnienia tego, co się dzieje podczas wydarzenia osobom nieobecnym. Taki zamysł ma nagranie z eventu, będąc o wiele tańszym rozwiązaniem.

 (..)
więcej

Merytorycznie na TT Warsaw 2013

Turystyka to szeroka gałąź gospodarki, która poza wyjazdami dla klientów indywidualnych obejmuje także specjalistyczne aktywności, takie jak organizacja kongresów czy wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Coraz powszechniejsze staje się też wykorzystywanie nowych technologii, które wspomagają i ułatwiają działania w tym sektorze.

 (..)
więcej
link do galerii zdjęć
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
zdjęcia z naszej galerii  zdjęcia z naszej galerii
logo pit        logo iab        logo jakoœć        logo rzetelna firma

Konferencje.com (2001-2024) IP:tourism - Największa w Polsce sieć turystycznych stron www

Zobacz także inne serwisy IP:tourism:
www.polishSEA.com   www.polishLAKES.com   www.polishMOUNTAINS.com   www.HEL.pl   www.eMorze.pl   www.conferences.pl  
www.sopot.com   www.jurata.com   www.jastarnia.com   www.jastrzebia-gora.com   www.karwia.com   www.rewal.com   www.debki.pl   www.wladyslawowo.com   www.krynicamorska.com   www.miedzyzdroje.com   www.ustka.com   www.szczyrk.com   www.karpacz.com   www.szklarskaporeba.net   www.ezakopane.com   www.mikolajki.com   www.wegorzewo.com   www.rucianenida.com   www.kazimierz-dolny.com www.eGory.pl  
Last minute

Copyright 2001-2024 IP:tourism & BlueVision internet marketing. All Rights Reserved

IP: tourism